Novokuzněck – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:2 (0:2 po s.n.) | Čerepovec – Jokerit 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Petrohrad 0:1 (1:2 po s.n.) | Soči – Nižněkamsk 2:3 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Toljatti 1:2 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Záhřeb – Atlant 2:3 (kon.) | HC Slovan – Minsk 4:6 (kon.)
po s.n. (0:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 20.01.2015, 15:00 • KrK Uralec • KHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
    Autorem vítězné branky je TIM STAPLETON.

64:16
    A i závěr prodloužení se dohraje v početní nevýhodě jednoho z mužstev, tentokrát je vyloučen domácí Trjamkin.

62:25
    Oddechový čas pro domácí.

61:39
    Jenže také hosté jsou nedisciplinovaní, konkrétně Jan Kovář hákuje, poměr sil na ledě se vyrovná.

60:20
    Alexander Rybakov fauluje a hosté mají výhodu přesilové hry 4 na 3!

57:17
    Alex Simakov dostává trest 2+10, odsedět si dvouminutový trest za sekání půjde Palušaj.
    Jaroslav CHABAROV - 1:1

55:48
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo vyrovnat, Jakuba Kováře jako vůbec první překonává JAROSLAV CHABAROV, který skóruje i v pádu, na pravé straně. Asistence: Maxim Jakucenja a Denis Platonov.

52:49
    Oddechový čas pro hosty.

52:49
    Nikita Komarov vyloučen a nabízí tak Metallurgu dobrou šanci na vyrovnání při přesilové hře!

49:52
    Tlak Metallurgu nyní opět trochu otupí, vyloučen Osala za sekání.
    Eduard LEWANDOWSKI - 1:0

45:39
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Pohotová přihrávka Antonova, od modré čáry, puk se dostává k EDUARDE LEWANDOWSKIMU, který si najel z pravé strany do mezikruží, odkud táhlou střelou dává první gól zápasu. Asistence: Gleb Klimenko a Andrej Antonov.

44:41
    Jaroslav Chabarov vyloučen, přesilová hra domácích.

41:15
    Ani úvod třetí třetiny nevybočí z dosavadního průběhu a hned v jejím úvodu se vylučuje, hostující Timkin dostává dvouminutový trest za úder kolenem.

34:07
    Pokračujeme v "tradici" vylučování, hostující Oskar Osala dostává dvouminutový trest za hrubost.

32:03
    Opravdu "dlouho" se již nevylučovalo... dalším potrestaným hráčem je domácí Trjamkin za podražení, hosté si zahrají přesilovou hru.

27:36
    Brule vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí, poměr sil na ledě se vyrovná.

26:53
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají domácí při vyloučení Jevgenije Timkina.

23:25
    Nedlouho poté, co se z trestné lavice vrátil vyloučení Simakov, jdou domácí opět do čtyř, Antontov vyloučen na dvě minuty, další přesilová hra Magnitogorsku!

21:14
    Alex Simakov dostává dvouminutový trest za hákování, přesilová hra Metallurgu.

07:25
    Po další chybě Lepistöho se dostali hosté do brejku, ale dvojice Juňkov – Platonov neuspěla před Jakubem Kovářem!

06:06
    Dlouho se v plném počtu nehrálo, hosté jdou znovu do čtyř, vyloučen je Stapleton, druhá přesilová hra Avtomobilistu.

02:01
    Poprvé se vylučuje, na trestnou lavici zamířil hostující Michael Juňkov, domácí si zahrají přesilovou hru.
    Branky a nahrávky: 46. Lewandowski (Klimenko, Antonov) – 56. Chabarov (Jakucenja, Platonov), rozh. náj. Stapleton