Vítkovice – Liberec 4:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 4:3 (2:0 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 1:2 (kon.)
K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 2:5 (kon.)
Sparta – Olomouc 0:1 (kon.)
HC Sparta Praha
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Olomouc
Úterý 30.12.2014, 18:30 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

Poslední zápas roku 2014 tedy vyšel lépe hostům, kteří si odvážejí z Prahy všechny body. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (20:45:10)

60:00

59:57
    Laš je ještě vyloučen za držení.
    Pavel SKRBEK - 0:1

59:32
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A Sparta pyká. Domácí obrana se naprosto rozpadla a do odkryté branky zakončil v pohodě PAVEL SKRBEK. Asistence: Martin Vyrůbalík a Roman Rác.

58:45
    Piskáček nesmyslně ve středním pásmu fauloval Tomáše Rachůnka a dostává dvě minuty za napadení.

57:48
    Sparťanský ofsajd.

56:15
    Sparťaně jeli tři na dva, ale Klimek z úhlu střílel hodně nepřesně a z akce nebylo nic.

55:46
    Sparta je v pěti.

55:00
    Sparta opakovaně vyhazuje puk.

53:46
    Nikdo teď nechápe. Klimek inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění, přitom to ale naopak vypadalo, že faulován byl on. Navíc Klimek byl v tu chvíli u puku a útočil. Nicméně slovo rozhodčího platí a Sparta jde do čtyř.

52:42
    Závar před Novotným, ale sparťanský gólman svoji klec uchránil.

52:25
    Vyražený puk vracel na branku Ondrušek, ale Novotný se stihl přesunout.

51:41
    Klimek to zkoušel z otočky, ale jeho střela byla tečována do ochranné sítě.

50:52
    Ačkoli Sparta hrála přesilovku čtyři minuty, nemohu vám o tom bohužel nic napsat, protože na ledě se skutečně nic zajímavého nestalo.

49:20
    Až teď se Sparta konečně usadila v pásmu, ale její střelecké pokusy Trvaje vůbec neohrožují. Na branku prošel jen pokus Pecha, ale ani následná dorážka Kumstáta nenašla cíl.

47:56
    Sparťanská přesilovka nemá tempo a Olomouc se v poklidu brání.

46:52
    Na trestnou lavici putuje olomoucký Knotek, který po zákroku vysokou holí na Piskáčka inkasuje 2+2 minuty.