Boston – Chicago 2:3 (kon.) | Buffalo – Calgary 4:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 4:1 (kon.)
Washington – Columbus 2:3 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:5 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:3 (kon.) | Arizona – Nashville 1:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.)

Martin Hanzal (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:13
    Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:55 (05:48:12)

1. James Neal (NSH) 1+1
    2. Pekka Rinne (NSH) 31 zák., 1 gól, 96,9%
    3. Mike Fisher (NSH) 1+1

Dnešní utkání sledovalo 10194 diváků.

Ve třetí třetině Coyotes tahali za kratší konec pomyslného provazu a na zvrat tak absolutně myslet nemohli. Naopak, Preds se ještě dvakrát prosadili, ve 43. minutě v pádu dorazil puk za čáru Jarnkrok a poté bruslí skóroval Olli Jokinen. Hosté tedy potvrdili, že letos patří k nejlepším týmům na Západě. To celek Arizony pokračuje ve svém trápení a prohrál už počtvrté v řadě.

Střely na branku ve 3. třetině – 12:15, celkem – 32:38

60:00

59:23
    Vermettova střela skončila v lapačce Rinneho. Předtím to udělal výborně Boedker, který objel Ellise a v pádu zakončil bekhendem těsně vedle.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny i celého zápasu.

58:31
    Hosté v přesilovce nikam nepospíchají. Vědí, že o dva body je už nic nepřipraví.

57:54
    Domácí vyhazují.

57:09
    Joe Vitale dalším vyloučeným hráčem Coyotes. Zasáhl vysokou holí Nystroma.

56:45
    Domácí jsou již kompletní, hokejisté Nashvillu svou šanci promrhali.

56:17
    Hanzal na ledě, domácí tedy ve čtyřech!

55:46
    Zbyněk Michálek dokázal zblokovat střelu a ještě stačil vyhodit.

55:27
    Ellis z voleje minul domácí klec.

54:44
    James Neal byl napaden obráncem Stonem a hosté budou hrát přesilovku 5 na 3!

54:29
    Domácím se podařilo vyhodit.

54:16
    Za držení je vyloučen domácí Martin Hanzal. Predátoři tak dostávají příležitost ještě navýšit skóre.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 5. Vermette (Boedker, Yandle) – 7. Fisher (Weber, Forsberg), 12. Neal (Fisher, Josi), 19. Ellis (Neal, Ribeiro), 43. Jarnkrok (Bourque, Forsberg), 48. Jokinen (Wilson, Weber)

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle (A), Murphy, Schlemko – Doan (C), Vermette, Boedker – Korpikoski, Gagner, Rieder – Moss, Hanzal (A), Erat – Vitale, Chipchura, Martinook. Trenér: Dave Tippett
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Jones, Volčenkov, Ellis, Ekholm – Neal (A), Ribeiro, Forsberg – Smith, Fisher (A), Cullen – Jokinen, Jarnkrok, Wilson – Bourque, Roy, Nystrom. Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Hanson, Peel – Galloway, Gibbs

Diváci: 10194