Los Angeles – Anaheim 3:2 (po pr.) | Buffalo – Toronto 6:2 (kon.) | Montreal – Philadelphia 6:3 (kon.)
Tampa – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – Colorado 2:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – San Jose 2:1 (kon.) | Nashville – Winnipeg 2:1 (kon.) | St. Louis – Washington 4:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 4:2 (kon.) | Carolina – San Jose 0:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:3 (po pr.)
Buffalo Sabres
6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 16.11.2014, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a přeji příjemnou noc/ráno. (04:04:50)

3. Drew Stafford (BUF) 1+1

Skvělý Neuvirth, produktivní Sabres a špatná obrana Leafs + nejistý Reimer. To jsou hlavní atributy, které dnes dovedly Buffalo k výhře 6:2, a to zcela zaslouženě. Hráči Toronta po kvalitních výkonech v minulých utkání dnes vyhořeli.

Střely na branku: 35 – 34

60:00

59:44
    Puk je na hokejkách hráčů Sabres, hala začíná bouřit a je to jasné.

59:10
    Rozhodčí ještě volají, zda puk neskončil v sítí, ale sami se přesvědčili, že ho Neuvirth udržel před čárou.

59:10
    Gardiner nahodil od modré, puk se od mantinelu odrazil na Leiva, ale Neuvirth skvěle udržel puk pod betonem na čáře. Pak do něj strčil Smith a vznikla menší strkanice.

58:25
    Polák našel na kruhu Santorelliho a jeho střela trefila boční tyč. Jen to zazvonilo.

57:38
    Franson nahazoval od modré, ale opět kotouč netrefil bránu.

56:50
    Poslední minuty sledujeme marnou snahu Leafs a obrannou hru Sabres. Zápas už příliš nebaví, spíš se jen dohrává.

55:56
    Leivo se dostal ke střele od modré, ale Neuvirth rukavicí v pohodě vyráží.

55:29
    Nahození Gardinera od modré končí mimo.

54:33
    Santorelli se natlačil k bráně, Neuvirthovi puk nejprve vypadl, ale poté ho pokryl a drží ho pod lapačkou.

53:47
    Sabres hrají na jistotu. Nyní opět puk v pohodě dávají do střední třetiny a jdou střídat.

52:52
    Leafs svírali svého soupeře v útočné třetině, ale pořádnou šanci si nevytvořili. Riellyho střela skončila jen na obránci.

52:00
    Během chvíle už Sabres podruhé vyhazují puk až za bránu Reimera.

51:26
    Hodgson atakoval Reimera, takže míří na trestnou a Toronto si zahraje přesilovku.

50:48
    Zadova nahazoval od modré, ale svou střelu namířil přímo do lapačky Reimera.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 16. Ennis (Stafford, Moulson), 19. Girgensons (Flynn, Strachan), 28. Stafford (Deslauriers, Meszároš), 39. Moulson (Ennis, Weber), 42. Myers (Moulson, Ennis), 45. Girgensons (McCormick) – 39. Clarkson (Franson, Kadri), 40. Kessel (van Riemsdyk, Rielly)

Buffalo Sabres: Neuvirth (Enroth) – Meszároš, Myers, Zadorov, Ristolainen, Weber, Strachan – Moulson, Girgensons, Ennis – Mitchell, Flynn, Gionta – Deslauriers, McCormick, Stafford – Foligno, Hodgson, Stewart
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Polák, Rielly, Robidas – van Riemsdyk, Bozak,Kessel – Winnik, Kadri, Clarkson – Komarov, Holland, Santorelli – Pánik, Smith, Leivo.

Rozhodčí: O'Halloran, Martell – Cherrey, Driscoll

Diváci: 19 070