CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
SMR PLUS Zlín
1:2 (0:1)
Bombarďáci Větřní
Sobota 07.02.2015, 15:25 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

Vyhecované utkání vítězí hráči Větřní, kteří tedy vítězí skupinu B postupují do semifinále z prvního místa. Tam se střetnou s Moravskou Třebovou. (16:59:12)

30
    Janík zakončoval v blízkosti Beránka, toho ovšem nepřekonal.

30
    25 sekund před koncem si bere Větřní oddechový čas.

30
    V začínající poslední minutě sice mají hráči Zlína míč na kopačkách, ovšem Větřní dobře zahušťuje prostor před bránou.

29
    Zlín drží míč a drží svého soupeře pod tlakem.

29
    Útočný faul Kováře je již pátým zlínským v tomhle poločase, další prohřešek rovná se penalta.

28
    Exekuce se ujal Kostka, který ovšem jen napálil připravenou zeď.

28
    Soukup fauloval Kováře, standardka pro Zlín.

28
    Zlínská střídačka se ještě nevzdává, bere si oddechový čas, do konce normální hrací doby zbývají dvě a půl minuty.

28
    Jeden z hráčů Větřní nyní tečoval míč tak nešikovně, že ten málem zaplachtil do brány, nakonec zaplachtil těsně nad bránu.

26
    Kostka napálil míč od půlící čáry, ten od zad jednoho z hráčů změnil směr a málem zapadl do brány!

25
    SMR PLUS Zlín právě vstřelil branku!
    Hráči Zlína ještě dramatizují tohle utkání. Když už se zdálo, že obrana Větřní eliminuje kombinaci soupeře, odrazil se míč na volného DAVIDA KOSTKU, jenž neváhal a uklidil míč za Beránka.

23
    Beránek vyslal od vlastní brány dlouhý nákop, kterým ovšem přestřelil protější branku.

23
    Výhodná pozice pro Větřní, Bordač ovšem netrefil brankový prostor.

21
    Rozhodčí udělil již čtvrtou žlutou kartu v tomto klání, tentokrát ji od sudího viděl Jakub Grznárik.

21
    Weinhard přihrál Grznárikovi, který sice mohl pálit do odkryté klece, už byl ale hodně v úhlu, následně poslal Grznárik míč pouze do připraveného hráče na brankové čáře.

19
    Větřní právě vstřelilo branku!
    Bordač orazítkoval svou křižnou střelou tyčku, míč se odrazil na kopačku PETRA GUTHEISE, jenž vzápětí svou přesnou střelou prostřelil Soukeníka.