HC MIKRON Nové Zámky
8:0 (0:0, 6:0, 2:0)
Debreceni HK
sk Úterý 30.12.2014, 18:00MOL liga

Tak, Zámky si najmä výbornej druhej tretine, ktorú vyhrali 6:0 poradili s Debrecénom 8:0.
    Ja sa s týmto konštatovaním s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dnešného dňa. (20:13:16)

60:00

59:27
    Dancsfalvi sa rútil do situácie 2:1, ten však ale nemal hokejku, tak zakončiť nemohol.

59:00
    Do konca stretnutia nám zostáva 1minúta.

58:40
    Faith prihráva Chrenkovi, ten však prišiel o puk.

57:56
    Pri puku sú hostia, ktorí sú intenzívne napádaní domácimi hráčmi.

57:54
    Cikánek po strele Ladányiho hru prerušuje.

57:29
    Hostia hrajú s 5 hráčmi.

57:17
    Pri puku je Marek Dubec. ktorý prihráva Kowalczykovi, ale trafil iba Leška.

57:03
    Hostia sa previnili ofsajdom.

56:46
    Domáci sú v útočnej tretine kde si prihrávajú. Navyše sa do seba pustil Baron s Emelianovom, ale žiadna prevratná bitka z toho nieje.Obaja kohúti dostávajú 2minúty.

55:38
    Pri puku sú domáci hráči, tí si však nerozumeli a puk končí až pri bránke Cikáneka.

55:29
    Na trestnú lavicu putuje Berta, ktorý dostáva 2minúty za hákovanie a osobný trest za nešportové správanie.

54:18
    Domáci si prihrávajú puk vo vlastnom pásme.

53:49
    Podstavek preniká po ľavej strane a prihráva Čaládimu, ten však triafa iba Borodina.

53:06
    Púchovský sa dostal do individuálnej akcie ale neprešiel cez Sadikova.

52:20
    Stretnutie sa nám už podľa môjho názoru iba dohráva. Zámky sa nikam neponáhľajú.