Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
CSKA Moskva
8:2 (2:1, 5:1, 1:0)
Severstal Čerepovec
Neděle 16.11.2014, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

56:03
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají osmou branku, o kterou se postaral IGOR GRIGORENKO, který má dnes střelecký den. Je to totiž jeho čtvrtá branka v utkání. Asistence: Alexandr Radulov, Alexej Bondarev.

53:12
    Dnešní utkání sleduje 4627 diváků.

52:39
    Na trestnou lavici putuje Simon Hjalmarsson, který je potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

45:31
    Nyní si zahrají přesilovou hru také domácí. Na dvě minuty si jde odpočinout Nikolaj Stasenko za držení.

41:05
    Za hákování je vykázán na trestnou lavici Jevgenij Arťuchin.

40:01
    V brance hostů střídá Štěpánka Magarilov.

39:10
    Tak to je již exhibice v podání CSKA, které drtí svého soupeře. Na rozdíl pěti branek zvyšuje ROMAN LJUBIMOV. Asistence: Nikita Kvartalnov.

35:55
    CSKA má navíc možnost početní převahy, když hlavní rozhodčí vylučují Pavla Lukina na dvě minuty za sekání.

35:07
    Prosazuje se i GEORGIJ MIŠARIN, který potvrzuje velikou převahu CSKA v utkání a zvyšuje stav na 6:2. Asistence: Damir Žafjarov.

34:19
    Třetí využitá přesilová hra domácích je na světě. Úspěšným střelcem se stal NIKITA ZAJCEV. Asistence: Alexandr Radulov.

32:48
    CSKA bude mít další možnost ke vstřelení branky. Dvě minuty vyfasoval hostující Nykoncev, který již sedí na trestné lavici.

29:13
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Čerepovci se daří záhy snížit, když se přesně trefil ANATOLYJ NIKONCEV, který rozjásal hostující fanoušky. Asistence: Dmitrij Kagarlitskij.

27:46
    Hosté přidávají další branku, o kterou se postaral IGOR GRIGORENKO, který tak dovršil hattrick v dnešním utkání. Asistence: Jan Muršak, Alexandr Radulov.

22:35
    Dvě vteřiny před návratem Trubačjova využívají domácí hráči přesilovou hru. Opět se o to postarala první formace domácích. Tentokrát mířil přesně ALEXANDR RADULOV. Bez asistence.

20:37
    Jurij Trubačjov se provinil držení a oslabuje tak svůj tým. Domácí budou hrát v početní převaze.

17:04
    Je tu šance na vyrovnání. Jevgenij Arťuchin si jde odpočinout na dvě minuty za podražení.

14:29
    Severstal je zpět ve hře, když se dokázal prosadit DAVID ULLSTROM, který snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Alexandr Šinin, Pavel Černov.

05:40
    CSKA využívá přesilovou hru. Dnes velmi agilní IGOR GRIGORENKO přidává svou druhou branku a posílá domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Alexander Radulov, Sergej Andronov.

04:47
    Domácí budou mít k dispozici první přesilovou hru, když je vyloučen Anatolyj Nikoncev na dvě minuty za sekání.

02:37
    Domácí se dostávají velmi brzy do vedení. IGOR GRIGORENKO se trefil přesně za záda Štěpánka a otevírá tak skóre dnešního utkání. Asistence: Alexandr Radulov, Sergej Andronov.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 3. Grigorenko (Radulov, Andronov), 6. Grigorenko (Radulov, Andronov), 23. Radulov, 28. Grigorenko (Muršak, Radulov), 35. Zajcev (Radulov), 36. Mišarin (Žafjarov), 40. Ljubimov (Kvartalnov), 57. Grigorenko (Radulov, Bondarev) – 15. Ullstrom (Šinin, Černov), 30. Nikoncev (Kagarlitskij)

CSKA Moskva: Lalande (Treťjak) – Denisov, Bondarev, Mišarin, Naumenkov, Bilins, Panin – Andronov, Ljubimov, Žafjarov, Grigorenko, Muršak, Arťuchin, Radulov, Hjalmarsson, Volkov, Kvartalnov, Kuzmenko
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (41. Magarilov) – Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Urbom, Pyett, Arzamascev – Berdnikov, Kagarlitskij, Kupcov, Trubačjov, Ullstrom, Černov, Nikoncev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Buchnevič, Dedunov, Kvapil

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Aljošin, Dedjulja