Saint-Étienne – Lens 3:3 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:3 (1:0)
Racing Lens
Pátek 06.02.2015, 20:30 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:20:04)
    Statistiky utkání.

Je dobojováno a nutno dodat, že to byl parádní zápas. Saint-Étienne se dostalo do vedení 2:0 a vypadalo to, že kráčí za vítězstvím, protože hostům se vůbec nedařilo. Jenže poté hráči Lens zabrali a během dvaceti minut otočili stav na 3:2! Poslední slovo ale měl Mevlüt Erdinç, který vyrovnal na konečných 3:3.

90+4

90+3
    I tentokrát se hosté ubránili a oba celky si dnes body rozdělí.

90+3
    Je před námi posledních šedesát sekund.

90+2
    Hosté se dokázali ubránit a od své branky bude rozehrávat Riou.

90+1
    Rohový kop pro domácí celek.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Fabien Lemoine (AS Saint-Étienne).

88
    Žlutou kartu dostává Pierrick Valdivia (Racing Club De Lens).

87
    Domácí se tlačí dopředu a snaží se ještě strhnout vedení na svoji stranu. Čeká nás hodně zajímavý konec zápasu.

85
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Lalaïna Nomenjanahary, přichází Benjamin Bourigeaud.
    Mevlüt ERDINÇ - 3:3

84
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelný duel pokračuje! MEVLÜT ERDINÇ se na hranici velkého vápna skvěle uvolnil a poté poslal míč přesně do pravého horního rohu. Riou neměl šanci a stav je 3:3.

83
    Chavarría byl při napadání hodně důrazný a nakonec mu byl odpískán faul.

82
    Domácí vůbec neví, co mají hrát a směrem dopředu se trápí. Hosté prohrávali o dvě branky, ale během dvaceti minut dokázali stav zápasu otočit.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yohan Mollo, přichází Jonathan Brison.

Jakub Kopřiva

Branky: 18. N'Guémo (Clément), 57. Mollo (Lemoine), 84. Erdinç (Saint-Maximin) – 60. Touzghar (Valdivia), 69. Touzghar (pen.), 77. Chavarría (Cavare)

Karty:   28. Baysse (SET), 72. Hamouma (SET), 88. Lemoine (SET) – 73. Kantari (LNS), 88. Valdivia (LNS)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse, Perrin (C), Tabanou – Clément, Lemoine, N'Guémo (75. Saint-Maximin), Mollo (80. Brison) – Hamouma, van Wolfswinkel (55. Erdinç).
    Náhradníci: Moulin – Bamba, Brison, Erdinç, Karamoko, Madianga, Saint-Maximin.

Racing Lens: Riou – Cavare, Kantari, Boulenger, Gbamin – Cyprien, Le Moigne (C) (66. Chavarría), Nomenjanahary (85. Bourigeaud) – Valdivia, Coulibaly (46. Touzghar), Guillaume.
    Náhradníci: Belon – Ba, Baal, Bourigeaud, Chavarría, Madiani, Touzghar.

Rozhodčí: Thual – Henninot, Saint-Cricq Lompre