Kladno – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Chomutov | 2:3 (po pr.) | | | Litoměřice – Kadaň | 3:4 (kon.) |
Prostějov – Most | 4:1 (kon.) | | | Motor ČB – Benátky n/J | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Ústí n/L | 3:5 (kon.) |
Třebíč – Šumperk | 3:5 (kon.) |
Vladivostok – Novokuzněck | 3:2 (kon.) |
Technika Brno – Nový Jičín | 2:3 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Břeclav – Frýdek-M. | 6:3 (kon.) |
Nymburk – Tábor | 1:7 (kon.) | | | Vsetín – Poruba 2011 | 4:3 (kon.) | | | Bílina – Pelhřimov | 5:1 (kon.) |
Sokolov – Mor. Budějovice | 10:2 (kon.) | | | Kobra – Řisuty | 6:2 (kon.) | | | Trutnov – Děčín | 1:2 (kon.) |
Jablonec n/N – Klatovy | 6:5 (po pr.) | | | Jindř. Hradec – Kolín | 1:7 (kon.) |
Písek – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Havířov | 1:5 (kon.) | | | Kladno – Poruba 2011 | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – HC Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Vsetín | 6:3 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 4:5 (3:4 po s.n.) |
Vítkovice – K. Vary | 3:7 (kon.) | | | Třinec – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Kometa Brno – Liberec | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 0:0 (odl.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 5:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 4:3 (kon.) |
Slavia – Zlín | 7:2 (kon.) | | | Olomouc – Chomutov | 2:7 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 4:5 (kon.) |
Třinec – HC Plzeň | 4:1 (kon.) |
Žirovnice – Strakonice | 2:5 (kon.) | | | Písek – David Servis | 3:2 (kon.) | | | Třemošná – Chotíkov | 4:4 (kon.) |
Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 18:7 (kon.) | | | Černošice – Kralupy n. Vltavou | 2:4 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Soběslav | 3:5 (kon.) |
Milevsko – Hluboká n.V. | 5:3 (kon.) | | | Tábor B – Č. Krumlov | 5:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 1:6 (kon.) |
Rosice – HC Šumperk | 3:4 (kon.) | | | Kopřivnice – Krnov | 7:2 (kon.) | | | Orlová – Rožnov p. R. | 8:3 (kon.) |
H. Benešov – Bohumín | 7:6 (kon.) | | | Kaznějov – HC Rokycany | 4:3 (kon.) | | | Roudnice – Žižkov Praha | 4:5 (kon.) |
Lev Benešov – Jesenice | 2:6 (kon.) | | | Blansko – Uh.Brod | 0:0 (odl.) | | | Lomnice n/P – Hvězda Praha | 3:3 (kon.) |
V.Popovice – Příbram | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Letňany – Kobra Praha B | 6:1 (kon.) |
Ústecký kraj – Středočeský kraj | 0:1 (kon.) | | | Pardubický kraj – Jihočeský kraj | 1:1 (kon.) | | | Praha – Kraj Vysočina | 1:0 (kon.) |
Liberecký kraj – Olomoucký kraj | 0:3 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Plzeňský kraj | 2:2 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj | 5:1 (kon.) |
Zlínský kraj – Praha | 2:2 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Pardubický kraj | 0:5 (kon.) | | | Středočeský kraj – Kraj Vysočina | 1:2 (kon.) |
Olomoucký kraj – Jihočeský kraj | 2:3 (kon.) | | | Ústecký kraj – Karlovarský kraj | 7:0 (kon.) | | | Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj | 0:5 (kon.) |
Plzeňský kraj – Zlínský kraj | 2:6 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Jihomoravský kraj | 4:1 (kon.) |
konec
Admiral Vladivostok
3:2
(0:1, 1:1, 2:0)
Metallurg Novokuzněck
57:22
|
Ve stejném čase se strhla mela mezi Vladislavem Ušeninem (VLD) a Michailem Plotnikovem (NOV), oba kohouti jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
|
|
55:26
|
Ryan Stoa (NOV) – dvě minuty, hákování.
|
|
49:50
|
Shaun Heshka (VLD) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
|
|
47:46
|
Tlak Metallurgu rezultuje ve vyloučení Alexandra Gorškova (VLD) – dvě minuty, sekání.
|
|
42:47
|
S tresty se roztrhl pytel, za katr jde domácí kapitán Ilja Zubov (VLD) za hákování.
|
|
41:45
|
Nikita Chlystov (NOV) je vyloučen na dvě minuty za sekání, je tu další dvojnásobná přesilovka pro Admiral!
|
|
40:34
|
Kirill Kaprizov (NOV) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
|
|
37:28
|
Je to tu. Za hákování si půjde posedět Michail Plotnikov (NOV).
|
|
36:54
|
Přesilovka Metallurgu končí. Nikita Chlystov (NOV) – dvě minuty, podražení.
|
|
35:53
|
Za sekání je na dvě minuty vyloučen Enver Lisin (VLD) – zbytečný faul v útočném pásmu.
|
|
31:12
|
Dnes velmi aktivní Gynge donutil Nikitu Kamalova (NOV) k vyhození kotouče na tribunu – dvě minuty, zdržování hry.
|
|
06:43
|
Uplynulo pár sekund a je tu další trest. Gynge (VLD) si půjde na dvě minuty odpočinout za hákování.
|
|
06:38
|
Alexandr Komaristij (NOV) je vyloučen na dvě minuty za držení.
|
Branky a nahrávky:
39. Gynge (Bergfors, Kolář), 49. Makarov (Zubov), 58. Ušenin (Kuzmin, Zemčjonok) – 9. Musin (Garifullin, Kapotov), 27. Dorofejev
Rozhodčí: Gusev, Rogačjov – Koršak, Černyšev
Diváci: 5500
Neproměněná penalta:
Admiral Vladivostok:
Nalimov (Proskurjakov) – Heshka, Kolář, Osipov, Glazkov, Kuzmin, Zemčjonok – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Ugarov, Wandell – Gorškov, Vl. Ušenin, Vy. Ušenin – Gorošanskij, Makarov, Sigarjov – Ivanov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Karejev) – Popov, Chlystov, Kamalov, Gavrilyčev, Kapotov, Drokov, Skutar, Dorofejev – Romanov, Malcev, Malinovskij – Galimov, Stoa, Kaprizov – Sentjurin, Galifullin, Musin – Turukin, Plotnikov, Komaristij.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Karejev) – Popov, Chlystov, Kamalov, Gavrilyčev, Kapotov, Drokov, Skutar, Dorofejev – Romanov, Malcev, Malinovskij – Galimov, Stoa, Kaprizov – Sentjurin, Galifullin, Musin – Turukin, Plotnikov, Komaristij.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gusev, Rogačjov – Koršak, Černyšev
Diváci: 5500
Vojtěch Balon
@VojtaBalon