Jihlava – Liberec 4:3 (po pr.) | Slavia – Pardubice 3:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:4 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Havířov – Opava 5:3 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 1:2 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 03.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu

V devětačtyřicáté minutě se Porubě podařilo vstřelit gól. Stav 1:1 vydržel až do prodloužení, kdy se v páté minutě dostal Havránek před domácí klec, vstřelil gól a svému týmu tím vyhrál zápas. Od nás to prozatím bude vše, z Lapače se s vámi tedy loučíme, brzy na shledanou. (15:49:39)

64:34
    Poruba právě vstřelila branku!
    Havránek se dostal před domácí klec a po ledě vpravil puk dovnitř.

62:36
    Plachý s kotoučem zezadu obbruslil Sachrovu svatyni a pokusil se puk dostat dovnitř, na poslední chvíli jej přikryla gólmanova lapačka.

61:38
    Pliska z leva přibruslil k bráně, střelu mu zablokoval domácí obránce.

60:40
    Klímek nahrál Koňaříkovi, jeho střela byla mířena příliš vlevo a klec minula.

60:01

60:00

59:30
    Ihned po rozehrávce se Bochnak rozbruslil s kotoučem do středního pásma, kde ho o něj obral domácí hráč.

59:20
    Zakázané uvolnění hostů.

58:31
    Vhazování po levici Remiáše, kotouč se ihned dostal k bráně a gólman jej přikryl lapačkou.

56:44
    Domácí se při obléhání porubské klece nedokázali přiliš prosadit a hosté hrají opět v plném počtu.

54:44
    Nyní jsme mohli na zemi vidět Daniela Klímka, trest za tento zákrok odsouzen jako nesportovní chování odsedí Kamil Klíma.

54:30
    Domácí nyní na svého soupeře dorážejí a snaží se dostat k rozhodující střele.

53:07
    Klímek u modré nahrál Ševčíkovi, ten vypálil, gólmanovy betony byly na místě.

51:30
    Nadymáček nahrál před bránu, Gorásovo doražení vyšlo naprázdno.

50:10
    Klímek od modré vypálil, Remiášův levý beton střelu odklonil.

48:33
    Takáč nabil VOJTĚCHU STŘONDALOVI, který zprava zasadil kotouč k břevnu. Asistence: David Takáč.

47:16
    Ondřej Kollár byl vyloučen za podražení, Poruba si zahraje dvouminutovou přesilovku.

46:53
    Sachr před řítícím se útočníkem přikryl puk lapačkou, rozehrává se po jeho pravici.

45:51
    Klímek přijal nahrávku a vypálil, Remiáš odklonil střelu betony.

44:05
    Závar před porubskou bránou, několik domácích se snažilo dostrkat přes Remiáše puk do brány.

42:57

42:40
    Koňařík zprava vypálil na Remiáše, ten kryl tělem.

40:57
    Kamil Klíma na dvě minuty obsadí trestnou lavici za podražení!

40:25

40:01

V této třetině nedošlo ke změně stavu a tudíž stav 1:0 z první třetiny je stále v oběhu. Celou periodu jsme mohli sledovat snahy obou týmů, oba gólmani ale všechny pokusy soupeře vychytali. Třetí třetina začne cca 15:07.

40:00

39:52
    Vsetín obklíčil Remiášovu svatyni, ke střele se zatím nedostal.

38:25
    Domácí si zahrají další přesilovku, vyloučen byl Vojtěch Střondala!

36:50
    Sledujeme poměrně vyrovnanou hru.

35:35
    Bochnak nabil Plachému, ten vypálil a kotouč skončil v Sachrových betonech.

34:15
    Klímek přijal přihrávku před domácí klec, přes obránce nedokázal zakončit.

33:20
    Bochnak od modré otestoval Sachra, jeho betony byly na místě.

32:09
    Střondalův puk minul Sachrovu svatyni, domácí oplatili vybruslením přes střední pásmo, zastavil je ofsajd.

30:56

30:00
    Ševčík nahrál před gólmana, doražení se nekonalo.

28:56
    Za podražení si dvě minuty na trestné lavici odsedí Martin Pliska.

28:43
    Plachý od modré vypálil, Sachr zachytil lapačkou.

26:39

25:14
    Koňařík otestoval Remiáše, leho lapačka byla na místě.

24:39
    Marek Zicháček byl vyloučen za zdržování hry a domácí si tak zahrají dvouminutuvou přesilovku.

23:25
    Vilém nahrál Fajkusovi před bránu, ten přihrávku nestihl zachytit.

22:12
    Paťava přijal puk a zprava vypálil, brankář kotouč zablokoval tělem.

21:23
    Fajkus unikl soupeřům s kotoučem, před bránou ho už však zablokoval obránce a puk skončil v gólmanových betonech.

20:50
    Střondala dostal nabídku před bránu, Sachr kryl tělem.

20:01

Na začátku první třetiny hrály obě mužstva poměrně vyrovnaně, v průběhu deseti minut si ale domácí vydobyli jistý náskok, který potvrdili gólem Jana Štědrého. Do konce třetiny jsme mohli vidět ještě několik střel obou týmů, z nichž už však žádná nebyla proměněna. Druhá třetina začne cca 14:18.

20:00

19:36
    Zetocha zblízka vypálil na Remiáše, následovala zprava střela Goráse, gólman obě vyrazil.

19:04
    Porubským se naskytlo hned několik šancí ke střele, žádnou však navyužili.

18:06
    David Hrňa zkusil nadhodit na Remiáše, kotouč šel příliš vlevo.

16:47
    Rozehra po Sachrově pravici.

15:30
    Závar před Sachrem, hosté se už už radovali z gólu, který ale nebyl uznán pro jeho dosažení rukou.

14:37
    Domácí se i skrz oslabení ujali šance. Soupeřům s kotoučem unikl Michal Koňařík, puk ale nepronikl přes Remiášovy betony.

14:03
    Bochnak nahrál zpoza brány Žídkovi, ten ale mířil příliš vysoko a bránu přestřelil.

13:20
    Na trestnou lavici byl odkázán Daniel Klímek za hákování a Poruba si tak zahraje dvouminutovou přesilovku.

12:28
    Vilém otestoval Remiáše, střela byla přiliš pomalá a brankář neměl problém ji vyrazit betonem.

11:23
    Hosté se pokoušení oplatit, Bochnakův nastrčený puk odklonil Sachrův beton.

9:53
    Vsetín právě vstřelil branku!
    JAN ŠTĚDRÝ přijal Klímkovu nahrávku mezi kruhy a zasadil kotouč za levé rameno Remiáše. Asistence: Daniel Klímek, Marek Nadymáček.

9:40
    Podobná situace nyní u domácí brány, Mrva se z prava pokusil prostrčit puk mezi Sachrovými betony a tyčí.

9:20
    Zetocha se pokusil doklepnout kotouč za Remiáše, ten jej pokryl lapačkou.

7:45
    Vsetínští obránci ukořistili puk od soupeře, ten už jej nedokázal vzít zpět a tím umožnil útočníkům dostat se před téměř celou plochu.

6:25
    Žídek zleva vystřelil na Sachra, kotouč se zachytil vně sítě.

5:15
    Kotouč v okolí Sachrovy brány.

4:12
    Valaši soupeři oplatili a dostali se až k Remiášově bráně, zde je Porubští zatlačili zpět do obranného pásma a hru přerušil hvizd píšťalky značící zakázané uvolnění.

2:12
    Hosté kotouč dostali do útočného pásma, kde jej necelou minutu udrželi.

0:31
    Kapitán Plachý vyslal kotouč k Sachrovi, ten jej přikryl lapačkou.

00:01

VHK Vsetín: Sachr (Kořének) – Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček – Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Půček, Vilém, Paťava, Štědrý.

HC RT TORAX Poruba: Remiáš (Mrázek) – Balcárek, Kotouček, Kroček, Dobeš, Pliska – Voznička Marek, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bocnak, Dlouhý, Zicháček, Voznička Martin.

Rozhodčí: Husička – Kurtin, Štěpánek..

Vítáme vás ze zimního stadionu na Lapači, kde bude za chvíli zahájeno utkání mezi týmy mladšího dorostu VHK Vsetín a HC RT Torax Poruba.
    Tyto týmy se letos setkaly již třikrát. První zápas odehraný na porubském ledě skončil pro domácí vítězně, další dva už Vsetín soupeře příliš ke slovu nepustil a vyhrál 4:2 a 4:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Lucie Krampotová

Branky a nahrávky: 10. Štědrý (Klímek, Nadymáček) – 49. Střondala (Takáč), 65. Havránek

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Kořének) – Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček – Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Půček, Vilém, Paťava, Štědrý.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (Mrázek) – Balcárek, Kotouček, Kroček, Dobeš, Pliska – Voznička Marek, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bocnak, Dlouhý, Zicháček, Voznička Martin.

Rozhodčí: Husička – Kurtin, Štěpánek.