Kladno – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Chomutov | 2:3 (po pr.) | | | Litoměřice – Kadaň | 3:4 (kon.) |
Prostějov – Most | 4:1 (kon.) | | | Motor ČB – Benátky n/J | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Ústí n/L | 3:5 (kon.) |
Třebíč – Šumperk | 3:5 (kon.) |
Vladivostok – Novokuzněck | 3:2 (kon.) |
Technika Brno – Nový Jičín | 2:3 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Břeclav – Frýdek-M. | 6:3 (kon.) |
Nymburk – Tábor | 1:7 (kon.) | | | Vsetín – Poruba 2011 | 4:3 (kon.) | | | Bílina – Pelhřimov | 5:1 (kon.) |
Sokolov – Mor. Budějovice | 10:2 (kon.) | | | Kobra – Řisuty | 6:2 (kon.) | | | Trutnov – Děčín | 1:2 (kon.) |
Jablonec n/N – Klatovy | 6:5 (po pr.) | | | Jindř. Hradec – Kolín | 1:7 (kon.) |
Písek – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Havířov | 1:5 (kon.) | | | Kladno – Poruba 2011 | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – HC Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Vsetín | 6:3 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 4:5 (3:4 po s.n.) |
Vítkovice – K. Vary | 3:7 (kon.) | | | Třinec – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Kometa Brno – Liberec | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 0:0 (odl.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 5:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 4:3 (kon.) |
Slavia – Zlín | 7:2 (kon.) | | | Olomouc – Chomutov | 2:7 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 4:5 (kon.) |
Třinec – HC Plzeň | 4:1 (kon.) |
Žirovnice – Strakonice | 2:5 (kon.) | | | Písek – David Servis | 3:2 (kon.) | | | Třemošná – Chotíkov | 4:4 (kon.) |
Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 18:7 (kon.) | | | Černošice – Kralupy n. Vltavou | 2:4 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Soběslav | 3:5 (kon.) |
Milevsko – Hluboká n.V. | 5:3 (kon.) | | | Tábor B – Č. Krumlov | 5:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 1:6 (kon.) |
Rosice – HC Šumperk | 3:4 (kon.) | | | Kopřivnice – Krnov | 7:2 (kon.) | | | Orlová – Rožnov p. R. | 8:3 (kon.) |
H. Benešov – Bohumín | 7:6 (kon.) | | | Kaznějov – HC Rokycany | 4:3 (kon.) | | | Roudnice – Žižkov Praha | 4:5 (kon.) |
Lev Benešov – Jesenice | 2:6 (kon.) | | | Blansko – Uh.Brod | 0:0 (odl.) | | | Lomnice n/P – Hvězda Praha | 3:3 (kon.) |
V.Popovice – Příbram | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Letňany – Kobra Praha B | 6:1 (kon.) |
Ústecký kraj – Středočeský kraj | 0:1 (kon.) | | | Pardubický kraj – Jihočeský kraj | 1:1 (kon.) | | | Praha – Kraj Vysočina | 1:0 (kon.) |
Liberecký kraj – Olomoucký kraj | 0:3 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Plzeňský kraj | 2:2 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj | 5:1 (kon.) |
Zlínský kraj – Praha | 2:2 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Pardubický kraj | 0:5 (kon.) | | | Středočeský kraj – Kraj Vysočina | 1:2 (kon.) |
Olomoucký kraj – Jihočeský kraj | 2:3 (kon.) | | | Ústecký kraj – Karlovarský kraj | 7:0 (kon.) | | | Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj | 0:5 (kon.) |
Plzeňský kraj – Zlínský kraj | 2:6 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Jihomoravský kraj | 4:1 (kon.) |
konec
HC Vítkovice Ridera
3:7
(0:0, 1:3, 2:4)
HC Energie Karlovy Vary
Simona Volníková
Branky a nahrávky:
32. Slánský (Malina, Spratek), 44. Spratek (Malina), 56. Gabrhelík (Spratek, Toman) – 26. Pastyřík (Hrůša), 27. Pátek (Kurfürst), 27. Trapl (Pajk, Svoboda), 41. Svoboda (Vodička), 50. Janata (Trapl, Svoboda), 52. Davídek (Horký, Pajk), 55. Janata (Kurfürst, Nguyen)
Rozhodčí: J. Jeřábek – M. Konvička, J. Ganger
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Kardinál – Gabrhelík, Veřmiřovský, Kučera, Bartek – Franz, Malina, Pastor, Toman, Vondál, Gřesík, Slánský, Spratek, Stupka, Danielčak
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Kuchař – Vodička, Hrůša, Kunc, Beer, Pajk, Pátek, Weinhold – Nguyen, Trapl, Svoboda, Pastyřík, Bečka, Horký, Hauzr, Davídek, Halberštát, Kurfürst, Janata
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Kuchař – Vodička, Hrůša, Kunc, Beer, Pajk, Pátek, Weinhold – Nguyen, Trapl, Svoboda, Pastyřík, Bečka, Horký, Hauzr, Davídek, Halberštát, Kurfürst, Janata
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: J. Jeřábek – M. Konvička, J. Ganger
Diváci:
Za hosty se trefili Marek Pastyřík (1+0), Oliver Pátek (1+0), Martin Trapl (1+1), Kamil Svoboda (1+2), Jiří Janata (2+0) a Milan Davídek (1+0).
Autory branek z řad domácích jsou Lukáš Slánský (1+0), Daniel Spratek (1+1) a Ondřej Gabrhelík (1+0). Dvě asistence na své konto přidal Vlastimil Malina.
Spratek vtrhl do pásma s pukem na hokejce, vystihl ten správný okamžik a z brankové čáry přihrál na levé křídlo z druhé vlny přijíždějícímu ONDŘEJI GABRHELÍKOVI, který se nemýlil. Asistence: Daniel Spratek a Radim Toman.
Tomáš Kardinál si dokázal poradit jak s úvodní střelou, tak s několika dorážkami, které následovaly, avšak na tu z hole JIŘÍHO JANOTY byl již krátký. Asistence: Matěj Kurfürst a Tomáš Nguyen.
Na 6:2 zvyšuje před brankou nikým nebráněný MILAN DAVÍDEK. Tomáš Kardinál neměl reálnou šanci reagovat. Asistence: Michal Horký a Ondřej Pajk.
Autorem pátého gólu hostů je JIŘÍ JANATA, jenž se opřel do střely na bodu pro vhazování a puk zapadl za záda Kardinála, jenž trajektorii touše nemohl sledovat. Asistence: Martin Trapl a Kamil Svoboda.