Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Ufa – Vladivostok 2:1 (kon.) | Toljatti – Jekatěrinburg 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 9:1 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:5 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.)
Soči – HC Slovan 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:3 (0:1 po s.n.) | Jokerit – Novokuzněck 6:1 (kon.)
Atlant – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Středa 03.12.2014, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Dobrý den, vítejte u online přenosu dalšího kola KHL mezi týmy Salavat Julajev Ufa – Admiral Vladivostok.

Ufa je s 55 body na čtvrtém místě východní konference a posledních pěti utkáních dokázala posbírat celkem 8 bodů. Mezi lepší výsledky patří hlavně skalp Magnitogorsku (2:6) a cenné bylo taktéž poslední domácí vítězství s Barysem Astanou 3:2. Mezi opory týmu patří Kirill Kolcov 35z (11+24) a Alexei Kajgorodov 33z (8+20).

Admiral je s 36 body na devátém místě tabulky, a tak momentálně balancuje na hraně play-off. Z posledních pěti utkání dokázal Admiral vyhrát jen jednou za tři body a poté v prodloužení udolat kazašský Barys Astana. Jejich bilance tak není zrovna příznivá. Oporami týmu jsou Niclas Bergfors 32z (9+16) a Enver Lisin 31z (11+10).

Vzájemné zápasy

Ufa – Vladivostok 6 : 4
    Vladivostok – Ufa 3 : 2
    Ufa – Vladivostok 4 : 1

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Salavat Julajev Ufa: Sochatskyj (Irving) – Bodrov, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Lekomcev – Tolpeko, Dubrovskyj, Chlystov (C) – Hartikainen, Sjomin, Makarov – Skačkov, Pihlstrom, Kajgorodov – Pankov, Slepyšev, Gluchov.

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Osipov, Glazkov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov, Kolář, Beljakov – Gynge, Zubov (C), Bergfors – Makarov, Schutz, Lisin – Vy. Ušenin, Vl. Ušenin, Gorškov – Barbašev, Ivanov, Kuzněcov, Li O..

Hráči obou týmů jsou již připraveni a za malou chvíli může vše začít.

00:01

00:15
    První akci hostů zastavuje ofsajd.

00:59
    A máme tu další přerušení hry. Tentokrát byl v ofsajdové pozici přistižen Bergfors.

01:40
    U kotouče domácí, kteří kombinují ve střední pásmu a snaží se dostat do útočné třetiny.

02:33
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ve skrumáži před brankou hostí se nejlépe dokázal zorientovat domácí ALEXANDER PANKOV, který bekhendovou dorážkou překonal Proskurjakova. Asistence: Arturs Kulda, Anton Slepyšev.
    Alexander PANKOV - 1:0

03:00
    Další ofsajd. Tentokrát na straně hostí.

04:15
    Do velké šance se dostali na druhé straně hosté. Sám na Sochackyjho unikal Lisin, ale v tomto souboji byl úspěšnější domácí brankář.

05:25
    Ufa teď zatlačila hosty do vlastního pásma, kde dobře kombinuje.

06:45
    Icing domácích. Vhazovat se bude po levici Sochackyjho.

07:10
    Přihrávku mezi kruhy dostal Makarov, ale jeho střela bez přípravy byla zablokována domácí obranou.

08:10
    Přerušení po zásahu Sochackyjho. Následuje komerční přestávka.

08:40
    Ufa zakládá další útočnou akci z vlastního pásma.

10:00
    Ufa kombinuje útočném pásma a dobrý pohyb domácích útočníku dělá hostující obraně velké problémy.

10:30
    Dobrou střelu na Proskurjakova vyslal Dubrovskyj, ale brankář hostí kryje jeho střelu.

10:54
    Vyloučen hráč hostí Kuzmin na dvě minuty za podražení.

11:32
    Domácí se usadili v pásmu, ale netrvalo to dlouho. Hosté se ihned osvobozují a Ufa bude zakládat útočnou akci až z vlastního pásma.

12:00
    Při přechodu do třetiny si domácí nerozuměli a rozhodčí píská další ofsajd.

12:48
    Domácí se přeci jen prosadili v početní výhodě. našel křižnou přihrávkou zcela volného TEEMUHO HARTIKAINENA na pravém kruhu, který propálil Proskurjakova dnes podruhé. Asistence: Dmitry Sjomin, Dmitry Makarov.
    Teemu HARTIKAINEN - 2:0

13:58
    Domácí v další útočné akci zastavuje nepřesná přihrávka na modré čáře.

14:28
    Pro změnu zahrozili i hosté Kuznecov vyslal na Sochackyjho dobrou střelu příklepem, ale beton domácího brankáře byl včas na pravém místě.

15:15
    Vladivostok zakládá útok z poza vlastní branky. Ufa teď pozorně braní ve středním pásmu.

16:40
    Hostující Makarov se dostal pod tlak a ve vlastní třetině dělal nebezpečnou kličku. Toho mohl využít Sjomin, ale na volný kotouč nedosáhl.

17:10
    Další úspěšný zákrok domácího brankáře. Vhazování po Sochatskyjho pravici.

17:52
    Hráči hostí se kotoučem na hokejkách snaží něco vymyslet ve středním pásmu.

18:39
    Nepřesná přihrávka hostů a Ufa jde ihned do rychlého brejku.

19:25
    Poslední vteřiny první třetiny se odehrávají ve středním pásmu. U kotouče Ufa.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Další třetina začne přibližně v 15:50.

V první třetině jsme mohli vidět dvě branky domácích, kteří jsou od úvodního buly jasně lepším týmem. Nejdříve se prosadil dorážkou Pankov a následně využil početní výhodu domácí Hartikainen. Hosté se až na Lisinův únik téměř k ničemu nedostali. Uvidíme co nám přinese druhá perioda.

20:01

20:10
    Hosté vyhráli úvodní buly a ihned se snaží něco vymyslet. Ve středním pásmu je ale až příliš moc hráčů Ufy.

20:50
    Vladivostok v útočném pásmu, ale kombinace v rozích není pro domácí až takovým nebezpečím.

21:25
    Kolcov vyslal na Proskurjakova propagační pokus od modré čáry. Brankář hostí s klidem vyrazil lehkou střelu do rohu.

22:31
    Domácí obránci kombinují s kotoučem za vlastní brankou a čekají na své spoluhráče.

23:33
    Domácí se usadili v útočném pásmu a sváděli boj o kotouč v rohu kluziště. Najednou se však zjevil sám před Proskurjakovem Makarov, který však v souboji s brankářem hostí neuspěl.

24:48
    Další šance Makarova. Tentokrát vyzkoušel Proskurjakovu pozornost střelou z levého křídla.

25:30
    Po delší době u kotouče i hosté, ale netrvalo to dlouho a domácí si ho berou zpět. Zubarev zakládá další akci Ufy.

26:09
    Proskurjakov teď musí být hodně v pozoru. Další střela jednoho z domácích hráčů z levé strany.

27:30
    I hosté se podívali s kotoučem na chvíli do útočného pásma. A Sochackyj hned musel řešit složitou situaci.

28:27
    Velká šance hostů. V úniku dva na jednoho hledal Makarov zcela volného Lisina. Perfektní obraný zákrok holí jednoho z domácích beků však zmařil šanci Vladivostoku.

30:00
    Několik nebezpečných střel teď musel likvidovat Proskurjakov. Ufa je teď při chuti.

30:40
    Domácí šli do předu v situaci dva na dva, ale nepřesný pas na levou stranu zbrzdil jejich akci. Ufa ale dál motá hosty v jejich obraném pásmu.

31:25
    Domácí Gluchov teď inkasoval ramenem od jednoho z hráčů Vladivostoku do obličeje a bude se vylučovat.

31:25
    Lisov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

32:10
    Domácím se zatím nepodařilo usadit v pásmu a hosté se osvobozují.

33:05
    Teď už ale Ufa v útočném pásmu a rozehrává stejný signál jako při první přesilvkové brance.

33:10
    Proskurjakov kryje střelu Skačova a bude se vhazovat po jeho levici.

33:43
    Kotouč vyletěl mimo plochu a bude se vhazovat v pásmu Ufy.

34:29
    Pa faulu na Vladimira Ušenina bylo nařízeno trestné střílení.

34:29
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    VLADIMIR UŠENIN se rozjel ke svému nájezdu. Naznačil kličku do bekhendu položil si Sochatskyjho a uklidil kotouč pod horní tyčku bezmocného brankáře.
    Vladimir UŠENIN - 2:1

36:22
    Pihlstrom ukázal svoje rychlé nohy a unikal po levém křídle. Jeho akce ale ve třetině hostí skončila.

37:27
    Jan Kolář vyloučen na dvě minuty za podražení.

37:50
    Domácí se dostali v přesilové hře k několika nebezpečným dorážkám, ale Proskurjakov zatím drží svůj tým.

38:30
    Hosté se osvobodili a hráči Ufy jsou s kotoučem až na vlastní polovině.

38:58
    Domácí už opět v útočném pásmu, ale na modré chybuje Bodrov a domácí tak musí začínat zase z vlastní třetiny.

39:40
    Kotouč ve středním pásmu a hosté již plném počtu.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Další třetina začne přibližně v 16:34.

Hosté dokázali ve druhé třetině snížit zásluhou úspěšného nájezdu Vladimira Ušenina. Obrázek hry se ale rovná první třetině a Ufa je lepším týmem a snaží se kontrolovat hru. Hosté se až na výjimky do větší šancí nedostávají.

40:01

40:49
    Vyloučen hostující Gynge na dvě minuty za držení.

41:09
    Ufa už rozehrává svou přesilovkou kombinaci v útočném pásmu.

41:41
    Krásná akce domácích. Hartikainen si narazil s Makarovem a najel si do volného prostoru před branku. Jeho střelu z první však Proskurjakov dokázal zneškodnit.

42:36
    Tvrdá střela Zubarova končí jen na chráničích jednoho z hostujících obránců.

42:49

43:34
    Ufa i při hře pět na pět doslova motá domácí obranu v jejich obraném pásmu.

44:09
    Ufa zakládá útočnou akci z poza vlastní branky.

44:45
    S kotoučem teď na chvíli kombinuje Admiral, ale Ufa opět v defenzívě pracuje na sto procent.

45:41
    Pihlstrom vyvezl pod tlakem kotouč z vlastní třetiny a následně nahodil do třetiny Admiralu.

46:00
    Icing Ufy a následuje komerční přestávka.

46:50
    Vhazovaní po pravici Sochatskyjho.

47:25
    Domácí pod tlakem posílají kotouč přes všechny čáry, ale jako první se ke kotouči dostal Pankov. Icing z toho tedy není a Ufa kombinuje v útočném pásmu.

47:43
    Vyloučen další hráč z řad hostů. Glazkov si odsedí dvě minuty za hákování.

48:34
    Ufa už kombinuje v pásmu Admiralu.

49:11
    Admiral vyváží kotouč a dokonce se snaží v oslabení zahrozit.

49:43

50:00
    Proskurjakov přerušuje hru.

50:10
    Ufa se opět usadila v pásmu Admiralu a snaží se přidat další branku.

50:50
    Na druhé straně zákrok Sochackyjho přerušuje hru.

51:16
    Domácí obránce Kolcov si sjel z modré čáry až před Proskurjakova a nikým nebráněn zakončil bekhendovou kličkou. Brankář hostí byl však v tomto souboji úspěšnější.

52:42
    Admiral však nic nevzdává a teď hráči druhé formace hostí svádí urputný boj o kotouč za brankou Sochackyjho.

53:41
    Hosté už neměli sílu jít do další útočné akce, a tak jen nahodili kotouč do třetiny a odjeli vystřídat.

54:10
    Vyloučen domácí Dmitry Makarov na dvě minuty za podražení.

54:23
    Hosté mají ideální možnost vyrovnat.

54:31
    Ale co jsem řekl před chvíli už neplatí. Konstantin Makarov odchází na trestnou lavici za zbytečný útočný faul. Dvě minuty za hákování.

55:10
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách. A u kotouče jsou hosté.

55:30
    Gynge s kotoučem obkroužil celou třetinu a připravil střeleckou pozici pro Zubova. Ten jen vyprášil Sochackyjho výstroj.

56:15
    Na druhé straně se do šance dostával Hartikainen, ale jeho pokus včas zblokovali obránci hostí.

56:38
    Ufa stále na kotouči v útočném pásmu. Teď se už hraje v pěti na obou stranách.

57:10
    Kolcov se dostal na modré čáře pod tlak, a tak vše vyřešil jen nahozením za branku Proskurjakova.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté to zřejmě zkusí každou chvíli v šesti.

58:25
    Vhazovaní ve středním pásmu Proskurjakov zatím zůstává v brance.

58:47
    Skačkov se hnal do šance po levém křídle, ale jeho bekhendová střela nebyla přesná.