HC Plzeň – Sparta 10:0 (kon.) | Hr. Králové – Chomutov 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Vsetín 1:2 (1:2 po s.n.)
Zlín – Třinec 3:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 1:8 (kon.) | Warriors Brno – Přerov 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 4:3 (2:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Kometa Brno
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 30.01.2015, 18:00 • Hala Rondo • ELIOD extraliga mladšího dorostu

52:05
    Šance Komety na vyrovnání se snižují. Na trestnou lavici totiž míří Libor Zábranský za podražení.

46:35
    Počet sil na ledě se vyrovná. V útočné třetině si nedovoleným způsobem počínal Martin Urban, který dostal taktéž dvě minuty za hákování.

46:20
    Maxim Čajovič míří dnes večer již podruhé do boxu časoměřičů. Od rozhodčích si vysloužil dvouminutový trest za hákování.

40:21
    Hráči Komety si zahrají v početní výhodě. Dvě minuty za vysokou hůl si vykoledoval Vítězslav Klesla.

33:17
    Maxim Čakovič dostává dvouminutový trest za hákování.

28:16
    Dvouminutový trest si za faul kolenem odsedí Patrik Vašíček.

19:29
    Do samostatného úniku se propracoval Josef Podlaha. Vysoký olomoucký útočník zakončit nedokázal, přesto si vykoledoval alespoň faul. Dvě minuty si odsedí Matěj Novák.

15:35
    Modrobílí si zahrají druhou přesilovku v utkání. Na trestnou lavicí míří na dvě minuty Dajčar za podražení.

02:23
    Rozhodčí udělují prví dvouminutový trest v utkání. Olomoučtí byli na ledě v šesti.

Václav Petrů

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 25. Nečas (Zábranský, Novák), 42. Novák (Nečas), 56. Nečas (Klenec, Král), rozh. náj. Král – 20. Dajčar (Podlaha), 34. Podlaha (Madar), 35. Máder (Spartharis)