Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
CSKA Moskva
8:2 (2:1, 5:1, 1:0)
Severstal Čerepovec
Neděle 16.11.2014, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí CSKA Moskva, která přivítá na svém ledě Severstal Čerepovec. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.

Hostující Severstal je na jedenácté pozici v západní konferenci, když dokázal ze sedmadvaceti odehraných utkání vytěžit sedmatřicet bodů, za osm výher, pět výher po samostatných nájezdech, dvou proher po samostatných nájezdech, prohru po prodloužení a jedenácti proher.

CSKA Moskva

CSKA má odehráno v letošním ročníku KHL již osmadvacet utkání s bilancí dvaceti výher, výhry v prodloužení, dvou výher na samostatné nájezdy, prohry na samostatné nájezdy a čtyř proher. S celkovým počtem sedmašedesáti bodů se Moskva nachází na druhé příčce západní konference.

Jakub Štěpánek (Čerepovec)

Na straně CSKA nefiguruje v soupisce týmu nikdo z českých, ani slovenských hráčů.

CSKA Moskva: Lalande (Treťjak) – Denisov, Bondarev, Mišarin, Naumenkov, Bilins, Panin – Andronov, Ljubimov, Žafjarov, Grigorenko, Muršak, Arťuchin, Radulov, Hjalmarsson, Volkov, Kvartalnov, Kuzmenko

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Urbom, Pyett, Arzamascev – Berdnikov, Kagarlitskij, Kupcov, Trubačjov, Ullstrom, Černov, Nikoncev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Buchnevič, Dedunov, Kvapil

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Aljošin, Dedjulja.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

00:01

00:41
    Arťuchin se dostal před Štěpánka, ale na českého brankáře nevyzrál.

02:37
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají velmi brzy do vedení. IGOR GRIGORENKO se trefil přesně za záda Štěpánka a otevírá tak skóre dnešního utkání. Asistence: Alexandr Radulov, Sergej Andronov.

03:51
    Na druhé straně zahrozili také hosté, kteří obléhali branku moskevského mužstva.

04:47
    Domácí budou mít k dispozici první přesilovou hru, když je vyloučen Anatolyj Nikoncev na dvě minuty za sekání.

05:40
    CSKA využívá přesilovou hru. Dnes velmi agilní IGOR GRIGORENKO přidává svou druhou branku a posílá domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Alexander Radulov, Sergej Andronov.

07:06
    Žafjarov pálil z levé strany, ovšem jeho pokus kryje hostující gólman.

10:22
    Domácí hráči jsou aktivnější a drží Čerepovec pod tlakem.

14:29
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Severstal je zpět ve hře, když se dokázal prosadit DAVID ULLSTROM, který snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Alexandr Šinin, Pavel Černov.

17:04
    Je tu šance na vyrovnání. Jevgenij Arťuchin si jde odpočinout na dvě minuty za podražení.

17:49
    Muršak vyhazuje kotouč ven z pásma a domácí se osvobozují.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:04
    Domácí se ubránili a hrají opět v plném počtu.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Skončila první třetina, kterou začali domácí ve velkém tempu. Již ve třetí minutě se trefil Grigorenko, který o tři minuty později využil přesilovou hru domácích a přidal svou druhou branku v utkání. Hosté se nevzdávají. Do konce třetiny se jim podařilo snížit zásluhou Ullstroma. Do druhé třetiny tedy půjdeme za stavu 2:1 pro CSKA.

20:01

20:37
    Jurij Trubačjov se provinil držení a oslabuje tak svůj tým. Domácí budou hrát v početní převaze.

21:03
    Muršak operoval s kotoučem v útočném pásmu, kde o něj záhy přišel.

22:35
    Dvě vteřiny před návratem Trubačjova využívají domácí hráči přesilovou hru. Opět se o to postarala první formace domácích. Tentokrát mířil přesně ALEXANDR RADULOV. Bez asistence.

25:33
    Lalande musel být v pozoru, před dotírajícími hráči Severstalu.

27:46
    Hosté přidávají další branku, o kterou se postaral IGOR GRIGORENKO, který tak dovršil hattrick v dnešním utkání. Asistence: Jan Muršak, Alexandr Radulov.

29:13
    Čerepovci se daří záhy snížit, když se přesně trefil ANATOLYJ NIKONCEV, který rozjásal hostující fanoušky. Asistence: Dmitrij Kagarlitskij.

32:48
    CSKA bude mít další možnost ke vstřelení branky. Dvě minuty vyfasoval hostující Nykoncev, který již sedí na trestné lavici.

34:19
    Třetí využitá přesilová hra domácích je na světě. Úspěšným střelcem se stal NIKITA ZAJCEV. Asistence: Alexandr Radulov.

34:51
    Alexandr Radulov hraje senzační utkání, ve kterém vstřelil branku a další čtyři asistoval.

35:07
    Prosazuje se i GEORGIJ MIŠARIN, který potvrzuje velikou převahu CSKA v utkání a zvyšuje stav na 6:2. Asistence: Damir Žafjarov.

35:55
    CSKA má navíc možnost početní převahy, když hlavní rozhodčí vylučují Pavla Lukina na dvě minuty za sekání.

37:55
    Čerepovec se ubránil bez větších problémů a hosté hrají v plném počtu.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:10
    Tak to je již exhibice v podání CSKA, které drtí svého soupeře. Na rozdíl pěti branek zvyšuje ROMAN LJUBIMOV. Asistence: Nikita Kvartalnov.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Druhá třetina byla velmi bohatá na góly. Nejprve šli domácí po brankách Radulova a Grigorenka do vedení 4:1. Hosté záhy snížili, když se prosadil Nikoncev. Jenže poté si otevřeli domácí střelnici a díky přesným zásahům Zajceva, Mišarina a Ljubimova, vedou domácí celkově 7:2.

40:01

40:01
    V brance hostů střídá Štěpánka Magarilov.

41:05
    Za hákování je vykázán na trestnou lavici Jevgenij Arťuchin.

43:05
    Domácí přežili oslabení a pokračují s pěti hráči na ledě.

45:31
    Nyní si zahrají přesilovou hru také domácí. Na dvě minuty si jde odpočinout Nikolaj Stasenko za držení.

47:31
    Čerepovec hraje v plném počtu.

50:22
    Domácí CSKA jasně udává tempo utkání. Lalande ještě nemusel zasahovat ve třetí třetině.

52:39
    Na trestnou lavici putuje Simon Hjalmarsson, který je potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

53:12
    Dnešní utkání sleduje 4627 diváků.

54:39
    Hosté svou šanci nevyužili a Hjalmarsson je zpět na ledě a ihned se zapojuje do hry.

56:03
    Domácí přidávají osmou branku, o kterou se postaral IGOR GRIGORENKO, který má dnes střelecký den. Je to totiž jeho čtvrtá branka v utkání. Asistence: Alexandr Radulov, Alexej Bondarev.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a také zároveň dnešního utkání.

60:00

Utkání končí jednoznačným vítězství CSKA Moskva, které dnes jasně dominovalo. Největší podíl na vítězství obstarala první formace domácích. Igor Grigorenko přispěl k výhře čtyřmi brankami. Jeho kolega Radulov byl na tom bodově ještě o něco lépe, když se zapsal jednou do střelecké listiny a navíc připravil dalších pět branek. S konstatováním, že CSKA Moskva poráží na svém ledě Severstal Čerepovec 8:2, se s Vámi loučím.

Marek Kvapil (Čerepovec) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:18

Jakub Štěpánek (Čerepovec) – 40 minut, 7 obdržených branek, 20 úspěšných zákroků (17:16:45)

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 3. Grigorenko (Radulov, Andronov), 6. Grigorenko (Radulov, Andronov), 23. Radulov, 28. Grigorenko (Muršak, Radulov), 35. Zajcev (Radulov), 36. Mišarin (Žafjarov), 40. Ljubimov (Kvartalnov), 57. Grigorenko (Radulov, Bondarev) – 15. Ullstrom (Šinin, Černov), 30. Nikoncev (Kagarlitskij)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (41. Magarilov) – Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Urbom, Pyett, Arzamascev – Berdnikov, Kagarlitskij, Kupcov, Trubačjov, Ullstrom, Černov, Nikoncev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Buchnevič, Dedunov, Kvapil

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Aljošin, Dedjulja