Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Ufa – Vladivostok 2:1 (kon.) | Toljatti – Jekatěrinburg 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 9:1 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:5 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.)
Soči – HC Slovan 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:3 (0:1 po s.n.) | Jokerit – Novokuzněck 6:1 (kon.)
Atlant – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Jokerit Helsinky
6:1 (4:0, 2:1, 0:0)
Metallurg Novokuzněck
Středa 03.12.2014, 17:30 • Hartwall arena • KHL

To je z mé strany vše a u dalšího hokejového přenosu se těším brzy nashledanou! (19:45:47)

Využítí přesilovek : 3/7 – 0/3

Dnešní zápas je u konce! Končí zaslouženým vítězství klubu z Helsinek nad Novokuzněckem v poměru 6:1. Domácí rohodli o svém výhře již v první třetině, kdy se prosadili hned 4x! Ve druhé třetině se prosadili i hosté, ale domácí na to odpověděli dvěma brankami. Třetí třetina se již spíše dohrávala.

60:00

59:27
    Aaltonen si s Jaakolou přihrávali za svou branku do té doby, než přijel Kosourov a o puk je obral.

59:07
    Puk v pásmu Jokeirtu a je vidět, že se utkání již spíše dohrává.

58:48
    Omark byl sražen čistý bodyčkem od Bělochvostikova.

Střelu Kukleva od modré chytá Karlsson do své lapačky.

57:48
    Jaakola na modré ztratil kotouč a hosté jdou do přečíslení.

56:47
    Před brankou se objevil osamocen Kosourov, který vystřelil. Karlsson ale vytáhl krásný zákrok lapačkou!

56:24
    Puk za brankou Jokeritu, Gunderson čeká na dostřídání.

55:45
    Do úniku se dostal Galimov. Přihrávka mu ale sjela a puk se doklouzal až do lapačky Karlssona.

55:24
    Mosesovu střelu vyrazil Sorokin do ochranné sítě.

54:59
    Další střela dnes aktivního Gundersona. Tentokrát už mířila na branku. Sorokin připraven.

54:42
    Aaltonenovi přihrávka nevyšla, ale hosté vyhodit nedokázali.

54:24
    Střela Gundersona prolétla mimo.

54:07
    Na trestné lavici sedí hostující Gavrilyčev.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 5. Koukal (Lajunen, Moses), 5. Pöisty (Huhtala, Wirtanen), 15. Aaltonen (Gunderson), 18. Hagman (Kapanen), 29. Moses (Gunderson), 33. Saari (Koukal) – 24. Komaristyj (Stoa)

Jokerit Helsinky: Karlsson ( Helenius) – Vaananen (A), Jaakola, Lajunen, Ohtamaa, Korpikari, Gunderson – Kapanen (C), Aaltonen, Hagman – Wirtanen, Pöisty, Huhtala – Moses, Koukal, Omark – Maki, Rita, Hahl (A).
    Metallurg Novokuzněck: Chamikov (od 20. Sorokin) – Zotov, Fairchild, Gavrilyčev, Kuklev (A), Bělochvostikov, Kanarskij, Kamalov – Romanov, Malcev, Stoa – Galimov (A), Malinovskij, Komaristyj – Skladničenko, Plotnikov, Garifulin – Kurepanov, Kosourov (C), Mitrjakov – Turukin.

Rozhodčí: Soin, Oskirko – Balodis, Morozov