Kortrijk – Charleroi 0:0 (kon.) | Waregem – Westerlo 1:3 (kon.) | Mechelen – Lokeren 0:1 (kon.)
Lierse – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
Lierse SK
1:1 (1:0)
Waasland-Beveren
Sobota 24.01.2015, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion • Belgická Jupiler Pro League

90+2
    Jubilejní desátou žlutou kartu dnešního střetnutí obdržel ghanský obránce David Nii Addy (Waasland).

90+1
    Ve druhém poločase se nastavují čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: Hrací plochu opustil Renaud Emond, kterého nahradil Ante Vukušić.

88
    Belgický brankář Waasland-Beverenu Kenny Steppe s rozehrávkou vůbec nepospíchal, a tak se ho rozhodčí rozhodl povzbudit k větší rychlosti žlutou kartou.

81
    O osmou žlutou kartu udělenou v dnešním utkání se zasloužil nizozemský obránce Arjan Swinkels (Lierse SK).

80
    Střídání v týmu Lierse SK: Odpočinout už si může Hernán Pablo Losada, nahradil ho Manuel Benson.

74
    Střídání v týmu Lierse SK: Pro dnešek dohrál Slovinec Etien Velikonja, na hřiště nastoupil kamerunský fotbalista Dorge Rostand Kouemaha.

68
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: Odešel Sawaneh, kterého nahradil Jonathan Wilmet.

66
    Siebe Blondelle předvedl druhý velmi tvrdý zákrok během několika minut a byl vyloučen. Spoluhráči mu za to asi moc nepoděkují, Waasland-Beveren bude dohrávat v deseti mužích.

64
    Žlutou kartu dostal záložník Waaslandu Siebe Blondelle.

60
    Střídání v týmu Lierse SK: Hrací plochu opustil egyptský fotbalista Zizo, místo něj si zahraje Brazilec Wamberto.

59
    Waasland právě vstřelil branku!
    A je to tady, hostům se podařilo vyrovnat a stav utkání je 1:1. Marićův volný přímý kop sice zeď nepřekonal, k míči se ale poté dostal volný RENAUD EMOND, který poslal balon do sítě.

59
    Žlutou kartu uviděl Dušan Mićić (Lierse SK).

46
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: Do druhého poločasu už nenastoupil Robin Henkens, kterého v sestavě nahradil Miloš Marić.

45+2
    Hostující útočník Aboubakar Oumarou zahrál před zraky sudího rukou a dostal žlutou kartu.

44
    Žluté napomenutí si těsně před koncem poločasu vysloužil Renaud Emond (Waasland).

36
    Žlutou kartou byl potrestán domácí fotbalista Hernan Losada.

30
    Úvodní půlhodinu dnešního zatím nepříliš zajímavého duelu završil faul makedonského obránce Daniela Mojsova (Lierse SK), který obdržel žluté napomenutí.

13
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Po vlažném a nevýrazném začátku zápasu se domácí celek rychle ujímá vedení. Bourabia poslal přesnou přihrávku do míst, kde operoval třiadvacetiletý nigerijský útočník UCHE NWOFOR, který svou střelou dostal míč za záda gólmana Steppeho.