Třebíč – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 2:3 (1:2 po s.n.) | Kladno – Chomutov 4:6 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Havířov 3:2 (4:3 po s.n.) | Prostějov – Motor ČB 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 6:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 02.02.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

57:28
    Vyloučen David Šafránek na 2 minuty za podražení.

51:44
    Hosté hráli v šesti. Vyloučen Miškovský na 2 minuty – příliš mnoho hráčů na ledě.

47:09
    Na ledě se jiskří. Hra bude pokračovat přesilovkou 5 na 3 pro Třeníč. Vyloučeni Říha (BEN) a Ulrych (BEN).

46:48
    Zakázané uvolnění domácích. A také vyloučení Lukáše Havla. Osobní 10 minutový trest.

45:10
    Nyní to vypadalo, že bude vyloučen hostující Špaček za zdržování hry, ale rozhodčí si to zdá se rozmysleli a vylučovat nebudou. Sporná situace.

43:19
    Po dalším závaru před Jelínkem fauluje domácí kapitán David Dolníček – 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

38:08
    Vyloučen Ulrych (BEN) na 2 minuty.

35:20
    Nebezpečná střela Miškovského, Štůrala měl co dělat, ale puk vyrazil.

34:50
    Vyloučen Peroutka (TRE) na 2 minuty za držení.

32:11
    Po tvrdém nájezdu bude vyloučen Skalický (BEN) na 2 minuty.

27:55
    Vzájemné vyloučení, hraje se ve 4 na obou stranách.

25:04
    Vyloučen Miškovský Daniel (BEN) na 2 minuty.

19:16
    Vyloučen Jakub Šaur na 2 minuty za hákování.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 8. Havel (Šaur, Dolníček), 28. Havel (Zdráhal, Wasserbauer), 50. Raška (Mrázek), 55. Dolníček (Raška) – 20. Skořepa (Špaček, Miškovský), 37. Víšek (Plodek, Mikyska), 44. Víšek (Mikyska, Plodek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Štůrala (Máj) – Holík, Zdráhal, Bartoň "A", Charousek, Šaur, Peroutka – Havel, Dolníček "C", Wasserbauer – Čech "A", Čuřík, Řípa – Mrázek, Raška, Jaroš – Paták, Šafránek, Votápek – Juráň
    HC Benátky nad Jizerou: Jelínek (Fučík) – Jandejsek, Ulrych, Niko, Pabiška, Pálek, Plutnar, Říha – Miškovský, Skořepa "A", Špaček "A" – Kalfiřt, Plodek "C", Víšek – Král, Mikyska, Jonák – Skalický, Vařecha, Bittner

Rozhodčí: J. Doležal – Čížek, Polák