1. Niki Terpstra (Etixx-Quick – Step) – 14:03
    --------------------
    30. Peter Sagan (Tinkoff) – +46s
    42. Martin Velits (Etixx-Quick-Step) – +55s
    85. Peter Velits (BMC) +1:24

Peter Sagan stratil na Terpstru v dnešnej etape 46 sekúnd a v celkovom poradí bude po dnešnej etape na 10.mieste so stratou 48 sekúnd. Jeho tímový kolega Maciej Bodnar sa však posunul na 2.miesto.
    Novým držiteľom zlatého dresu bude Niki Terpstra.

Cieľ
    Víťazom 3.etapy – individuálnej časovky sa stal Holanďan NIKI TERPSTRA, ktorý dosiahol čas 14:03 a o osem sekúnd predstihol Cancellaru či Wigginsa.

3.etapa sa práve skončila!

Ako posledný prešiel cieľovou čiarou Alexander Kristoff a s časom 14:47,52 obsadil 26.miesto.

14:12
    Boonen sa snaží ako to len ide, ale jeho čas bude ešte pomalší ako ten Saganov.

14:11
    Greg Van Avermaet končí s časom 14:26,99 a to stačí na 9.miesto. Celkom dobrý výkon tohto belgického cyklistu, ktorý háji farby tímu BMC.

14:10
    S časom 14:49,85 sa Peter Sagan zaradil zatiaľ na 28.miesto. Jeho priemerná rýchlosť bola 44 km/h.

14:08
    Peter Sagan sa blíži k cieľovej rovinke, ale čas nenasvedčuje tomu, že by mal ohroziť pozície v prvej desiatke.

14:03
    Terpstra by sa mal po svojom excelentnom výkone v dnešnej časovke dostať na pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

14:01
    Sagan vstúpil do tejto časovky v bielom drese pre najlepšieho pretekára do 25 rokov. Uvidíme, či si po nej polepší v celkovom poradí.
    Nór Kristoff tesne pred štartom.

13:58
    A nakoniec poslední dvaja na štartovej rampe. Tom Boonen a Alexander Kristoff. Nechajme sa prekvapiť ako to dnes dopadne s pretekármi v prvej desiatke.

13:57
    Odštartovali už aj Guardini z Astany a Avarmaet z Etixxu.

13:56
    Perfektný výkon podal Niki Terpstra, keď s časom 14:03 zosadil z priebežného prvého miesta Cancellaru. Bol rýchlejší až o 8 sekúnd!

13:54
    Slovenskí fanúšikovia zbystrite pozornosť! Na trať sa práve vydal Peter Sagan, ktorý bol pred dnešnou časovkou na 7.mieste v celkovej klasifikácii so stratou 10 sekúnd.

13:53
    Maciej Bodnar z Tinkoff bol v cieli len o 1 sekundu a 5 stotín pomalší ako Cancellara a zaradí sa na 3.miesto. Krásny výkon od Poliaka.

13:48
    Držiteľ zlatého dresu Rojas je na trati a to znamená, že sa čoskoro dostane na rad aj prvá desiatka, kde figuruje aj Peter Sagan.