Švýcarsko U18 – Německo U18 1:4 (kon.) | SR 18 – Slovensko U19 0:7 (kon.)
Švýcarsko U18
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
Německo U18
sk Sobota 07.02.2015, 11:00 • Easton Aréna • Turnaj Vladimíra Dzurilly

Nemecko vďaka víťazstvu 4:1 obsadí na Turnaji Vlada Dzurillu v Piešťanoch tretie miesto. Švajčiari skončia po troch prehrách štvrtí. Od 14:30 je v Piešťanoch na programe duel slovenských výberov do 18 a 19 rokov, ktorý rozhodne o víťazovi tohto podujatia. (13:01:37)

60:00

58:36
    Vylúčenie Švajčiarsko. 2 minúty za podrazenie dostáva Alain Bircher.

57:51
    Nemecko dalo gól!
    Je definitívne rozhodnuté. MAXIMILLIAN DAUBNER premenil trestné strieľanie.

55:25
    Vylúčenie Nemecko. 2 minúty za nedovolené bránenie pre Jakoba Mayenscheina.

55:06
    Vylúčenie Švajčiarsko. 2 minúty za nedovolené bránenie dostal Yannik Zahnder. Presilovka Nemecka piatich proti trom.

53:50
    Vylúčenie Švajčiarsko. 2+10 minút za napadnutie hlavy a krku dostáva Damien Riat.

48:17
    Vylúčenie Švajčiarsko. 2 minúty za držanie pre Damiena Riata.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej časti hry boli strelecky aktívnejší Švajčiari, ktorí napriek tomu prehrávajú 1:3. Strely na bránu v druhej tretine: 12-10. Strely celkovo: 16-19.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

40:00
    Vylúčenie Švajčiarsko. 2 minúty za sekanie dostáva Alain Bircher.

32:35
    Švajčiarsko U18 dalo gól! Helvéti dokázali odpovedať na tri zlepené góly Nemcov. O zníženie sa postaral MAKAI HOLDENER. Asistencie: Clément Stemer, Serge Weber.

28:02
    Zdá sa, že už v polovici zápasu bude rozhodnuté o víťazovi. Na 3:0 zvyšuje LUKAS KÄLBLE. Asistencie: Lucas Dumont, Valentin Kopp.

26:44
    Druhý presný zásah Nemcov v krátkom časovom slede. Tentoraz bol úspešným strelcom JAKOB MAYENSCHEIN. Asistencie: Christoph Körner, Maximillian Glässl.

25:12
    O prvý gól zápasu sa postaral SIMON WEINGÄRTNER. Asistencie: Phillip Halbauer, Valentin Kopp.

21:35
    Vylúčenie Nemecko. 2 minúty za vrazenie dostal Phillip Halbauer.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Strelecky aktívnejší boli v prvej dvadsaťminútovke Nemci, ktorí vyslali na brankára Guggisberga deväť striel. Švajčiari ohrozili Bergera len štyrikrát.