NY Islanders – Ottawa 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 1:0 (kon.) | Washington – Vancouver 3:4 (kon.)
Carolina – Nashville 2:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Dallas 5:3 (kon.)
Detroit – Florida 3:4 (kon.) | Calgary – Arizona 5:2 (kon.) | San Jose – Philadelphia 2:1 (kon.)
Los Angeles – Boston 2:0 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (1:1, 0:1, 2:2)
Florida Panthers
Středa 03.12.2014, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

45:28
    Možnost pro Detroit vráti se do zápasu. Huberdeau (FLA) dostává 2 minuty nepodmíněně za podražení.

36:36
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Za bránění ve hře gólmanovi dostává 2 minuty nepodmíněně Fleischmann (FLA).

04:25
    Početní výhodu si vyzkouší i Detroit. Za hru vysokou holí putuje na trestnou lavici Mitchell.

01:32
    Domácí nezačínají zápas nejlépe. Quincey (DET) dostává 2 mminuty za hákování.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 7. Tatar (Dacjuk, Weiss), 50. Dacjuk (Jurčo, Kindl), 60. Nyquist (Franzén, Zetteberg) – 16. Hayes (Trocheck, Mitchell), 33. Bergenheim (Jokinen, Boyes), 41. Trocheck (Hayes), 48. Ekblad (Huberdeau, Trochuck)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Quincey, Kindl, Smith – Franzen, Dacjuk, Zetterberg – Nyquist, Sheahan, Tatar – Jurčo, Weiss, Helm – Andersson, Glendening, Miller. Trenér: Gerard Gallant.
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Kulikov, Mitchell, Gudbranson, Olsen – Jokinen, Bjugstad, Huberdeau – Boyes, Thornton, Bergenheim – Hayes, Trocheck, Fleischmann – Pirri, MacKenzie, Kopecký. Trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Dwyer, Sutherland – Driscoll, Shewchyk

Diváci: 20 027