Kladno – Zlín 7:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Olomouc 2:1 (2:1 po s.n.) | Pardubice – HC Plzeň 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.)
Jihlava – Chomutov 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Litvínov
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 15.01.2015, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

Konec zápasu. (19:57:53)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Litvínov.
    Autorem vítězné branky je JAROSLAV ŠIMEČEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Po krátké pauze rozhodnou o vítězi samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:00
    Probíhají poslední dvě minuty v prodloužení.

62:21
    Beták vystřelil z levého kruhu, ale Klečka byl připraven.

61:35
    Vhazování po levici Urbishe.

60:01

60:00

58:59
    Vyloučen Michal Klečka (LIM) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku mimo ledovou plochu.

58:36
    Šimeček vystřelil z levého kruhu ráznou střelu, ale Urbisch okamžitě vyrazil.

58:09
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hostím se podařilo vyrovnat díky powerplay. Od modré dokázal prostřelit vše co stálo v cestě ALEŠ JERGL. Asistence: Šimon Beták.

57:42
    Litvínov vyhazuje za bránu hostí.

57:23
    Hosté hrají bez brankáře.

57:06
    Karel Šefl (LIM) vyloučen na dvě minuty za sekání.

56:57
    Hosté se radovali z vyrovnání, ale gól nebyl uznán z důvodu dosažení vysokou holí.

56:45
    Domácí jsou pod tlakem.

56:10
    Šimeček projel do útočného pásma, ale hosté hru převáží ihned zpět ke Klečkovi.

55:25
    Osobní trest 10 minut pro Marka Baránka za nesportovní chování.

54:58
    Válek se probojoval až k Urbischovi, ale ten nepropustil ani dorážku.

54:35
    Oddechový čas pro hosty.

54:23
    Hosté mohli jít do přečíslení dva na jednoho ale jejich přihrávku zachytili Litvínovští.

52:57
    Po přerušení kvůli hře vysokou holí se vhazuje po levici Klečky.

52:48
    Šimeček další vystřelil nikým neohrožovaný, ale na Urbische nevyzrál.

51:54
    Reichel sám před před Urbischem měl čas, počkal si, ale brankář hostí si dal pozor a do střely postavil betony.

51:09
    Hosté hrají v plném počtu.

50:49
    Baránek jako další trefuje nepřítele střelců – tyčku soupeřovy brány.

49:59
    Štěpka dostal přesnou přihrávku od Válka, ale zazvonila pouze tyčka.

49:26
    Z velkého úhlu vystřelil Válek, ale Urbisch střelu vyrazil až nad sebe do ochranné sítě.

49:09
    Vyloučen Martin Hes (OLO) na dvě minuty za podražení.

48:18
    Ve velké šanci se objevil Ujfaluši, ale bránu těsně minul.

48:02
    Trübenekr nahodil z levého kruhu na připraveného Urbische.

46:59
    Litvínovští uzamkli Olomouc v obranném pásmu.

45:16
    Matěj Pavlovský střelou donutil Klečku vyjet z brány a skočit po puku vedle své brány.

44:30
    Stříbrný si nedokázal zpracovat puk a z mezikruží vystřelit.

44:20
    Vhazování po pravici Klečky po odpískaném icingu.

42:30
    Stále se nedaří ani jednomu týmu udržet se v útočném pásmu.

41:38
    Úmyslný ofsajd odpískán domácích.

41:22
    Urbisch udržel střelu dojíždějícího litvínovského hráče.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:05.

Po druhé třetině zůstává stav utkání stejný 1:0. I když se do šancí dostali několikrát obě strany, brankáři si dali pozor a nepropustili jedinou střelu. Hosté nevyužili ani druhé krátké přesilovky 5 na 3 a tak jsou stále o krok napřed domácí.

40:00

39:15
    Ofsajd zastavil útok Litvínovských.

38:34
    Nepřesné přihrávky a obírání puku. Ani jeden z týmů nyní nehraje tak, aby dokázal nebezpečně ohrozit bránu soupeře.

37:30

37:24

37:09
    Do útoku vyjeli domácí, ale nepodařilo se jim vystřelit.

36:25
    Ujfaluši zkusil vystřelit z úhlu, ale bránu minul.

36:00
    Puk skončil v ochranné síti za Klečkou.

35:30
    Domácí si dlouho přesilovou hru neužili a na trestnou lavici míří Dominik Štěpka (LIM) na dvě minuty za podražení.

35:24
    Po střele Baránka vyjíždějícího z trestné lavice vyloučen David Nesvadba (OLO) na dvě minuty za hákování.

34:40
    Již druhé vyhození domácích přes všechna pásma.

33:40
    Domácí hrají ve čtyřech.

33:36
    Kraigher po kombinacích vystřelil, ale Klečka pozorně vyráží.

33:18
    Vyloučen Marek Baránek (LIM) na dvě minuty za krosček. Domácí tak opět hrají necelé pul minuty ve třech.

31:40
    Karel Šefl (LIM) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

31:19
    Útočnou akci domácích zastavil odpískaný ofsajd.

30:20
    Jergl se dostal do samostatného úniku, ale Klečku nepřekonal.

29:19
    Vypadá to na zranění žeber.

29:19
    Marek Vrána je hostující hráč, který zůstal na ledě. Nyní je na nosítkách a opatrně jej pořadatelé přepravují mimo ledovou plochu.

29:19
    Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet u mantinelu a po chvíli byly přivolány i nosítka.

28:24
    Stříbrný měl nyní několik šancí. Dorážel několik střel, ale za záda Urbische ani jednu.

27:38
    Válek si najel do palebné pozice, ale Urbisch má puk ve výstroji.

26:55
    Rozehrávku Urbische zachytil na modré Cvrk a udržel tak domácím pásmo.

26:39
    Domácí hrají v plném počtu.

26:35
    Za hru vysokou holí vyloučen hostující Tomáš Markl (OLO) na dvě minuty.

26:10
    Domácí zachytili puk a vyhazují přes všechna pásma.

25:45
    Rašner se opřel do střely na modré, ale bránu minul.

25:15
    Litvínovští provážejí puk za Urbische.

24:39
    Domácí hráčské lavici udělen dvouminutový trest na za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Kristian Reichel.

24:19
    Domácí se stále nedokáží udržet v útočném pásmu a čas v přesilovce jim pomalu končí.

22:58
    Přihrávku žlutočerných zachytili Olomoučtí a puk vyhodili na druhou stranu ledové plochy.

22:25
    Vyloučen za hru vysokou holí na dvě minuty Šimon Beták (OLO).

21:54
    Beták byl nikým nebráněný před Klečkou, ale ten ani jeho střelu nepropouští.

20:50
    Aleš Jergl nedokázal při trestném střílení překonat Klečku, který si počkal a střelu vyrazil betonem.

20:50
    Bylo nařízeno trestné střílení za sekání Šestáka (LIM).

20:15
    Třetinu začali hosté zakázaným uvolněním.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:14.

I když to vypadalo, že první třetina zůstane bez gólu, domácí dokázali necelé dvě minuty před koncem první části skórovat. Ranou z mezikruží se prosadil Trübenekr. Hostím se nepodařilo využít přesilových her, dokonce ani půlminutové pět na tři, a tak je stav utkání po 20 minutách příznivější pro domácí 1:0.

20:00

18:37
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí otevírají skóre a dostávají se na konci třetiny do vedení. Po přihrávce Sládka dokázal z mezikruží přesně mezi betony Urbische poslat puk JAN TRÜBENEKR. Asistence: Ondřej Sládek.

18:13
    Ostřanský expresně projel celým hřištěm nenechal se zastavit a z levého kruhu vystřelil. Klečka však svůj tým stále drží.

17:17
    Domácí hrají opět v pěti.

17:00
    Stříbrný zachytil puk ve středním pásmu a puk držel za bránou Urbische do konce oslabení.

16:10
    Litvínovští provážejí puk do útočného pásma.

15:44
    Jergl poslal střelu od modré, ale Klečka střelu vyděl a nadskokem vyrazil.

15:17
    Vyloučen Petr Ujfaluši (LIM) na dvě minuty za držení protihráče.

14:46
    Bárdoš nahazuje od modré a Urbisch puk raději pokrývá pod lapačku.

14:10
    Přejíždění z jedné strany na druhou nenese nebezpečnou střelu ani na jedné straně.

12:57
    Puk vyhozen na střídačku hostí.

12:09
    Střela Rašnera nechala Klečku v klidu, bez problému ji vyrazil.

11:25
    Beták projel okolo mantinelu až ke Klečkovi, který jeho střelu vyrazil.

11:00
    Domácí udržují puk v útočné třetině.

10:30
    Zakázané uvolnění hostí přesouvá hru zpět před Urbische.

09:43

09:17
    Menší potyčka vznikla u brány Litvínova, sudí však vše uklidnili a vhazuje se ve středním pásmu.

09:05
    Hosté střílí ze všech pozic, ale Klečka likviduje jednu střelu za druhou.

08:11
    Domácí hrají ve čtyřech a začíná pro ně normální oslabení.

07:56
    Nesvatba trefuje ranou z hranice levého kruhu tyč!

07:43
    Vyloučen Josef Stříbrný (LIM) na dvě minuty za sekání. Domácí si tak zahrají necelé pul minuty ve třech proti pěti.

07:15
    Vyhození hostí přes všechna pásma.

06:35
    Na konci kombinací hostí stál Jeklič, který od modré vystřelil, ale Klečka byl na tuto střelu připraven.

06:11
    Vyloučen Marek Baránek (LIM) na dvě minuty za hru vysokou holí.

05:41
    Na mezikruží dostal přihrávku Ujfaluši, ale byl sražen k zemi, a tak bránu hostí neohrozil.

04:46
    Hosté první oslabení ubránili a hrají v plném počtu.

04:18
    Domácím se nedaří udržet si útočné pásmo a vytvořit tlak.

03:40
    Olomoučtí vyhazují za Klečku a střídají.

03:01
    Od modré posílá střelu Baránek, ale Urbisch puku postavil do cesty své betony.

02:46
    Milan Ostřanský (OLO) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Litvínov si tak zahraje první přesilovou hru.

02:22
    Hostím se daří vždy jen vyhodit puk do útočného pásma, kde jej vždy domácí o puk obírají a vracejí se na druhou stranu.

01:22
    Olomouc se v útoku na dlouho neohřála a na Urbische poslal další střelu od levého mantinelu Trübenekr.

00:32
    Válek prokličkoval k pravému kruhu a vystřelil Urbisch je však připraven.

00:01

HC Litvínov: Klečka (Sroka) – Moravec, Baránek, Šesták, Cvrk, Kokeš, Sklenička, Vostárek, Šefl "A" – Bárdoš, Trübenekr, Stříbrný, Sládek, Ujfaluši, Reichel, Šimeček, Válek, Štěpka "C"

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Nesvadba, Kraigher, Rašner, Tomek, Brandýs, Hes, Jeklič – Ostřanský, Jergl, Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Beták, Konečný, Janás, Vrána

Rozhodčí: Kostourek – Koskuba, Šula.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 19. Trübenekr (Sládek), rozh. náj. Šimeček – 59. Jergl (Beták)