Česko – Rusko | 4:3 (kon.) |
Slovensko OT – Rakousko | 3:2 (kon.) |
New Jersey – Toronto | 4:1 (kon.) | | | Washington – Anaheim | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Columbus – St. Louis | 7:1 (kon.) |
Winnipeg – Chicago | 1:2 (po pr.) | | | Calgary – Pittsburgh | 0:4 (kon.) | | | Nashville – NY Rangers | 3:2 (kon.) |
Tampa – Los Angeles | 2:4 (kon.) |
Atlant – Jekatěrinburg | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Viťaz – Vladivostok | 2:1 (kon.) | | | Minsk – Chanty-Mansijsk | 3:1 (kon.) |
Riga – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) |
Finsko – USA | 1:5 (kon.) | | | Česko – Rusko | 2:3 (po pr.) |
Česko – Švédsko | 2:9 (kon.) |
Nový Jičín – SHK Hodonín | 4:6 (kon.) | | | Technika Brno – Frýdek-M. | 3:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 1:3 (kon.) |
Mor. Budějovice – Trutnov | 4:1 (kon.) | | | Klášterec nO – Žďár n/S | 2:1 (kon.) | | | Kolín – Kobra | 2:5 (kon.) |
Vsetín – Břeclav | 4:1 (kon.) | | | Sokolov – Jablonec n/N | 4:1 (kon.) | | | Klatovy – Nymburk | 3:4 (po s.n.) |
Děčín – Vrchlabí | 9:4 (kon.) | | | Tábor – Bílina | 12:1 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 3:4 (kon.) |
Rakousko – Česko | 0:11 (kon.) |
Švýcarsko U18 – Německo U18 | 1:4 (kon.) | | | SR 18 – Slovensko U19 | 0:7 (kon.) |
Slovensko – Švýcarsko | 5:0 (kon.) |
Č. Lípa – Lomnice n/P | 3:6 (kon.) | | | Třemošná – Nejdek | 1:2 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Kadaň | 2:20 (kon.) |
Veselí nLuž. – Strakonice | 5:2 (kon.) | | | Milevsko – Č. Krumlov | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Boskovice – Uh.Brod | 4:1 (kon.) |
Velká Bíteš – HC Šumperk | 1:6 (kon.) | | | Rosice – Uh.Brod B | 5:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Orlová | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Krnov – H. Benešov | 6:4 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Studénka | 3:4 (kon.) | | | HC Rokycany – Pubec Plzeň | 7:3 (kon.) |
Lev Benešov – Mladá Boleslav B | 2:3 (kon.) | | | Žirovnice – David Servis | 3:8 (kon.) | | | Vlašim – Mělník | 4:6 (kon.) |
Blansko – Uh. Hradiště | 1:4 (kon.) | | | Kaznějov – Chotíkov | 8:4 (kon.) | | | V.Popovice – Kralupy n. Vltavou | 8:2 (kon.) |
ZH Pardubice – Skuteč | 4:6 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 5:8 (kon.) |
Spišská N. Ves – Prešov | 6:4 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Michalovce | 5:4 (po pr.) | | | Bardejov – Senica | 6:1 (kon.) |
Detva – Trnava | 6:1 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 13:0 (kon.) |
konec
HC Dinamo Minsk
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Jan Volf
Branky a nahrávky:
22. Linglet, 51. Linglet (Ellison, Vesce), 60. Ellison (Linglet) – 24. Gusev
Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Dědulja, Čubykin
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Dinamo Minsk:
Haugen (Taylor) – Krajíček, Goroško, Šinkevič, Bailen, Kaznaděj, Švarný, Lisovec – Kaljužnyj, Szczechura, Stěpanov – Linglet, Ellison, Vesce "C" – Kulakov, Materuchin, Pavlovič – Drozd, Razvadovskij, Demkov – Šantyka
Náhradníci:
Trenér:
Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gorjačevskich) – Mamkin, Larsen, Sergejen, Valentěnko, Želdakov, Rjabykin, Adamčuk – Koroljuk, Maxwell, Kašpar – Buljanskij, Gorbunov, Gusev – Šitnikov "C", Jacenko, Lemťugov – Čibisov, Romancev, Varfolomejev – Lesnuchin
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gorjačevskich) – Mamkin, Larsen, Sergejen, Valentěnko, Želdakov, Rjabykin, Adamčuk – Koroljuk, Maxwell, Kašpar – Buljanskij, Gorbunov, Gusev – Šitnikov "C", Jacenko, Lemťugov – Čibisov, Romancev, Varfolomejev – Lesnuchin
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Dědulja, Čubykin
Diváci:
Lukáš Krajíček (DMN) – bez střely, 22:56
Lukáš Kašpar (JUG) – 1 střela, 19:09
Ivan Švarný (DMN) – 1 střela, 17:27
Střely: 29-31
Vyhraná vhazování: 28-15
Vyloučení: 3-3 (včetně osobního trestu Jugry ve druhé třetině)