Cambuur – Eindhoven 1:2 (kon.) | Dordrecht – Excelsior 1:0 (kon.) | Zwolle – Alkmaar 1:1 (kon.)
Heerenveen – Arnhem 4:1 (kon.)
SC Heerenveen
4:1 (3:0)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 24.01.2015, 20:45 • Abe Lenstra Stadion (Kapacita: 26 800) • Nizozemská Eredivisie

Ode mně je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště zase na shledanou. (22:44:12)

Domácí dnes zcela zaslouženě vyhráli a připisují si do tabulky další tři body. Na první gól zápasu jsme nemuseli moc dlouho čekat, padl totiž už ve čtvrté minutě, když se prosadil po skvělé přihrávce od Larssona Slagveer, ihned po šesti minutách to bylo už o dvě branky, Uth dostal geniální pas do vápna a poté dokázal prostřelit brankáře střelou na zadní tyč. Poté se dokázali hosté dostat do pár větších šancí, ale ani jednu neproměnili a tak je ve 42. minutě dokázal potrestat znovu domácí, když se trefil z malého vápna Sinkgraven. Hostující trenér připravil do druhého poločasu hned trojnásobné střídanání, ale ani to nepomohlo a domácí slavili v 53. minutě branku už na 4:0, když se trefil z malého vápna opět Slagveer. Hosté dokázali snížit až v 77. minutě, konkrétně se trefil hlavou z hranice malého vápna Kashia. To však bylo od hostů vše a domácí tak slaví výhru 4:1.

Držení míče : 51% – 49%
    Střely celkem : 16 – 15
    Střely na branku : 9 – 7

90+3

90+3
    Domácí už drží míč na kopačkách a čekají až rozhodčí ukončí zápas.

90+2
    Qazaishvili ještě na konci zápasu dokázal z hranice vápna protáhnout Nordfeldta, který musel jeho pokus vyrazit do zámezí.

90+1
    Djurdjevič se dostal po přímém kopu na hranici malého vápna k hlavičce, byl mu však nakonec odmáván a odpískán ofsajd.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    A domácí si připravili i třetí střídaní. Hřiště opouští van Aken a místo něj nastupuje St. Juste.

89
    Namli vypálil z hranice vápna, Room však s touto střelou neměl větší problémy.

88
    Djurdjevič dostal nyní příliš dlouhý pas za obranu a míč už nestihl na hrací ploše. Vykopávat od branky bude Nordfeldt.

87
    Domácí vzápětí střídají podruhé. Hřiště opouští Slagveer a místo něj nastupuje Namli.

87
    Právě běží poslední tři minutky zápasu!

85
    Domácí budou poprvé střídat. Hřiště opouští Sinkgraven a místo přenechává Schmidtovi.

84
    Djurdjevič dostal skvělý pas za obranu, poté se k němu ještě stačil dostat Otigba a míč mu bere.

83
    Domácí nyní raději přihráli až ke svému brankáři a ten poté míč vykopává daleko od své branky.