Jihlava – Liberec 4:3 (po pr.) | Slavia – Pardubice 3:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:4 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Havířov – Opava 5:3 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 1:2 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 03.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu

V devětačtyřicáté minutě se Porubě podařilo vstřelit gól. Stav 1:1 vydržel až do prodloužení, kdy se v páté minutě dostal Havránek před domácí klec, vstřelil gól a svému týmu tím vyhrál zápas. Od nás to prozatím bude vše, z Lapače se s vámi tedy loučíme, brzy na shledanou. (15:49:39)

64:34
    Poruba právě vstřelila branku!
    Havránek se dostal před domácí klec a po ledě vpravil puk dovnitř.

62:36
    Plachý s kotoučem zezadu obbruslil Sachrovu svatyni a pokusil se puk dostat dovnitř, na poslední chvíli jej přikryla gólmanova lapačka.

61:38
    Pliska z leva přibruslil k bráně, střelu mu zablokoval domácí obránce.

60:40
    Klímek nahrál Koňaříkovi, jeho střela byla mířena příliš vlevo a klec minula.

60:01

60:00

59:30
    Ihned po rozehrávce se Bochnak rozbruslil s kotoučem do středního pásma, kde ho o něj obral domácí hráč.

59:20
    Zakázané uvolnění hostů.

58:31
    Vhazování po levici Remiáše, kotouč se ihned dostal k bráně a gólman jej přikryl lapačkou.

56:44
    Domácí se při obléhání porubské klece nedokázali přiliš prosadit a hosté hrají opět v plném počtu.

54:44
    Nyní jsme mohli na zemi vidět Daniela Klímka, trest za tento zákrok odsouzen jako nesportovní chování odsedí Kamil Klíma.

54:30
    Domácí nyní na svého soupeře dorážejí a snaží se dostat k rozhodující střele.

53:07
    Klímek u modré nahrál Ševčíkovi, ten vypálil, gólmanovy betony byly na místě.

51:30
    Nadymáček nahrál před bránu, Gorásovo doražení vyšlo naprázdno.

50:10
    Klímek od modré vypálil, Remiášův levý beton střelu odklonil.

48:33
    Takáč nabil VOJTĚCHU STŘONDALOVI, který zprava zasadil kotouč k břevnu. Asistence: David Takáč.

47:16
    Ondřej Kollár byl vyloučen za podražení, Poruba si zahraje dvouminutovou přesilovku.

Lucie Krampotová

Branky a nahrávky: 10. Štědrý (Klímek, Nadymáček) – 49. Střondala (Takáč), 65. Havránek

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Kořének) – Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček – Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Půček, Vilém, Paťava, Štědrý.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (Mrázek) – Balcárek, Kotouček, Kroček, Dobeš, Pliska – Voznička Marek, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bocnak, Dlouhý, Zicháček, Voznička Martin.

Rozhodčí: Husička – Kurtin, Štěpánek.