Los Angeles – Philadelphia 1:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (kon.)
Tampa – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (kon.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:3 (kon.) | Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Arizona – Boston 2:5 (kon.)
Calgary – San Jose 2:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Detroit 1:3 (kon.)
New Jersey Devils
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Washington Capitals
Neděle 07.12.2014, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To bude ode mě všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (03:47:23)

Střely: 34:29 (11:12, 8:13, 15:4)

Trápení Devils pokračuje, Washington vyloupil Prudential Center po výhře 4:1!

O první zásah se ve čtvrté minutě postaral Karl Alzner, v minutě sedmé ale dokázal vyrovnat Patrik Eliáš. Vedení hostům vrátil ve 30. minutě Jay Beagle, na kterého navázal v přesilové hře Jevgenij Kuzněcov. Výhru Capitals potvrdil v závěru gólem do prázdné branky Brooks Laich.

Washington si tak z Newarku odvezl dva body za výhru 4:1.

60:00
    Brooks LAICH - 1:4

59:35
    Washington právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! BROOKS LAICH poslal ze středního pásma puk do prázdné branky a dal tak na 1:4! Asistence: Joel Ward.

59:29
    O střelu do prázdné branky se pokusil brankář Holtby, puk šel ale hodně vedle a tak z toho je pouze zakázané uvolnění.

59:10
    Chimera ale vyhodil přes celé hřiště, icing to není a tak Ryder musel rychle pro puk.

58:46
    Schneider pochopitelně zůstává na střídačce.

58:46
    Oddechový čas pro hosty.

58:46
    Latta vyhodil na zakázané uvolnění.

58:40
    Gomez posílal puk před branku, kde se ho ale nikdo nezmocnil.

58:28
    Eliášova střela byla zblokována mimo.

58:13
    Cory Schneider míří z branky, Devils jsou v šesti!

57:53
    Nyní ale za brankou Schneidera drží puk čtvrtá lajna Caps. Velmi dobrá práce.

57:20
    Ďáblům se momentálně vůbec nedaří se prosadit v útoku.

55:43
    Dnes velmi dobře chytající Braden Holtby lapil střelu Gelinase od modré.

Střely v této třetině: 14:3
    Střely celkem: 33:28

55:14
    Komerční přestávka.

55:00
    Gionta a Bernier v zajímavých příležitostech Holtbyho překonat nedokázali!

54:49
    Stejně na druhé straně dopadl Ovečkin.

54:33
    Gomez nabil Markovi Židlickému, který ale dnes poněkolikáté minul!

53:48
    Jevgenij Kuzněcov páli vysoko nad.

53:38
    Devils se přesto dostali do pásma, kde z velké dálky pálil Henrique do Holtbyho betonů.

53:26
    Eliáš chtěl založit útok po levé straně, ale kotouč mu unikl.

52:25
    Eric Gelinas (NJD) a Tom Wilson (WSH) vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

Dnešní utkání sleduje 15230 diváků.

52:25
    Po střele Ovečkina podržel Schneider puk. Následně se konala menší rozmíška mezi hráči, ale nic vážnějšího z toho nebylo.

52:04
    Nepříjemný hit u mantinelu dostal Hillen, bude ale v pohodě a hra by měla pokračovat v pěti na obou stranách.

Střely v této třetině: 12:2

51:47
    Pěkná individuální akce Zubruse! Kličkovaná až před brankáře Holtbyho, který dokázal vyrazit puk. Litevský útočník se ještě postaral o dorážku, tu ale Holtby taktéž zneškodnil!

51:09
    Gomez posílal pas před branku, do dráhy puku ale vložil svou hůl Laich.

50:49
    Beagle nahodil puk do pásma, kde se ho ale Jason Chimera nedokázal zmocnit.

50:20
    Hosté vyrazili do přečíslení dva na jednoho. Vše na sebe vzal Marcus Johansson, jehož střelu Cory Schneider lapil!

49:52
    Gionta jako "falešný obránce" pálil od modré. Vedle.

49:19
    Dobrá střela Marka Židlického končí v lapačce Holtbyho!

49:14
    Tlak Devils pokračoval, žádný gól z toho ale nebyl! Teď měli Caps i dávku štěstí.

48:59

48:57
    Jon Merrill se po neúspěšné akci dostal k puku, z boku ale trefil pouze tyčku!

48:35
    Konečně střela domácích, Gelinas ale netrefil branku.

48:15
    Domácím se nadále vůbec nedaří, Beagle vyvezl puk až do útočného pásma.

47:36
    Devils se nemohou dostat do útoku a už je vybučeli i vlastní fanoušci.

47:04
    Joel Ward vyhazuje přes celé kluziště až za bránu Schneidera.

46:59
    Karl Alzner (WSH) vyloučen za nedovolené bránění. Tohle je dobrá šance pro Devils dostat se zpět do zápasu!

46:32
    Ofsajd New Jersey.

46:18
    Dobrá střelecká pozice se nabídla pro Marka Židlického, jenže puk šel pouze do Bradena Holtbyho.

A máme tu další nepříjemnou zprávu z tábora domácích – kvůli zranění ze hry odstoupil Mike Cammalleri.

46:10
    Kotouč na střídačce Capitals, následuje komerční přestávka.

46:00
    Jaromír Jágr vystřelil z pravé strany po parádní práci Gomeze, Holtby puk vyrazil pouze na hůl Stevea Berniera. Brankář Capitals se ale stihl přesunout a kotouč vyrazit i podruhé!

45:30
    Ryder nedokázal projít přes dva obránce, o puk tedy přišel.

44:47
    Holtby sebral ze vzduchu kotouč po ztečované přihrávce Zubruse. Bude se vhazovat po jeho levici.

44:36
    Židlický nezachytil přihrávku na modré podél mantinelu a pro puk se musí vracet do vlastního pásma.

43:46
    Gionta nahrál na modrou Seversonovi, proti němu ale vystoupil Marcus Johansson, jenž ho tedy obral o kotouč.

42:55
    Židlický si najel pro přihrávku a vystřelil zápěstím, bránu ale vůbec netrefil.

42:34
    Jon Merrill zblokoval střelu Wilsona.

42:18
    Andy Greene vystřelil od mantinelu a vybojoval vhazování v útočném pásmu. Capitals ale neumožňují Ďáblům v útoku moc tvořit.

42:04
    Sislova střela byla sražená, Holtby jí následně vyrazil betonem.

41:37
    Oba týmy už hrají v plném počtu.

41:35
    Zubrus vyzkoušel zajímavý pokus z otočky, Holtby ale dokázal vyrazit kotouč.

40:21
    Matt Niskanen vystřelil od modré, Schneider ale puk viděl a také ho vyrazil.

40:01

Dvě třetiny nám uplynuly, Capitals vedou 3:1.

Ve 30. minutě se nejprve prosadil Jay Beagle, který dostal až moc prostoru. Tři minuty poté se v přesilovce trefil Jevgenij Kuzněcov a tak tým z hlavího města USA vede o dva góly.

Střely: 19:25 (11:12, 8:13)

Další třetina začne přibližně ve 3:01.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:53
    Ihned po vhazování pálil Židlický, hostující brankář ale dokázal vyrazit puk!

39:52
    Ďáblové dostali puk do útoného pásma, kde ho podržel Holtby.

39:43
    Carlson vystřelil dobrou ránu z první, ta ale neprošla!

39:37
    Orpik držel Gomeze a tomu se to nelíbilo, protihráči to dal tak výrazně najevo. Následuje vzájemné vyloučení – Brooks Orpik (WSH) vyloučen za držení a Scott Gomez (NJD) za hrubost.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá 60 vteřin.

38:42
    Brooks Orpik se protlačil přes Jágra ke střele, bránu ovšem trefit nedokázal.

38:31

37:56
    Kuzněcov pálil mimo, na ledě už se objevuje opět i Eliáš.

37:29
    K odraženému puku se dostal Bäckström a okamžitě ho napálil na branku, Schneider se ale přesunul a puk vyrazil.

36:33
    Puk po vhazování prošel až k Holtbymu.

36:31
    Dainius Zubrus (NJD) je vyloučen na dvě minuty za hákování Matta Niskanena.

36:06
    Icing Devils. Na střídačce domácích zatím chybí Patrik Eliáš, zřejmě opět kvůli zranění.

35:31
    Helgesonova dělovka zamířila mimo bránu.

35:13
    Ryder se velmi dobře propracoval ke střele, tu ale poslal pouze do Holtbyho betonů.

35:04
    Cory Schneider udržel střelu Carlsona od modré ve své moci, následuje komerční přestávka.

34:22
    Gomez střílel z velkého úhlu, a tak mu tento pokus vůbec nesedl. Lajny Devils jsou nyní hodně promíchané.

34:12
    Další icing hostů.

34:00
    Pokus Erica Gelinase byl lehce tečován vedle branky Holtbyho.

33:49
    Zakázané uvolnění Washingtonu.

33:35
    Brouwer posílal kotouč před bránu, Schneider ho ale vyrazil. Ďáblové jsou po třetí brance hodně opaření.

32:57
    Nepřesnou střelu na branku poslal Marek Židlický.
    Jevgenij KUZNĚCOV - 1:3

32:40
    Capitals využívají přesilovou hru a jdou do dvoubrankového vedení! JEVGENIJ KUZNĚCOV si vybruslil od pravého mantinelu a prostřelil Schneidera, 3:1 pro Washington! Asistence: Brooks Laich a Joel Ward.

32:25
    Kuzněcov přejel modrou čáru a vystřelil, branka byla posléze posunuta a hra je přerušena.

32:16
    A nyní se o výhoz postaral Gionta.

32:01
    Cammalleri vyhazuje kotouč přes celé kluziště.

31:24
    Adam Henrique se dostal do samostatného úniku při vlastním oslabení, Braden Holtby ale jeho střelu vyrazil!

30:54
    Eric Gelinas (NJD) je vyloučen za držení. Po komerční přestávce přijde první přesilovka Caps.

30:07
    A mohlo to být už 3:1! Cory Schneider vyjel proti Brouwerovi, který se k puku ale dostal jako první. Naštěstí pro brankáře Devils ho poslal mimo bránu.
    Jay BEAGLE - 1:2

29:15
    Tak to byla krásná branka v podání JAYE BEAGLEA! Ten se prokličkoval přes obránce a těsně před Schneiderem udělal bekhendovou kličku, díky níž zasunul kotouč do odkryté branky a Washington tak jde do vedení 2:1! Asistence: John Carlson.

28:56
    Nebezpečný pokus Carlsona někdo ještě před Schneiderem tečoval, puk se ale došoural mimo tři tyče.

28:31
    Po střele Jacka Hillena přikryl Schneider puk, domácí tak konečně mohou dostřídat.

28:14
    Střelu Schmidta vyrazil Schneider do rohu kluziště.

27:44
    Oddechový čas pro domácí.

27:44
    Zakázané uvolnění Devils.

27:10
    Brooks Laich se zmocnil za obráncemi kotouče, ale povedlo se mu to až těsně před Schneiderem, a tak nezakončil moc ideláně. I tak si brankář Devils ale může zapsat dobrý zákrok na své konto.

26:47
    Další neúspěšný pokus domácích má na svědomí Mike Cammalleri.

26:42
    A opět střílel Andy Greene, branka ale byla posunuta a hra se tak přerušuje. Na úpravu budou mít nyní rozhodčí a ledaři času dost, neboť přichází komerční přestávka.

26:26
    Andy Greene poslal od modré puk mimo.

25:51
    Ovečkinovu střelu dokázal Cory Schneider vyrazit.

25:42
    A další icing domácího týmu. Svěřenci Barryho Trotze nyní odvedli dobrou práci při napadání.

24:54
    Jágr nahrál na Zubruse, který pálil z první, Holtby vyrazil puk hokejkou mimo bránu.

24:27
    Brouwer se dostal ke střele přes obránce, Schneider ale puk vyrazil a okamžitě ho odehrál.

23:54
    Zakázané uvolnění New Jersey.

23:30
    Jack Hillen míjí branku.

23:01
    Ovečkin projel útočným pásmem a nahrával na Niskanena, ten ale na kotouč nedosáhl.

22:34
    Od mantinelu nyní napálil kotouč Damon Severson, Holtby puk chytil do lapačky.

22:09
    Puk skončil na střídačce Washingtonu, hra je tedy přerušena.

21:41

21:30
    Gomez nabil Jágrovi, jehož střelu z první Holtby vyrazil.

21:22
    Třetí pokus obránce Devils už Holtby ukryl do své lapačky.

21:10
    A opět to byl Gelinas, tentokráte ani Holtby nevěděl, kde má puk.

20:51
    Konečně se někdo odhodlal ke střele, pokus Gelinase byl ale zblokován.

20:01

Druhou třetinu tedy New Jersey začne přesilovou hrou, která bude trvat 1 minutu a 41 sekund. Tedy pokud nepřijde další vyloučení či branka domácích.

První třetina je za námi, stav utkání je 1:1. O první gól se ve čtvrté minutě postaral Karl Alzner, vyrovnat se Ďáblům podařilo v sedmé minutě, kdy se baseballovým způsobem prosadil Patrik Eliáš.

Střely: 11:12

Další třetina začne přibližně ve 2:06.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:43
    Henrique ale vyhrál buly až do středního pásma.

19:41
    Ryder byl faulován před brankou a dvě minuty za hákování dostává Matt Niskanen (WSH).

19:26
    Bäcsktröm napadal Židlického rozehrávku, český bek si s tím ale poradil.

19:00
    Poslední minuta hry v první třetině.

18:35
    Schneider moc dobře za brankou nerozehrál a k puku se dostal Chimera, byl ale ve velkém úhlu a bránu tak minul.

18:20
    Ruutu se vykličkoval z útočného pásma v době, kdy ho opouštěl Gionta, jenž zamířil dokonce až do kabiny. Ofsajd.

18:12
    Další střela Andyho Greenea a další rozruch před brankou! Opět se ale z dorážky nikdo neprosadil.

17:00
    Ofsajd Ďáblů.

16:53
    Greene opět dobře střílel od modré čáry, Holtby puk vyrazil a o dorážku se snažil Gomez s Ruutuem, kotouče se už ovšem nezmocnil ani jeden z nich.

16:35
    Troy Brouwer se dostal k odraženému puku a byl nehlídaný, bránu ale trefit nedokázal.

16:02
    Dělovku Erica Gelinase dokázal Holtby vyrazit před sebe.

15:50

15:40
    Nyní už pokus dlouholetého obránce Devils doletěl až k Holtbymu, který puk přikryl.

15:21
    Střelu Andyho Greenea netečoval Ryder moc šikovně, puk zamířil mimo.

15:17
    Braden Holtby si nyní doslova vychutnal zákrok lapačkou proti pokusu Jona Merrilla! Ten střílel od modré a brankář Capitals máchl svou levou rukou, ve které poté ukryl puk.

14:55
    Ránu jako z děla obstaral Matt Niskanen, mířil ale nepřesně.

14:16
    Po střele Helgesona bylo před brankou krátké, ale za to pořádné trma-vrma! O dorážku se snažil Tootoo a také Gionta, ani jeden ovšem neuspěl.

13:26
    A kotouč se dostal na druhou stranu, kde ho pokryl Holtby.

13:18
    Po vhazování se ke střele odhodlal Kuzněcov, mířil ale nepřesně.

13:16
    Po této buly zahrál Gelinas na icing.

13:04
    Nyní byla střela Toma Wilsona zblokována do ochranné sítě nad brankou. Vhazovat se bude po levici Coryho Schneidera.

12:38
    A stále je Washington aktivnějším týmem.

12:16
    Carlsonovu střelu od modré dokázal Schneider i přes nepříliš dobrý výhled vyrazit.

12:04
    A teď zakázaného uvolnění New Jersey Devils.

11:30
    Nyní jsme se dočkali ofsajdu Capitals.

11:18
    Tom Wilson a Jordin Tootoo se lehce pošťuchují. Dočkáme se i bitky?

Střely: 4:9

11:18
    A hru nám uklidní komerční přestávka.

11:15
    Nahrávku před branku dostal Brooks Laich, Schneider ale vytáhl hbitý zákrok betonem!

10:49
    Na druhou stranu spěchal Nate Schmidt, před Schneiderem se ovšem neprosadil.

10:37
    Tečovanou střelu Marka Židlického se do branky pokusil uklidit Sislo, ale neuspěl.

10:20
    Jevgenij Kuzněcov má na svědomí další střelu. Schneider jí vyrazil.

09:52
    Schneider musel zasahovat proti pokusu Chimery.

09:40
    Niskanen udržel hosty v útoku.

08:31
    Ovečkin se dostal ke střele, do ní mu ale padnul Damon Severson. Kotouč se následně odrazil do středního pásma.

07:46
    Sislo z otočky prověřil pozornost Holtbyho, ten obstál.

07:10
    Druhá lajna Devils se teď snažila motat hlavy obráncům Capitals, ke střele se ovšem nepropracovala.

06:24
    Merrill měl trable s rozehrávkou a je z toho ofsajd.

06:18
    Patrik ELIÁŠ - 1:1

06:10
    Devils právě vstřelili branku!
    A z následného protiútoku se Devils prosazují. Dainius Zubrus prošel středním pásmem a dostal se až k Holtbymu, kterého nepřekonal, neboť brankář Washingtonu vyrazil puk nad sebe. Tam si ho ale promptně všimnul PATRIK ELIÁŠ, který ho baseballovým způsobem napálil do brány, 1:1! Asistence: Dainius Zubrus a Andy Greene.

06:00
    Další dobrá šance Capitals! Bäckström se v ní ale neprosadil, neboť nedokázal ideálně zakončit.

05:25
    Adam Henrique se dostal do zajímavé střelecké příležitosti, jeho pokus byl ale zblokován.

05:10
    Ryder zakládal útok a vracel puk Židlickému, ten byl ale ještě ve středním pásmu a tak byl odpískán ofsajd.

04:53
    A mohlo to být už 2:0! Michael Latta se krásně uvolnil podél Gelinase a dostal puk před branku, kde se o dorážku snažil nejprve Chimera a poté i Beagle. Schneider ale udržel puk.

04:16
    Kotouč skončil na střídačce Devils, hra je tedy znovu přerušena.

04:11
    Dobrý hit Ruutua přerušil akci Washingtonu, následnou rozmíšku mezi hráči ukončili rozhodčí.
    Karl ALZNER - 0:1

03:47
    Hosté se dostávají do vedení 1:0! Wilson se nejprve nedokázal prosadit před brankou a Greene se pokusil odpálit kotouč. Tento odpal ovšem nebyl důsledný, dostal se ke KARLOVI ALZNEROVI, který ho od mantinelu napálil na branku a Schneiderovi tato střela propadla! Asistence: Tom Wilson.

03:07
    Washingtonští opět v ofsajdu.

03:00
    Joel Ward nahrával v útočném pásmu na Fehra, této přihrávce ale bránící hráči zamezili.

02:38
    Jaromír Jágr se dostal do útočného pásma, v němž se obtočil okolo branky a předal puk Zubrusovi. Jeho pokus byl zblokován a kotouč se dostal ke Greeneovi, jehož střela dopadla stejně.

01:53
    Chimera dostával přihrávku před branku, jeho následná střela z první byla zblokována.

01:39
    Do útoku tak vyrazili Capitals a první zákrok má za sebou také Schneider, od modré jeho pozornost vyzkoušel Kuzněcov.

01:33
    Ruutu s Gomezem se v útočném pásmu neprosadili.

01:11
    Hosté se dostali do ofsajdu.

00:29
    A nyní střílel Eliáš, o dorážku se poté snažil Jaromír Jágr. Brankář Braden Holtby si připsal první zákrok.

00:15
    Damon Severson od modré čáry vyslal střelu mimo.

00:01

A už se to blíží, hráči se pomalu řadí na úvodní vhazování!

V Prudential Center se drží minuta ticha za nedávno zesnulého Jeana Beliveaua.

Fanoušci Devils bučeli v době, kdy byl hlasatelem zmíněný hlavní trenér Peter DeBoer. To značí momentální (ne)oblíbenost kouče New Jersey.
    Fans Capitals
    Fanoušci Washingtonu Capitals v Prudential Center nechybí.

Start Jaromíra Jágra je tedy potvrzen. Taktéž i Stephena Gionty. Jacob Josefson byl na rozbruslení jako třináctý útočník, dnes ale nakonec usedne pouze na tribunu.

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Helgeson, Židlický, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Henrique, Ryder – Zubrus, Eliáš, Jágr – Ruutu, Gomez, Sislo – Tootoo, Gionta, Bernier

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Hillen, Schmidt – Ovečkin, Bäckström, Wilson – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Chimera, Latta, Beagle

Rozhodčí: Joannette, Morton – Amell, Driscoll.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Jágr a Gionta
    Na rozbruslení mají Ďáblové o jednoho útočníka více. Stále totiž není jasné, zda budou moci nastoupit Jaromír Jágr a Stephen Gionta.

Vzájemné utkání
    Letos už se tyto celky potkaly dvakrát. A v obou případech se hrálo na ledě Capitals.

V prvním zápase vyhrál Washington 6:2, v tom druhém zase po shutoutu Schneidera vyhrálo New Jersey 1:0.

Marin Havlát (NJD) – 14 zápasů, 2+4

Otazník visí nad startem Eliáše, Jágra i Havláta. Židlický by měl na 99% hrát.

Tým z hlavního města USA má pouze o dva body více než Devils. To stačí na 10. místo Východní konference.

Skóre má Washington vyrovnané – 70 branek vstřelil, 70 branek dostal.

Formu mají Capitals velmi střídavou. Sem tam výhra/y, sem tam prohra/y.

V posledním zápase se Washingtonští utkali s Carolinou. Už ve třetí minutě se po gólu Beaglea dostali do vedení 1:0. Další gól padl až ve 44. minutě, postaral se o to svou první trefou v sezoně útočník Hurricanes Alexandr Sjomin. Vítězný gól padl v čase 55:58 a jeho autorem se stal útočník Capitals Eric Fehr, který potrestal chybu při rozehrávce.

Nejproduktivnějším hráčem je Nicklas Bäckström. Ten dal sice pouze pět branek ve 25 zápasech, ale jak tomu u něj vždy bývá, je spíše nahrávačem. A 20 asistencí hovoří samo o sobě. Nejlepším střelcem je kdo jiný než Alex Ovečkin (12 gólů), produktivitě obránců týmu vládne John Carlson (18 bodů).

Brankářem číslo jedna je Braden Holtby (91,2%), který letos zasáhl do 20 zápasů. Záda mu kryje Justin Peters (87,2%), který se do branky dostal již sedmkrát.

12. místo, 24 bodů, skóre 63:75. Taková je bilance Devils po 26 odehraných zápasech.

Momentálně nemají Ďáblové zrovna oslnivou formu. V poslední době spíše prohrávají, než získávají body.

V posledním utkání ale dokázali zvítězit na ledě Toronta. Po brance Gelinase v páté minutě šli do vedení, ve 26. minutě ale srovnal Santorelli. Vedení hostům vrátil Gionta, na nějž navázal domácí Kadri. Pak šli Devils opět do vedení, když skóroval Cammalleri. Vyrovnat už se Maple Leafs nepodařilo, na branky Berniera a Henriquea už odpověděl pouze Kessel 35 sekund před koncem. New Jersey tak vyhrálo 5:3.

V čele produktivity je Jaromír Jágr, který ve 25 zápasech dal čtyři góly a na 11 dalších přihrál. Nejlepším střelcem týmu je Mike Cammalleri (11 branek) a nejproduktivnějším obráncem Marek Židlický (3+11).

Brankářskou jedničkou je Cory Schneider (91,6%), který kromě jednoho případu chytal ve všech zápasech. Čtyřikrát byl ale střídán v jeho průběhu (dvakrát Scottem Clemmensenem, dvakrát Keithem Kinkaidem).

Dnes se mezi sebou střetnou týmy New Jersey Devils a Washington Capitals.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 7. Eliáš (Zubrus, Greene) – 4. Alzner (Wilson), 30. Beagle (Carlson), 33. Kuzněcov (Laich, Ward), 60. Laich (Ward)

Rozhodčí: Joannette, Morton – Amell, Driscoll

Diváci: 15230