CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
po penal. (0:3)
Bombarďáci Větřní
3:4 (3:2)
Šakalí hněv Moravská Třebová
Sobota 07.02.2015, 17:50 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:50.

Bombarďáci Větřní: Beránek – Bordač, Cais (C), Ginzel, Grznárik, Gutheis, Sedlák, Soukup, Weinhard, Žilenko. Trenéři: Klabouch a Šilhán.

Šakalí hněv Moravská Třebová: Vykydal – Matoušek, Müller, Němec, Nováček, Sedláček, Staněk, Suchý. Hrající trenér: Huryta.

Rozhodčí: Uhlár, Nečas.

1

1
    Grznárik to zkusil po Žilenkově přihrávce, Vykydal jen kontrolovat let míče vedle jeho pravé tyče.

2
    Sedláček si zkoušel zpracovat míč za obranou soupeře, nakonec ale musel své snažení přerušit.

2
    Moravská Třebová právě vstřelila branku!
    Druhé semifinále má nečekaný začátek. KAMIL MÜLLER si vzal míč, podíval se na branku a prostě dal gól.

3
    Po Matouškově střele z poloviny hřiště se musí počkat na nový míč.

3
    Ginzel si narazil míč se Soukupem a potom trefil Hurytu, který srazil střelu nad břevno.

4
    Sedláček vystihl rozehrávku a mohl jít do brejku, prováhal ale možnost přihrávky Matouškovi a potom mu nevyšla klička.

4
    Huryta obranným zákrokem na polovině hřiště málem ohrozil Beránka, ale opravdu jen málem.

5
    Větřní bylo blízko srovnání! Weinhard obešel tři protihráče, otočil se a pálil na zadní tyč, kterou taky trefil.

5
    Větřní právě vstřelilo branku!
    Za chvíli už je skutečně srovnáno. JAKUB GRZNÁRIK využil nedorozumění soupeře v obraně a doklepl míč do branky.

6
    Cais táhl útok, odcentroval na Soukupa, trefil ale pravděpodobně Matouškovu ruku. Ta se ale nepískala.

7
    Nováčkovi do střely vstoupil Ginzel, Moravská Třebová zůstane na útočné polovině.

7
    Oddechový čas Větřní.

8
    Po oddechovém čase je to pro změnu Větřní, kdo zatlačil svého soupeře před jeho branku.

8
    Staňkovi se při útoku zamotal míč mezi nohy, Větřní okamžitě přešlo do brejku, který zakončil nepřesnou střelou Cais.

9
    Vykydal následně rychle rozehrál, Sedláček ale míč ve vymezeném prostoru nestihl.

9
    Větřní mělo dvě šance k zakončení, ani jednu však nevyužilo a jeho lavička to velmi těžce nese.

10
    Ve druhém semifinále jsme zatím viděli méně gólů a nebál bych se říct, že i méně faulů. Respektive určitě, zatím není na světelné tabuli uveden ani jeden.

11
    Němec předvedl pohlednou technickou finesu, ale pak nepřesně vypálil.

11
    Sedláček si v jedné z ošemetných situací srazil míč do vlastní sítě. Gól je připsán PETRU BORDAČOVI, jenž se jako poslední z Větřní dotkl míče.

12
    Sedláček si chtěl narazit s Hurytou, ten ale přihrávku pokazil a do útoku tak šlo Větřní. Weinhard ale zakončil do boční sítě.

13
    RUDOLF WEINHARD si zasekl míč, nechal projet obránce a prostřelil Vykydala. Každopádně předtím jsme sledovali pěknou hru nahoru-dolů.

13
    Moravská Třebová ztratila jednobrankový náskok a nyní je lehce vyvedena z role. Do konce utkání ale zbývá ještě něco přes 27 minut.

14
    Němec se rozběhl na vlastní polovině, obešel protihráče a pak mířil na zadní tyč, kterou k jeho neštěstí také trefil!

15
    Nováček si vzal míč na středu hřiště a pak vypálil hodně nepřesně.

15
    Staněk dostal nabito na levé straně a potom vypálil jen do boční sítě.

16
    Větřní nyní kontroluje hru a rozvážně čeká na chybu soupeře v postavení.

17
    MICHAL SEDLÁČEK využil Weinhardovy chyby, přihrál na osu a následně dorazil Beránkem vyraženou střelu.

18
    Najednou je opět o co hrát, Moravská Třebová má na srovnání v prvním poločase ještě tři minuty.

18
    Staněk chtěl Beránka přehodit dloubáčkem, ten se ale překvapit nenechal.

19
    Větřní mohlo jít opět do dvougólového vedení, po Gutheisově střele ale zazvonila levá Vykydalova tyč!

19
    Vykydal pak ještě dalšími dvěma skvělými zákroky podržel své mužstvo.

20
    Na závěr se ještě Větřní natlačilo před branku, Vykydal ale vhazování posunul na další aut.

20
    Ginzelova závěrečná střela z dálky neměla gólové parametry.

Druhé semifinále po prvním poločase vypadá jednoznačně vyrovnaněji. Moravská Třebová proti favoritovi bojuje a zatím prohrává o jedinou branku.

21

21
    Žilenko to zkusil bodlem z osy hřiště, branku netrefil.

22
    Cais přečetl hru a následně rozvinul útok, po němž Grznárik vyprášil Vykydalovy rukavice.

22
    Cais obešel na straně dva protihráče, zakončil ale jen do Vykydala. Ten následně musel kontrolovat také Žilenkovu střelu z prostředku hřiště.

23
    Matoušek se otočil a fanouškům Větřní muselo zatrnout, i kdyby sledovali jen tento přenos. Míč těsně minul pravou Beránkovu tyč!

23
    Gutheis posílal přihrávku před branku, ta byla sražena mimo.

24
    Větřní nakonec nadvakrát zakončilo, poprvé zakročil Vykydal, podruhé letěl míč vedle tyče.

24
    Huryta zatáhl Gutheise, protože viděl, že mu nebude stačit a sledovali jsme tak první faul druhé půle.

25
    Vykydal šel pod nohy Gutheisovi, který po střetu s ním zůstává sedět na zemi. Samozřejmě za čárou, hra pokračuje.

25
    Grznárik potáhl míč a pak dobře našel Weinharda, jehož dělovku i s přispěním teče vytěsnil Vykydal!

26
    Moravská Třebová se pokusila o sympatickou akci, Žilenko ale nakonec dal Müllerovi do cesty tělo a dál jej nepustil.

27
    Grznárik před brankou našel Sedláka, kterého výborně vychytal Vykydal! Ten se při střetu se Sedlákem ještě poranil, hra se ale přesunula na druhou stranu a nadějnou standardní situaci bude mít Moravská Třebová.

28
    Po Němcově přihrávce se střela vůbec nepovedla Müllerovi, Moravská Třebová ale u míče zůstane.

28
    Chyba v komunikaci a střídání málem Větřní přišla draho. Moravská Třebová vysunula presink a málem dotlačila míč do branky.

29
    Nováčkova střela nebyla pro Beránka nijak záludná. Stále čekáme na první branku druhé půle.

29
    Sedlák byl faulován na útočné polovině, Větřní má dobrou příležitost.

30
    Nakonec střílel Weinhard, jeho střela ale byla sražena mimo.

31
    Moravská Třebová zavřela soupeře, míč se dostal ke Staňkovi a ten pálil nebezpečně na zadní tyč. Nicméně, ani teď štěstí neměl.

31
    Huryta zamotal hlavu protihráčům, v rozhodujícím okamžiku ale nevystřelil a ani nepřihrál.

32
    Utkání je mimořádně vyrovnané, bude rozhodovat každá maličkost. Do konce zbývá osm minut a Moravská Třebová rozhodně není bez šance na obrat.

33
    Němec si svou bojovností vybojoval další střelu, střílel už ale z těžké pozice a podle toho také do patřičných míst – nad.

33
    Druhá branka MICHALA SEDLÁČKA v utkání! První přitlačil na půlce Caise, potom dotlačil Beránka, který odkopl míč přesně do jeho nohou a Sedláčkovi se otevřela cesta k prázdné brance.

34
    Němec vjel do Beránka, který si s ním chtěl celou situaci ještě vyřídit, Němec o to ale evidentně neměl zájem a hra pokračuje.

35
    Dělová rána Bordač zaplula do Vykydalových rukavic, hosté nadále drží jejich brankář.

36
    Žilenko si naběhl na vhazování a potom nebezpečně hlavičkoval, Vykydal nadále drží!

37
    Huryta se výborně prokličkoval až ke střele, vypálil ale jen do Beránkovy náruče.

37
    Žilenko přepadl přes Suchého nohu, Větřní si bere oddechový čas.

37
    Secvičený signál nakonec zakončil Weinhard vysoko nad branku.

37
    Sedláčkova střela Beránkovi sice vypadla, nebylo to však nic nebezpečného, Beránek měl hned míč zpátky v rukavicích.

38
    Příliš dlouhý míč na Müllera, na druhé straně si střelu připravil Gutheis a minul.

39
    Moravská Třebová doslova ukličkovala Větřní, Sedláček přihrál Staňkovi a ten v tísni minul.

39
    Oddechový čas pro Moravskou Třebovou.

39
    Hra pokračuje od branky Větřní.

40
    Moravská Třebová na závěr základní hrací doby operuje na útočné polovině.

40
    Moravská Třebová přežila vlastní smrt! Nechybělo moc a Grznárik by Weinhardovu střelu tečoval do branky.

Druhý poločas skončil.

Čtyřicet minut nerozhodlo o druhém finalistovi, následuje desetiminutové prodloužení rozdělené na dvě poloviny. Fauly zůstávají, Moravská Třebová jich má aktuálně pět, Větřní jeden.

41
    Začal první poločas prodloužení.

41
    Cais se už dostával do dobré pozice, nakonec si ale nezpracoval míč.

42
    Nováček byl faulován asi deset metrů od branky Žilenkem.

42
    Staněk fantasticky vypálil pod břevno, Beránek ale na poslední chvíli natáhl ruce a s pomocí břevna vytěsnil míč mimo!

43
    Grznárik trefil Hurytu, Vykydal by jinak z takové vzdálenosti zřejmě neměl šanci.

43
    Ginzel střílel po vhazování do balkonu za Vykydalovou brankou.

44
    Iniciativu nyní přebralo Větřní.

45
    Další z výborných zákroků Vykydala doplnili jeho spoluhráči zodpovědnou defenzivou. Větřní se brání zuby nehty.

První poločas prodloužení skončil.

46
    Začalo druhé prodloužení.

47
    Větřní se dožadovalo šestého faulu Moravské Třebové, nepískalo se.

47
    Moravská Třebová drží míč. Má pět faulů, další by znamenal trestný kop z devíti metrů a to by mohla být tragédie.

48
    Němec z otočky prověřil Beránka, který se vytáhl fantasticikým zákrokem!

48
    I v prodloužení se hraje nahoru – dolů. Ať už odejde jako poražený kdokoliv, bude to pro něj mimořádně kruté.

49
    Sedláčkovi proti Ginzelovi nevyšla klička, po následném vhazování z voleje nepřesně pálil Staněk.

50
    Nováček se otočil s míčem a vypálil velmi nepřesně. Poslední minuta hracího času.

50
    Poslední půlminuta, míč má Moravská Třebová.

Druhé prodloužení skončilo.

Drama až do konce, o druhém finalistovi rozhodne až penaltový rozstřel.

Následuje penaltový rozstřel, v základní sadě je pět exekutorů na každé straně.

Střílení penalt začíná.

1. série
    0:1
    Michal Nováček nekompromisně skóruje nad Beránka.