Buffalo – Florida 0:2 (kon.) | New Jersey – Montreal 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 6:3 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:1 (kon.) | Colorado – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)
Calgary – NY Islanders 1:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:3 (kon.) | Boston – Ottawa 2:3 (po pr.)
Los Angeles – Nashville 6:7 (po pr.)
Carolina Hurricanes
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Philadelphia Flyers
Sobota 03.01.2015, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:36:18)

Philadelphia Flyers: 10

V dnešním utkání uspěli domácí, kterým vyšly dvě třetiny, během nichž si vypracovali rozhodující náskok. V té poslední pak ještě za hosty snižoval v 49. minutě VandeVelde, ale to bylo ze strany Philadelphie všechno. Utkání poznamenalo také zranění útočné hvězdy Flyers Girouxe, který utrpěl řeznou ránu na levém lýtku a utkání tak pro něho předčasně skončilo.

60:00

59:50
    To již nyní neplatí, ofsajd Flyers, sudí vykazují hru do středního pásma.

59:39
    Simmonds ještě udržel útočné pásmo, tlak Philadelphie tak může pokračovat.

59:20
    Letcům se nedaří vymanit se od mantinelu.

59:05
    Oddechový čas pro domácí.

59:05
    Ofsajd zastavuje útočnou akci Philadelphie.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

58:25
    Jordan Staal bekhendem netrefuje ze středního pásma odkrytou branku Philadelphie.

58:15
    Za hosty to zkouší Schenn, Couturier, Simmonds, Streit, Lecavalier a Voráček, domácí mají na ledě Sekeru, E. Staala, Lindholma, Faulka a Raska.

58:08
    Flyers hrají bez brankáře, Mason odchází na střídačku. A hosté si zároveň berou i oddechový čas.

57:01
    Del Zotto plácl do puku u branky Hurricanes, ale jeho pokus dokázal Ward chytit.

56:11
    Domácí nepřesně rozehrávají, zakázané uvolnění. Vhazování po pravici Warda, Brayden Schenn uspěl prti J. Staalovi.
    Branky a nahrávky: 14. Malone (Boychuk), 21. E. Staal (Faulk, Lindholm) – 49. VandeVelde (Lecavalier, Streit)

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Sekera, Faulk, Hainsey, Bellemore, Gleason, Murphy – E. Staal, J. Staal, Lindholm – Tlustý, V. Rask, Gerbe – Terry, R. Nash, Dwyer – Malone, McClement, Boychuk
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Grossmann, Streit, Schultz, Coburn, MacDonald, Del Zotto – Read, Giroux, Voráček – B. Schenn, Laughton, Simmonds – Raffl, Couturier, Umberger – Vande Velde, Bellemare, Lecavalier

Rozhodčí: Joannette, Walsh – McEllman, Racicot

Diváci: 12 682