Třinec – Zlín 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:5 (kon.) | Plzeň – Pardubice 5:1 (kon.)
Litvínov – Sparta 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 1:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (1:0, 2:0, 2:3)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 28.11.2014, 18:00 • KV Arena • Tipsport extraliga

57:18
    A nyní se pomalu naděje Liberce rozplývají. Petr Vampola (LIB) naprosto zbytečně fauloval a odsedí i dvě minuty na trestné lavici za hrubost.

54:34
    Energie může odskočit na rozdíl dvou branek. Lukáš Krenželok (LIB) putuje na trestnou lavici za podražení.

48:11
    Václav Skuhravý (KVA) teď zbytečně atakoval libereckého gólmana a je vyloučen na dvě minuty za krosček.

44:20
    Petr Jelínek (LIB) fauloval při střele Radka Dudu a jsou z toho dvě minuty za hákování + deset minut osobní trest za nesportovní chování.

40:50
    A nyní budou mít hosté dokonce příležitost snížit. Radek Duda (KVA) si jde sednout na trestnou lavici za sekání.

34:47
    No a ke všemu hosté znovu špatně střídali a Petr Vampola (LIB) odsedí dvě minuty na trestné lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

32:25
    Liberec bude mít možnost snížit. Václav Skuhravý (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

30:54
    Liberečtí teď nezvládli střídání a Koba Jass (LIB) odpyká trest za celou hráčskou lavici.

22:50
    David Hruška (KVA) nechtěně zahákoval soupeře a jde si odsedět dvě minuty za hákování.

12:24
    A další přesilová hra pro domácí. Lukáš Krenželok (LIB) zapíchl svou hokejku do obličeje jednoho z karlovarských hráčů a jde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

09:46
    Síly na ledě se opět na chvíli vyrovnají. Petr Jelínek (LIB) si posedí dvě minuty na trestné lavici za hákování.

08:01
    Rozhodčí Hodek nemá na poslední působení ve Varech dobré vzpomínky a myslím, že po dnešním utkání to nebude lepší. Za jasný faul Lašáka na Radka Dudu (KVA) si jde právě sednout karlovarský kapitán za nedovolené bránění.

07:22
    Vylučovat se teď bude na druhé straně. Koba Jass (LIB) si jde sednout na trestnou lavici za podražení Heizera.

04:48
    Radim Hruška (KVA) bude prvním vyloučeným hráčem dnešního utkání. Odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění.

David Košinár

Branky a nahrávky: 4. Balán (Bičánek), 32. Duda (D. Hruška, Sičák), 36. R. Hruška (Harant, Duda), 53. R. Hruška (D. Hruška, Duda), 60. Duda (Skuhravý) – 42. Vampola (Výtisk), 44. Valský (Filippi, Vlach), 51. Bartek (Urban)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Bičánek, Šmach, Redlihs, Deyl, Dvořák – Duda "C", Balán, D. Hruška – Vachovec, Skuhravý, Koblasa – Pšurný, Kverka, V. Tomeček – Heizer, R. Hruška, Štals
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Vaněček) – Výtisk "C", Šimek, Voráček, Kolmann, Derner, Kajínek – Radivojevič, Vampola, Jass – Vlach, Filippi, Valský – Krenželok, Jelínek, Bartek – Víšek, Urban, Kica

Rozhodčí: Hodek, Svoboda – Bláha, Špůr