Královo Pole – Dukla 25:25 (kon.) | Lovosice – Zubří 29:28 (kon.) | Zlín – Plzeň 23:32 (kon.)
SKKP Handball Brno
25:25 (13:10)
HC Dukla Praha
Sobota 07.02.2015, 17:00 • MSH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů

60
    Oddechový čas pro domácí. Do konce utkání zbývá třiadvacet sekund. (25:25)

60
    Domácí Koubek dostal dvě minuty a konec utkání tak bude ještě hodně dramatický. (25:24)

58
    Oddechový čas pro hosty. (24:24)

57
    Jenže Kubis ji nevyužil. Tohle je naopak vzpruha pro hosty. (24:23)

49
    Oddechový čas pro domácí. Sérii nepřesností se rozhodl domácí lodivod vyřešit time-outem. Po něm se domácí mohou vrátit do vedení. (19:19)

42
    Dlouho jej to ovšem mrzet nemuselo. Prosadil se totiž Šůstek, který snižuje na rozdíl jediné branky. (17:16)

41
    Brno si i ve čtyřech vytvořilo tlak a řeklo si o faul. Dvěma minutami sudí potrestali Fulneka. Pokračovat se bude 4/5. (17:15)

40
    Následnou sedmičku využil Kastner, který si přišel na Bavlnku. (17:15)

40
    Hubáček dostává červenou kartu, když fauloval hostujícího hráče při zakončení. (17:14)

40
    Hanták se sice těžko zvedá z palubovky, ale sudí mu ještě ukazuje, že on fauloval a posílá jej na dvě minuty. (17:14)

38
    Sviták si však také pomohl faulem a bude se hrát v pěti na obou stranách. (16:13)

37
    Následně však tentýž hráč dostává dvě minuty a oslabuje svůj tým. Dukla si zahraje první početní výhodu. (16:13)

31
    Proměnil ji, svému dvakrát neúspěšnému spoluhráči tedy ukázal, jak na to. (14:10)

29
    Ten ale znovu neproměňuje. Pěkný zákrok pravou nohou Petržaly. (12:9)

29
    Jeníček posílá hosty do čtyř. Po pěkné, ale nakonec nepovedené akci Dukla nestíhala dozadu a vše řešila faulem. Aspiridis navíc bude házet sedmičku. (12:9)

28
    Fauloval jej při zakončení navíc Kastner, který dostává dvě minuty. Dukla opět v pěti. (12:9)

23
    Petružela inkasuje dvouminutový trest a Brno si zahraje další přesilovku. (9:8)

22
    Oddechový čas si berou také domácí, kteří i počtvrté vynulovali Duklu a mohou svému soupeři utéct o dvě branky. (9:8)

20
    Oddechový čas pro hosty. (9:8)

17
    Březina a Musil jsou vzájemně vyloučení, hraje se v pěti. (8:8)

13
    Hostující Reichl dostal žlutou kartu, když fauloval zakončujícího hráče. Brno háže sedmičku. (6:7)

9
    Ve stejný moment rozhodčí vylučují Petružela za faul na Mráze. Brno si zahraje první přesilovku. (4:5)

4
    Také hosté dostávají žlutou kartu, tu dostal Petružela. (1:4)

3
    Sviták přidává další branku, když Bavlnkovi nedal šanci při sedmimetrovém hodu. (1:3)