3:0 (3:0)
Royal Excel Mouscron
Pátek 06.02.2015, 20:30 • Sclessin • Belgická Jupiler Pro League

Loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (22:26:00)

Standard Lutych pojal druhý poločas jako vycházkovou třičtvrtěhodinku, soupeři nic neumožnil, sám se však do útočení pouštěl ještě méně. Z prvního poločasu měl jasně nahráno, když o vítězi rozhodli před uplynutím třiceti minut hry Carcela, Ezekiel a De Camargo.

90+2

90+2
    V samotném závěru zápasu měl ještě šanci zvýšit na 4:0 Jeffrey Luis, ale atakován obráncem soupeře napálil míč jen do boční sítě.

90+2
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty, přičemž vyměřený čas již téměř vypršel.

89
    O centr před branku Thurama se pokoušel nový muž na trávníku Mohamed, výsledkem ale byl zablokovaný let míče.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává. O jeho vítězi bylo jasno už po půl hodině hry.

88
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Langil, přichází Mohamed.

85
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází De Sart, přichází Faty.

84
    Vše je ale rázem jinak. Domácí mezitím připravují třetí střídání.

83
    Po čase jsou hráči Royalu nashromáždění před pokutovým územím, které stráží Thuram.

80
    Žlutou kartu za jasný zákrok z frustrace dostává Dingomé (Royal Mouscron-Péruwelz).

78
    Stále stejná písnička. Kombinace hráčů Standardu Lutych a chabé napadání již nikterak nemotivovaného Mouscronu.

75
    Domácí ve druhém poločase ještě neměli jediné výraznější zakončení. I toto vyměňování míče na půlící čáře nakonec přišlo vniveč.

74
    Po nedovoleném zákroku Milece na Langila přiletí do pokutového území Standardu centr.