Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
CSKA Moskva
8:2 (2:1, 5:1, 1:0)
Severstal Čerepovec
Neděle 16.11.2014, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Československá stopa

Marek Kvapil (Čerepovec) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:18

Jakub Štěpánek (Čerepovec) – 40 minut, 7 obdržených branek, 20 úspěšných zákroků (17:16:45)

Utkání končí jednoznačným vítězství CSKA Moskva, které dnes jasně dominovalo. Největší podíl na vítězství obstarala první formace domácích. Igor Grigorenko přispěl k výhře čtyřmi brankami. Jeho kolega Radulov byl na tom bodově ještě o něco lépe, když se zapsal jednou do střelecké listiny a navíc připravil dalších pět branek. S konstatováním, že CSKA Moskva poráží na svém ledě Severstal Čerepovec 8:2, se s Vámi loučím.

60:00

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a také zároveň dnešního utkání.

56:03
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají osmou branku, o kterou se postaral IGOR GRIGORENKO, který má dnes střelecký den. Je to totiž jeho čtvrtá branka v utkání. Asistence: Alexandr Radulov, Alexej Bondarev.

54:39
    Hosté svou šanci nevyužili a Hjalmarsson je zpět na ledě a ihned se zapojuje do hry.

53:12
    Dnešní utkání sleduje 4627 diváků.

52:39
    Na trestnou lavici putuje Simon Hjalmarsson, který je potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

50:22
    Domácí CSKA jasně udává tempo utkání. Lalande ještě nemusel zasahovat ve třetí třetině.

47:31
    Čerepovec hraje v plném počtu.

45:31
    Nyní si zahrají přesilovou hru také domácí. Na dvě minuty si jde odpočinout Nikolaj Stasenko za držení.

43:05
    Domácí přežili oslabení a pokračují s pěti hráči na ledě.

41:05
    Za hákování je vykázán na trestnou lavici Jevgenij Arťuchin.

40:01
    V brance hostů střídá Štěpánka Magarilov.

40:01

Druhá třetina byla velmi bohatá na góly. Nejprve šli domácí po brankách Radulova a Grigorenka do vedení 4:1. Hosté záhy snížili, když se prosadil Nikoncev. Jenže poté si otevřeli domácí střelnici a díky přesným zásahům Zajceva, Mišarina a Ljubimova, vedou domácí celkově 7:2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:10
    Tak to je již exhibice v podání CSKA, které drtí svého soupeře. Na rozdíl pěti branek zvyšuje ROMAN LJUBIMOV. Asistence: Nikita Kvartalnov.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 3. Grigorenko (Radulov, Andronov), 6. Grigorenko (Radulov, Andronov), 23. Radulov, 28. Grigorenko (Muršak, Radulov), 35. Zajcev (Radulov), 36. Mišarin (Žafjarov), 40. Ljubimov (Kvartalnov), 57. Grigorenko (Radulov, Bondarev) – 15. Ullstrom (Šinin, Černov), 30. Nikoncev (Kagarlitskij)

CSKA Moskva: Lalande (Treťjak) – Denisov, Bondarev, Mišarin, Naumenkov, Bilins, Panin – Andronov, Ljubimov, Žafjarov, Grigorenko, Muršak, Arťuchin, Radulov, Hjalmarsson, Volkov, Kvartalnov, Kuzmenko
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (41. Magarilov) – Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Urbom, Pyett, Arzamascev – Berdnikov, Kagarlitskij, Kupcov, Trubačjov, Ullstrom, Černov, Nikoncev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Buchnevič, Dedunov, Kvapil

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Aljošin, Dedjulja