Prešov – Trnava 5:2 (kon.) | Detva – Michalovce 3:1 (kon.) | Bardejov – SR 18 6:2 (kon.)
Senica – Pov. Bystrica 8:0 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 1:5 (kon.)
HK Detva
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 30.01.2015, 17:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

59:50
    Hostia hrajú bez brankára.

59:50
    Lukáš Říha v závere s úsmevom odchádza na trestnú lavicu za držanie.

52:36
    Za hákovanie dostáva dve minúty Dominik Kanaet.

50:53
    Detva dala gól!

Domáci v oslabení dokázali skórovať, keď Říha našiel voľného BRANISLAVA SRNKU a ten ponad Okoličáni posiela puk.
    Asistencia: Lukáš Ŕíha.

50:20
    Tomáš Tupý – 2.min úderi
    Slavomír Buda – 2., min. – úderi.
    Martin Boboš – 2. min. sekanie. + 10 min. osobný trest.

49:45
    Za faul kolenom dostáva Marek Pač dve minúty.

49:23

Kanaet vysunul do šance MARTINA HÁJNIKA. Domnáci krídelník sa natlačil pred Okoličániho a ukážkovým blafákom vykúpal brankára hostí a poslal Detvu do vedenia.
    Asistencia: Dominik Kanaet.

40:21
    Hájnik sa dostál do výbornej pozície, ale nedokázal ju premeniť.

Hráči odišli do kabín. Čas 2:39. min. sa dohrá v rámci tretej tretiny.

36:34
    Jakub Linet dostáva za sekanie dve minúty.

35:25
    Po ďalšom súboji pri mantinely je tu ďalšie napadnutie, keď Boboš podržal Srnku. Ten sa mu sa mu snažil vymyknúť, ale Boboš si ho chytil a padali úderi.

32:02
    Strela Patrika Fekiača tesne minula bránu Okoločániho,ktorý mal obrovské šťastie.

31:52
    Kubiš za hru z vysokou hokejkou ide na trestnú lavicu.

25:44
    V po vzájomnej bitke Boboša s Parkhousem dostávajú obaja hráči tresty. Domáci hráč 2+2 min.za úderi a hráč hostí 2, min.tak isto úderi.

22:28
    Dve minúty pre Martina Drotára a presilovke Detvy 5 na 3 bude trvať celé dve minúty.

22:16
    Domáci budú hrať presilovku 5 na 3,keď dve minúty dostal Martin Tkáč za napadnutie zo zadu plus osobný trest na 10. min.

20:46
    Dve minúty v druhej tretine dostáva Richard Šechný za držanie.

17:01
    Poznáme tresty po následnej bitke po faule na Zorvana.
    Brandon Parkhouse – 2. min. nbapadnutie
    Igor Halás – 2.min. napadnutie
    Peter Čížek – 2, min. hrubosť
    Detva bude hrať presilovke.

17:01
    Zorvan dostal úpde do hlavy a krku pri mantinely ale rozhodca nič nevidel.

16:00
    Domáci zahodili momentálne tri čisté šance. Najprv to bol Srnka po ňom Žilka.Po Prihrávke Říhu opäť ŽIlka trafil rovno do lapačky Okoočániho.

14:51
    Prvé vylúčenie Michalovviec za hru z vysokou hokejkou dve minúty pre Lineta.

12:57
    Kubiš zu blízska zakončil rovno do Volentiera,

08:57
    Ďalšie domáce vylúčenie. Na trestnej lavici ej Dominik Kanaet za hákovanie.

06:52
    Dukla dala gól!
    Napokon po konzultácii rozhodcov gól platí.Autorom je ĽUBOMÍR BURAĽ.

06:52
    Hostia vyrovnávajú nahodeným pukom od modrej čiary. Lenže celú situácia ešte konzultujú rozhodcovia.

03:41
    Prvé vylúčenie stretnutie je na domácej strane. Dve minúty pre Radoslava Gábora za podrazenie.

01:29
    Brandon Parkhouse mohol zvýšiť vedenie Detvy. Lenže neuspel z dvoch streleckých pokusov.

00:29

Domáci otvárajú skóre stretnutia, keď po Srnkovej prihrávke prekonal Okoličániho navrátilec LUKÁŠ ŘÍHA.
    Asistencia: Branislav Srnka.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 1. Říha (Srnka), 50. Hájnik (Kanaet), 51. Srnka (Ŕíha) – 7. Buraľ

HK Detva: Volentier – Hús, Pač, Nociar, Tupý,Pinka, Zorvan, Gábor – Říha, Srnka, Žilka – Parkhouse, Kanaet, Graham – Hájnik, P. Fekiač,, Buda. Tréner: D. Kapusta.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Okoličáni – Šterbák, Boboš, Kubát, Bednár, Tkáč, Briják, Buraľ, Šeliga – Drotár, Šechný, Podsedlý -Ćížek, Linet, Halás – Rožník, Majerník, Méry – Bánovský, Huňady, Kubiš. Tréner: Š.Tóth

Rozhodčí: Vojtek – Kollár, Valko.