Omsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Barys – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Minsk 3:2 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 0:6 (kon.) | Jaroslavl – Viťaz 2:1 (1:0 po s.n.)
Kazaň – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Jokerit – Záhřeb 1:4 (kon.)
Petrohrad – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.) | Riga – Atlant 3:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Středa 28.01.2015, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek středečního večera. Někdy příště opět na shledanou. (19:36:58)

Zápas tedy domácí nakonec vyhrávají až po samostatných nájezdech! Na první branku jsme si museli počkat až do druhé třetiny když se prosadil z přesilové hry Soloduchin. Domácí vyrovnali až ve třetí třetině když se trefil v 52. minutě Jakovlev. V samostatných nájezdech se jako jediný trefil Konkov a domácí tak z dnešního zápasu získávají 2 body do tabulky, hosté alespoň 1.

Střely na branku : 37 – 25
    Vyhrané vhazování : 39 – 29

Sergej KONKOV - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
    Autorem vítězné branky je SERGEJ KONKOV.

3. série
    1:0
    Vyglazov neproměňuje a domácí tedy poráží hosty po samostatných nájezdech.

3. série
    1:0
    Apalkov nevyzrál bekhendovou kličkou na Sateriho a Vyglazov musí dát!

2. série
    1:0
    Soloduchin se rozjel proti Kolesnikovi a také nedává.

2. série
    1:0
    Kronwall také neproměňuje.

1. série
    1:0
    Kempe nevyzrál na Kolesnika a stav je stále tedy 1:0.

64:41
    Afinogenov jel v posledních sekundách sám proti Kolesnikovi, ten však předvedl fantastický zákrok a posílá zápas do samostatných nájezdů.

61:48
    Pašnin se dostal ke střele z mezikruží a branku míjí jen těsně! Stadionem to jen zahučelo.

60:54
    Domácí uzavřeli svého soupeře v útočném pásmu a snaží se překonat Sateriho.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Martin Penker

Branky a nahrávky: 52. Jakovlev (Averin), rozh. náj. Konkov – 32. Soloduchin (Kudinov)