HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 07.12.2014, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL liga

To je odomňa na dnes všetko, prajem Vám príjemný zvyšok večera. (20:35:44)

Aj sa tak stalo.
    Nové Zámky to zvládli, hoci prehrávali už 3:2, sériou troch gólov otočili vývoj zápasu a zaslúžene sa tešia z troch bodov!

60:00

59:30
    Nepochodil ani Elomo a hostia to už zrejme udržia!

58:57
    Domáci sú usadení v útočnom pásme, teraz to skúša Ďurák, ale Krajčovič chytá!

58:42
    Újpešt to skúša so šiestimi hráčmi, Pleszkán zostáva na striedačke.

58:42
    Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas.

58:42
    Zámky budú hrať v oslabení.
    Na trestnú lavicu odchádza Uram za podrazenie.

58:16
    HC Nové Zámky dali gól!
    Dovolím si tvrdiť, že máme rozhodnuté! Chrenko nezištnou prihrávkou našiel MAREK DUBCA a tento hráč sa presadil v druhom zápase za sebou. Asistencie: Tomáš Chrenko, Albín Podstavek.

58:01
    Do konca stretnutia nám zostáva odohrať ešte 2 minúty.

57:05
    Huba prihral Faithovi, ten Uramovi, ale tento hráč sa už nepresadil. Určite mu to však neprekáža, pretože aspoň nazbieral dôležité sekundy pre svoj tím.

55:45
    Tak zrejme, som to zakríkol, pretože Zámky dávajú štvrtý gól! Od modrej sa presne trafil JURAJ ĎURČO. Asistencia: Tomáš Chrenko.

55:01
    Nepochodil ani Uram v snahe rozhodnúť zápas.
    Do konca základnej hracej doby nám zostáva odohrať ešte 5 minút, všetko nasvedčuje tomu, že pôjdeme do predĺženia.

53:10
    Pri puku je Podstavek, ani tomu sa však individuálne nepodarilo dostať sa do zakončenia.

52:24
    Elomo prihrával Mihálikovi, ale ani teraz táto dvojica nie je úspešná.
    Útoky sa nám striedajú na oboch stranách, zdá sa, že o víťazovi rozhodne jeden gól.

51:35
    Šiškova strela na druhej strane je zblokovaná.

50:15
    Tak nie, aspoň nie teraz... S pukom teraz kombinuje útok Elomo, Tapio, Mihálik, posledný menovaný strieľa, Krajčovič však chytá!

49:12
    Aj teraz sú pri puku Zámky. Pridajú ďalší gól?

48:18
    Uram strieľa, ale ani on sa nepresadil. Zámky zvyšujú aktivitu.

47:10
    Podstavek nenašiel nikoho zo svojich spoluhráčov. Puk majú na svojich hokejkách domáci obrancovia.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 20. Tapio (Hegyi, Mihalik), 34. Elomo, 42. Tapio (Elomo, Ďurák) – 28. Brandis (Huba, Frolík), 31. Faith (Podstavek, Frolík), 45. Podstavek (Kowalczyk, Ďurčo), 56. Ďurčo (Chrenko), 59. Dubec (Chrenko, Podstavek)

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Hegyi Á. Z. (A), Durak, Mihalik, Tapio, Elomo (C) – Lindgren, Kiss D., Virág Cs. (A), Coleman, Gágyor – Garbacz, Sommer, Dömötör, Tóth G., Pichler – Reiter, Egyed.
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Cikánek) – Šiška, Kowalczyk, Uram, Čaládi (A), Chrenko – Huba, Ďurčo, Podstavek, Frolík, Faith (A) – Leško, Hrudík, Brandis, Štefanka, Dubec (C) – Baron, Král, Rejžek, Púchovský, Domian.