0:6 (0:3)
1.FC Slovácko
Neděle 23.11.2014, 13:001. liga žen

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Dobrý den, vítám vás u přenosu z 12. kola první fotbalové ligy žen. Dnes se proti sobě postaví liberecký Slovan a 1. FC Slovácko.

FC Slovan Liberec: Nedvědová – Jedličková, Mukařovská, Fritzová, Kubešová, Jarchovská, Brázdová, Jeřábková, Jungová, Matějková (K), Mikysková
    Náhradníci: Salacká – Černá, Kutifelová, Košková, Hančová

1. FC Slovácko: Bednaříková – Čeriová, Cvernová, Strožová, Fabová, Strnadová, Polášková (K), Chlumová, Sedlačíková,Janků, Lysáková
    Náhradníci: Kubicová, Braunerová, Horáčková

Rozhodčí: Šauflová – Špindlerová, Hasiková.

Obě mužstva již vstupují na hrací plochu, domácí nastoupí v modro-bílých kombinacích, Slovácko zvolilo dresy bílé.

1

2
    Mikysková se řítila sama na gólmanku Bednaříkovou, ta včasným vyběhnutím celou akci zlikvidovala, poté však zůstala ležet na trávníku.

3
    Celá situace byla vyřešena klubovým lékařem, který hráčce z Uherského Hradiště přispěchal na pomoc.

4
    Chlumová byla faulována na středu hřiště, hostující fotbalistky tak zůstanou u balónu.

5
    Nepřesný centr Cvernové z pravé strany Nedvědová s ledovým klidem na tváři zachytila.

8
    Přenesení hry Brázdové na Jedličkovou bylo velmi nepřesné a druhá jmenovaná proto nedokázala míč dostihnout před tím než skončil za pomezní čárou.

10
    Trochu aktivnější jsou v úvodních minutách domácí hráčky, vetší šanci si však vytvořit nedokázaly.

12
    Mukařovská v souboji s Čeriovou vybojovala první rohový kop dnešního utkání, jeho exekuce se zmocní domácí kapitánka Markéta Matějková.

12
    Centr se ale vůbec nevyvedl a zkroutil až za branku Bednaříkové

14
    Fabová se ocitla sama před Nedvědovou, velkou šanci však nevyužila, když branku přestřelila!

16
    Nabídku Cvernové středem hřiště žádná z jejích spoluhráček nezastihla, a tak doputovala až k severočeské brankářce.

20
    Jarchovská nechtěně dohrála hostující kapitánku, ta bolestivě odkulhává z místa incidentu, rozehrávku ze své poloviny hřiště mají k dispozici hráčky Slovácka.

21
    Obrovská šance domácích! Jarchovská unikala sama na Bednaříkovou, ta míč s vypětím všech sil vytěsnila nad sebe, odtud ale opět směřoval za brankovou čáru, ze kterého ho musela vykopnout Cverková.

23
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Opět platí pravidlo nedáš – dostaneš. Po sérii odrazů se k balónu před brankou dostala KRISTÝNA JANKŮ, která se z blízka snad nemohla mýlit.

24
    Rohový kop pro Liberečanky.

25
    Jarchovská ve vzdušném souboji předčila Bednaříkovou a přiťukla míč Matějkové, ta však z blízka nastřelila pouze tyč!

25
    Již druhá nevyužitá velká šance hráček Slovanu a další gól na druhé straně. Za brankářku Bednaříkovou zapadl nenápadný pokus VENDULY STRNADOVÉ, která tak zvyšuje náskok svého týmu.

28
    Fotbalistky z Uherského Hradiště zahrávaly balón od rohového praporku, dokonce docílily branky, ta však nebyla uznána z důvodu faulu na Nedvědovou.

30
    Brázdová na pravé straně míč dobře vybojovala, celou situaci však zakončila již méně povedenou střelou do boční sítě.

31
    Projektil Cvernové Nedvědovou neohrozil, cestu mezi tři tyče si totiž nenašel.

32
    Matějková z nelehké pozice vybojovala míč a nastřelila ho do pokutového území, zde ho tečovala Jarchovská a usměrnila ho do břevna! Poté již hráčky v bílých dresech situaci vyřešily odkopnutím míče.

35
    Brázdová přes celou šíři trávníku nalezla Jedličkovou, která hned z první vystřelila, výborným zákrokem se však prezentovala Bednaříková, která kulatý nesmysl vyrazila na roh.

36
    A další obrovské šance, centr zpracovala Jarchovská a vystřelila, přes blok těl se však míč za brankovou čáru nedostal.

40
    Divokou hru vystřídala klidná pasáž, oba týmy bojují o míč hlavně na středu hřiště.

43
    Další branka hostujících hráček, ty bezezbytku využily další nepříliš jistý zákrok Nedvědové, po střele Fabové z levé strany. Za autorku branky je označena KATARINA STROŽOVÁ.

45

Měli jsme možnost vidět první, velice pohledný poločas. V tom i přes obrovské množství šancí nedokázaly domácí hráčky ani jednou skórovat a naopak míč ze sítě musely lovit třikrát. Fotbalistky Slovácka tak mají velice pohodlný náskok již po úvodních 45 minutách. Druhá půle začne přibližně v 14:08.

46

48
    První minuty druhé půle jsou z obou táborů velmi rozvážné ani jeden z týmů nechce inkasovat

50
    Severočešky jsou balónu častěji, nedokáží však svoji převahu přenést na útočnou polovinu hřiště.

52
    Centr Strožové z pravé strany hřiště byl hodně nepřesný, a nenašel proto žádnou spoluhráčku, u míče jsou Liberečanky.

53
    Kubešová hledala rozběhlou Jarchovskou, tak však nestihla kulatý nesmysl včas doběhnout.

55
    Sedlačíková se uvolnila a okamžitě míč nahrávala Fabové, ta však balón netrefila ideálně, a proto nikterak Nedvědovou neohrozila.

58
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jedličková, přichází Kutifelová.

59
    Matějková natrefila další břevno! Od toho se míč odráží mimo pokutové území Slovácka.

63
    Výhodu přímého volného kopu mají domácí hráčky.

64
    Ani tentokrát se však pokus neujal a míč skončil až za brankou Bednaříkové.

65
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Chlumová, přichází Braunerová.

66
    A další tyč, tentokrát ji natrefila Mukařovská, domácí hráčky mají v zakončení neuvěřitelnou smůlu.

67
    Znovu se potvrzuje dnešní trend, poté co Severočešky nevyužily obrovskou příležitost, udeřily hráčky z Uherského Hradiště. VENDULA STRNADOVÁ prokličkovala celým pokutovým územím a poté namířila balón přesně do protipohybu Nedvědové.

69
    Rohový kop mají k dispozici bojovnice v bílých dresech.

70
    Stejná standartní situace se bude po chvíli opakovat.

71
    Ani jednou ze dvou příležitostí míč nezamířil mezi tři tyče a stav se tedy nemění.

72
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Fabová, přichází Kubicová.

75
    Fatální selhání liberecké obrany vyústilo v pátou branku. KRISTÝNA JANKŮ utekla na levé straně a společně s čtveřicí spoluhráček a v cestě jim stála jediná bránící hráčku a gólmanka. Janků poté zvolila střelu, kterou také Nedvědovou překonala.

75
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Mukařovská, přichází Černá.

78
    KRISTÝNA JANKŮ dovršuje technickou střelou hattrick. Nedvědová byla v době střely poměrně vyběhlá a neměla tedy sebemenší nárok míč zachytit.

80
    Slovácko má v posledních minutách jednoznačnou převahu, o vítězi dnešního duelu je definitivně rozhodnuto.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jeřábková, přichází Košková.

83
    Další defekt liberecké obrany nekončí brankou, Sedlačíková totiž po velkém podcenění situace Koškovou netrefila poloodkrytou branku Nedvědové.

86
    Další šanci ke vstřelení branky mají hosté, budou zahrávat rohový kop.

87
    Následná střela Kristýny Janků však skončila pouze v ochranné síti za domácí brankou.

88
    Sedlačíková nastřelila další břevno, to dnes zvonilo již čtyřikrát!

90

Dnešní utkání skončilo jednoznačně ve prospěch Slovácka, i přestože Liberečanky nepodaly vůbec špatný výkon, měly velké množství šancí a třikrát je zastavila až tyč. Hráčky z Uherského Hradiště však byly velmi efektivní a většinu svých šancí dovedly do úspěšného konce.

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (16:07:57)

RR

Branky: 23. Janků, 25. Strnadová, 43. Strožová, 67. Strnadová, 75. Janků, 78. Janků

FC Slovan Liberec: Nedvědová – Jedličková (58. Kutifelová), Mukařovská (75. Černá), Fritzová, Kubešová, Jarchovská, Brázdová, Jeřábková (81. Košková), Jungová, Matějková (K), Mikysková

1.FC Slovácko: Bednaříková – Čeriová, Cvernová, Strožová, Fabová (72. Kubicová), Strnadová, Polášková (K), Chlumová (65. Braunerová), Sedlačíková,Janků, Lysáková

Rozhodčí: Šauflová – Špindlerová, Hasiková