Kladno – Jihlava 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Kadaň 3:4 (kon.)
Prostějov – Most 4:1 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 3:5 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:5 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 24.01.2015, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Je dobojováno. Stadion ztratil v zápase dvoubrankové vedení a dovolil soupeři otočit vývoj zápasu. Po vydřeném vyrovnání přišla další branka Kadaně a hosté své hubené vedení nakonec dokázali udržet a odvážejí si z Kalich Areny tři body. To je ode mně pro dnešek vše a přejí Vám hezký zbytek večera. (19:33:42)

60:00

59:40
    Je to tak, Stadion opět se šesti hráči. Vhazuje se po levici Moučka.

59:38
    Švagrovský se dostal do postavení mimo hru. Přikryl se vrací do branky, ale asi to bude jen na mžik.

59:13
    Hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

58:43
    Přikryl je na střídačce! Stadion to zkusí se šesti hráči v poli.

Dnešní utkání sleduje 1240 diváků.

58:33
    Oddechový čas pro domácí.

58:21
    Račuk se hnal do samostatného úniku tísněn obráncem Miklišem. Vzájemný souboj nakonec vyhrál domácí obránce a zmocnil se kotouče.

57:59
    Nahození ze středního pásma Mouček podržel ve své rukavici a bude opět vhazovat v obranné třetině Kadaně.

57:00
    Stadion opět zatlačil soupeře do obranného pásma. Domácí prahnou po vyrovnání, ale zatím se jim to nedaří.

55:48
    V rohu kluziště opět operuje nejlepší litoměřická formace. Kalla vybídl ke střele Šulce, jeho přihrávka však k litoměřickému obránci nedoputovala přes hůl Aleše Pavlase.

55:38
    Další zákrok si připisuje litoměřický brankář proti střele Petra Jíry z mezikruží.

54:43
    Kadaň je kompletní. K další střele se dostal Jan Hammerbauer, který však pouze vyprášil lapačku Přikryla.

53:34
    Kadaň vyhazuje kotouč ven z pásma a píská se zakázané uvolnění. Připomenu jen, že se hraje čtyři na čtyři.

53:03
    Na straně Kadaně Jaroslav Mrázek dvě minuty hrubost, Martin Šagát dvě plus dvě minuty hrubost a Radek Havel dvě plus dvě hrubost. Na straně Litoměřic Z.Doležal dvě plus dvě hrubost, Jakub Šulc dvě plus dvě hrubost a Jakub Kolář dvě plus dvě minuty hrubost.

53:03
    Za brankou hostí se strhla bitka a zřejmě se budou rozdávat další tresty.

52:55
    Tři kadaňští hráči teď ujížděli na osamoceného obránce Šulce, Přikryl však vytáhl neskutečný zákrok ze své sbírky a likviduje střelecký pokus Martina Mazance.

52:21
    Šance na vyrovnání je zde. Dvě minuty za faul kolenem dostává Marek Sikora.

Alexandr Stys

Branky a nahrávky: 5. Z.Doležal (TS), 9. Novák (Z.Doležal), 49. V.Bílek (Kalla, Míka) – 12. Šagát (Pavlas), 22. Sikora, 33. Kůs (Müller, Ton), 51. Mrázek (Račuk)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl(Král) – Šulc, D.Bílek, Míka, Mikliš, Špelda, Kolář, Málek – V.Bílek, Kalla, T.Doležal – Novák, Švagrovský, Ondráček – Z.Doležal, Zdeněk, Chlapík – Racek.
    Sportovní klub Kadaň: Mouček(Maštalířský) – Pavlas, Tejnor, Mrázek, Černý, Mazanec, Trefný, Havel, Müller – Jíra, Kůs, Ton – Račuk, Sikora, Šagát – Hammerbauer, L.Novák, J.Novák – Ringler, Berlev, Lenhert.

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman.