Boston – New Jersey 3:0 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:2 (po pr.) | Carolina – Buffalo 5:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 7:2 (kon.) | Nashville – Dallas 3:2 (po pr.) | Minnesota – Chicago 2:4 (kon.)
Colorado – Ottawa 5:2 (kon.) | Arizona – Winnipeg 4:1 (kon.) | Vancouver – Florida 1:3 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 3:4 (kon.)
Los Angeles Kings
3:4 (2:1, 0:3, 1:0)
New York Rangers
Pátek 09.01.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

59:25
    Uvidíme napínavý závěr, protože něco málo přes půl minuty do konce je na dvě minuty vyloučen hráč Rangers Rick Nash za podražení.

47:44
    Dobrá možnost pro Los Angeles, jak se vrátit do zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění totiž dostává hostující Ryan McDonagh.

44:03
    Zároveň následuje vyloučení na domácí straně, Jarett Stoll dostává dvě minuty za vysokou hůl a jeho barvy čeká oslabení.

38:06
    Počet hráčů na ledě se srovná, dvě minuty za nedovolené bránění je nucen odsedět hostující hokejista Mats Zuccarello.

36:31
    Uvidíme reklamní pauzu, hned po ní začne oslabení Kings, protože domácí Anže Kopitar dostává dvě minuty za podražení protihráče.

28:56
    Naopak teď možnost pro Los Angeles si zahrát přesilovku a snížit náskok soupeře, dvě minuty za hákování inkasuje Dominic Moore.

26:45
    Následuje komerční přestávka, ještě před jejím začátkem ale vyloučení. Dvě minuty za hákování inkasuje domácí hokejista Alec Martinez.

10:22
    První vyloučení utkání jde pykat Mike Richards, dostane dvě minuty za nedovolené bránění.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 5. Pearson (Carter, Toffoli), 6. Williams (Brown, Martinez), 56. Williams (Brown, Kopitar) – 11. Boyle (Nash, Brassard), 23. Klein (Hayes, Moore), 23. Stempniak (Miller, Girardi), 29. St.Louis (Boyle, Brassard)

Los Angeles Kings: Quick – Dougthy, Muzzin, Martinez, Greene, Schultz, McBain – King, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson – Williams, Stoll, Brown – Lewis, Richards, Clifford
    New York Rangers: Talbot – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, J. Moore, Klein – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Fast, Hayes, Hagelin – Stempniak, D. Moore, Miller

Rozhodčí: Walsh, Sutherland – Murchison, Sharrers

Diváci: 18 230