Kladno – Jihlava 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Kadaň 3:4 (kon.)
Prostějov – Most 4:1 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 3:5 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 24.01.2015, 17:00 • Budvar Aréna • 1. liga (ČR)

52:52
    Daniel Miškovský nakonec dostává 2 minuty za krosček a 2+2 za hrubost, Michal Švihálek 2+2 za hrubost.

46:46
    Na druhé straně však rozhodčí vylučuje. Tomáš Nouza (CEB) si odpyká dvě minuty za sekání. Hosté budou hrát 5 na 3.

46:01
    Marek Vaniš (CEB) vyloučen za hru vysokou holí.

40:39
    Dominik Hrníčko (BEN) narazil Martina Heřmana tvrdě na mantinel a rozhodčí mu za to udělil 2+10 min za vražení na hrazení.

36:13
    Ján Mucha (CEB) vyloučen za nedovolené bránění.

28:21

25:31
    Domácí si zahrají minutu a půl dlouhou přesilovou hru 5 na 3. Daniel Mikšovský (BEN) je vyloučen za podražení.

25:08
    Petr Ulrych (BEN) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:23
    Marek Vaniš (CEB) je vyloučen za nedovolené bránění. Dvacet vteřin se bude hrát 4 na 4.

18:59
    Lukáš Vařecha (BEN) zasáhl Josefa Straku do obličeje vysokou hokejkou. Straka měl v obličeji krvavé zranění, Vařecha si tak odsedí 4 minuty.

13:46
    Síly na ledě se vyrovnají. Dominik Hrníčko (BEN) vyloučen za hákování.

12:48
    Adam Přibyl (CEB) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

08:55
    Jakub Suchánek (CEB) najel do hostujícího hráče příliš tvrdě. Ten se skácel k zemi a rozhodčí zákrok kvalifikoval jako vražení na hrazení.

05:46
    Kapitán hostí Daniel Špaček (BEN) si neodpustil několik patrně neslušných poznámek a rozhodčí jej odměnil desetiminutovým trestem.

05:46
    Daniel Miškovský (BEN) zahákoval soupeře příliš okatě a odsedí si dvě minuty.

Jakub Musil

Branky a nahrávky: 20. Vráblík (Straka), 41. Mucha (Švihálek) – 23. Ulrych (Říha), 37. Miškovský (Mikyska), 45. Skalický, 48. Víšek (Jonák, Mikyska)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Punčochář, Žovinec, Mucha, Vráblík, Chmelíř, Suchánek, Škopek – Kuchejda, Boháč, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Bárta, Přibyl – Trummer
    HC Benátky nad Jizerou: Jelínek (Stejskal) – Ulrych, Jandejsek, Pabiška, Říha, Havlín, Niko, Pálek – Špaček, Miškovský, Kalfiřt – Víšek, Hrníčko, Jonák – Mikyska, Skalický, Bittner – Vařecha, Ordoš

Rozhodčí: Krob – Svoboda, Maštalíř