SK Karviná – Frýdek-M. 3:5 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 6:3 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 3:2 (po pr.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 3:5 (kon.) | Vsetín – Opava 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Bílina – Trutnov 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.)
Tábor – Sokolov 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Nymburk 4:3 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 03.01.2015, 18:00 • DD Elektromont Aréna • 2. liga skupina Západ

Pořádný hokejový závěr jsme viděli v dnešním zápase! Domácí celé utkání doháněli jednobrankový rozdíl, naštěstí se 15 vteřin před koncem prosadil vrchlabský Jirků, dostal tak domácí poprvé v zápase do vedení a zajistil tak pro HC Stadion plné tři body. Děkuji za pozornost a u dalšího zápasu na počtenou! (20:19:33)

60:00

59:55
    Po úpravě času už chybí jen pár vteřin do konce zápasu.

59:45
    Hosté odvolali brankáře a mají šest hráčů v poli.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:45
    Vrchlabí vstřelilo branku!

A je to tam! Vrchlabí poprvé v zápase vede a je to zrovna v ten pravý čas!! 15 vteřin před koncem se trefil TOMÁŠ JIRKŮ. Asistence: Hamerský.

58:32
    Hosté se osvobozují.

58:08
    Pořádný závan před brankou teď zažil nymburský brankář! Došlo až k vyloučení na dvě minuty za držení pro hostujícího Rittiga. Velká šance pro Vrchlabí.

57:14
    Brázdil raději drží puk v lapačce, vhazovat se bude po jeho pravé straně.

56:33
    Vrchlabí již hraje v plném počtu hráčů. Do konce třetí třetiny chybí tři a půl minuty – tolik času mají domácí na otočení zápasu.

55:58

Do hry již naskočil vyloučený nymburský hráč – pro HC Stadion je to již druhá branka v oslabení! Srovnával TOMÁŠ JIRKŮ po přihrávce Urbana. Asistence: Urban.

55:17
    Kulichova střela z mezikruží nenašla skulinku.

54:30
    Jebavý poslal puk po ledu až k brance, ale tam již čekal Brázdilův beton.

54:06
    Vyloučení také na straně domácích, dvě minuty za hákování dostal Lenoch. Hra bude pokračovat ve čtyřech.

54:06
    Nymburský Král nyní jel sám na brankáře, ale branku nedává.

53:53
    Vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za hákování si odsedí Wszolek.

53:40
    Nymburskému hráči sjel puk z hokejky, domácí se tak dostávají ven z obranné třetiny.

52:59
    Šťastný si objel všechny nymburské hráče, ale střela šla nad branku do ochranné sítě.

51:58
    Několik dorážek od Bláhy se nesetkalo s úspěchem, nymburský brankář kryje.

Raina Tomanová

Branky a nahrávky: 14. Lenoch (Šťastný, Filip), 35. Šťastný (Filip), 56. Jirků (Urban), 60. Jirků (Hamerský) – 6. Dulovec (Bičiště, Kulich), 25. Bičiště (Brzák, Dulovec), 39. Rittig (Král, Brzák)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka)- Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Bažant – Skočovský, Jakubec, Filip, Šťastný, Matějka, Srnský, Bláha, Jirků, Urban, Fořt, Kerekanič
    NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Rittig, Kulich, Cicvárek, Pokorný, Kuzďas, Velechovský, Král, Brzák, Šimek, Bičiště, Dulovec, Wszolek, Protivný, Kadlec, Dvořák

Rozhodčí: Horinek – Maštalíř, Pechánek