Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Ak Bars Kazaň
Neděle 16.11.2014, 11:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

56:04
    Velice zajímavá situace pro domácí. Sheldon Brookbank fauloval za bránou, za což dostal dvouminutový trest (sekání).

49:51
    Nyní si navíc domácí zahrají vůbec první přesilovou hru v zápase! Dvě minuty za vražení na hrazení dostal Vladimir Denisov poté, co k ledu nekompromisně poslal Mitrjakova.

11:58
    Po téměř dvanácti minutách hry přichází na řadu první vyloučení zápasu. Rozhodčí poslal na dvě minuty za podražení na lavici hanby Denise Kurepanova, který u zadního mantinelu podrazil Musina.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 50. Dorofejev (O´ Brien) – 14. Svitov (Obuchov, Möller), 48. Obuchov (Lukojanov, Burmistrov), 60. Azevedo (Lukojanov, Svitov)

Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Chakimov) – Fairchild, Gavryličev, Dorofejev, Kuklev, Lashoff, Bělochvostikov, Zotov, Kamalov – Romanov, Kurepanov, Mitrjakov – Plotnikov, Sentjurin, O´ Brien – Kaprizov, Stoa, Kosourov – Galimov, Komaristij, Turukin
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Nilsson) – Kornějev, Musin, Denisov, Rylov, Brookbank, Medvěděv, Zacharčuk – Bodrov, Tkačjov, Archipov – Svitov, Mirnov, Lukojanov – Obuchov, Möller, Burmistrov – Azevedo, Kosticyn, Varnakov

Rozhodčí: Gamalej, Karabanov – Matjuša, Petrov