Novokuzněck – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:2 (0:2 po s.n.) | Čerepovec – Jokerit 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Petrohrad 0:1 (1:2 po s.n.) | Soči – Nižněkamsk 2:3 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Toljatti 1:2 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Záhřeb – Atlant 2:3 (kon.) | HC Slovan – Minsk 4:6 (kon.)
CSKA Moskva
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Dinamo Riga
Úterý 20.01.2015, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Československá stopa

Ondřej Němec (CSKA): 0+1, 4 zblokované střely
    Milan Jurčina (Dinamo): 1 střela na bránu, 6 zblokovaných střel (19:52:02)

Je konec a CSKA potvrdila roli favorita. Tři góly a vychytaná nula bohatě stačili na tříbodovou výhru.

60:00

59:41
    Zápas se dohrává v pásmu Dinama.

58:49
    Střela od obránce se dostala jen do náruče Deslaurierse.

58:19

58:02
    Domácí stále drží pásmo a vyměňují si kotouč.

57:13

57:02
    Puk je opět před bránou Rigy a CSKA nebezpečně kombinuje.

56:33
    Střela od modré se vznesla nad bránu Deslaurierse.

56:18
    Za hrubost dostává trest Jurčina (Dinamo).

55:48
    Aktivnější jsou domácí, kteří chvíli drželi útočnou třetinu a navíc mají poskytnuto výhodu.

55:13
    Uvidíme vyloučení na obou stranách. Jegoršev (CSKA) si posedí za filmování, Indrašis (Dinamo) za podražení.

54:53
    Střela Sotniekse zamířila kamsi do ochranné sítě a tak se ozval hvizd rozhodčího.

54:25
    Puk skončil po nahození mimo hřiště a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

53:31
    Grigorenko hledal lépe postaveného spoluhráče, který ale zapomněl po přihrávce na to nejduležitější.Vystřelit.

52:52
    Puk se po tvrdém souboji v pásmu CSKA odrazil až do střední třetiny kde s ním operují hráči Dinama.

52:28
    Volkov zakončoval do tyče, následně se brankář vrhl po odraženém kotouči a zákrokem zastavil hru.

52:06
    Tělegin se zjevil před bránou ale netrefil puk ideálně.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 12. Andronov (Němec, Hjalmarsson), 28. Mamin (Tělegin), 44. Hjalmarsson (Grigorenko)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajcev, Bondarev, Němec, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, Engqvist, Makarov – Andronov, Muršak, Hjalmarsson – Ljubimov, Stas, Volkov – Tělegin, Korotkov, Mamin.
    Dinamo Riga: Deslauriers (Sedláček) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Jerofejevs, Grinbergs – M. Redlihs, Videll, Trotter – Darzinš, Cipulis, Indrašis – Abols, Džerinš, Meija – Skvorcovs, Saulietis, Bičevkis.

Rozhodčí: Gašilov, Olenin – Gordenko, Tomilov.