Finsko – USA 1:5 (kon.) | Česko – Rusko 2:3 (po pr.)
Rusko
Sobota 07.02.2015, 19:00 • Buly Aréna Kravaře • Turnaj pěti (U18)

Děkuji za pozornost. Na shledanou. (21:16:07)

Střely na branku: 27-32

Český tým po dalším dobrém výkonu na turnaji tentokrát získává pouze bod, když po prodloužení podlehl Rusku 2:3. Utkání rozhodla přesná rána Jakovenka ve třetí minutě prodloužení, na kterou byl Vladař krátký.

62:53
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Češi nedokázali dostat kotouč z obranného pásma. Kaprizov uviděl volného ALEXANDER JAKOVENKO, který přízemní střelou překonal přesunujícího se Vladaře. Asistence: Kirill Kaprizov.

62:29
    Češi otálejí s rozehrávkou, což se jim málem vymstilo.

61:47
    Koblížek se snažil probít do útočného pásma, ale nepřešel přes ruského obránce.

61:18
    Žukenov od pravého mantinelu vypálil a Vladař nejistým zákrokem vyráží lapačkou do ochranné sítě.

60:39
    Gurjanov si našlápl na pravém křídle a na poslední chvíli mu dokázal kotouč vyseknout Budík.

60:10
    Budík otestoval Krasotkina střelou z poloviny hřiště.

60:01

Český tým dokázal ve třetí dvacetiminutovce srovnat stav utkání a i přes pětiminutové oslabení po faulu Svobody udržel vyrovnaný stav 2:2. Utkání se bude prodlužovat.

60:00

59:53
    Hájek vyváží kotouč z obranného pásma a utkání nám směřuje do prodloužení.

59:28
    Průnik Sokolova po pravém křídle zastavil vracející se Špaček.

58:53
    Budík drží kotouč za českou brankou a oba týmy střídají.

58:35
    Českému týmu nevyšla rozehrávka a po zakázaném uvolnění se hra stěhuje před Vladaře.

58:27
    Hra se přelévá ze strany na stranu a závěr utkáním slibuje drama.

57:53
    Oddechový čas pro domácí.
    Branky a nahrávky: 22. Špaček (Adámek, Suchý), 47. Furch (Procházka, Lis) – 19. Sokolov (Žukenov), 28. Kvartalnov (Jemec, Ivanjuženkov), 63. Jakovenko (Kaprizov)

Česko: Vladař (Stezka) – Weinhold, Hájek, Adámek, Budík, Hronek, Doudera, Šnajnar, Kalina – Suchý, Kaše, Jašek – Koblížek, Špaček, Dufek – Svoboda, Dvořák, Anděl – Lis, Furch, Procházka.
    Rusko: Krasotkin (Samsonov) – Kozyrev, Rykov, Bannikov, Sergačjov, Voronkov, Jakovenko, Sidorov, Volkov – Barabanov, Vorobjov, Gurjanov – Kaprizov, Žukenov, Sokolov – Jemec, Kvartalnov, Ivanjuženkov – Jurtajkin, Beljajev, Čebykin.

Rozhodčí: Fraňo, Hodek – Svoboda, Tošenovjan

Diváci: 1.850