Přerov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Opava – Vsetín 1:4 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:2 (po pr.)
Frýdek-M. – SK Karviná 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:5 (1:2 po s.n.) | Klášterec nO – Pelhřimov 3:7 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 3:6 (kon.) | Bílina – Řisuty 3:9 (kon.) | Vrchlabí – Klatovy 8:4 (kon.)
Nymburk – Kolín 5:6 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 9:7 (kon.) | Trutnov – Sokolov 1:7 (kon.)
Jablonec n/N – Jindř. Hradec 8:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 11.02.2015, 18:002. liga skupina Východ

Přerovští hokejisté nakonec po první slabší třetině dokázali nasázet do sítě Bobrů celkem pět branek a díky dnešní výhře si opět upevnili vedoucí pozici v tabulce. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek středečního večera. (20:11:13)

60:00

59:33
    Jiří Osina (PŘE) si ještě odpyká dvouminutový trest za krosček.

58:48
    Blinka tečoval Vlčkovu střelu těsně vedle pravé Smolkovy tyčky.

58:12
    Zápas se nám blíží do samotaného závěru. Bude se vhazovat před brankou Smolky.

57:36
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři okamžitě odpovídají a opět zvyšují své vedení. Goiš našel přesnou přihrávkou zpoza branky osamoceného ŠIMONA KRATOCHVÍLA, který střelou z první překonal brankáře Smolku. Asistence: Jiří Goiš, Jiří Osina.

57:01
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři využívají tuhle přesilovou hru a povedlo se jim snížit stav utkání na rozdíl tří branek. ONDŘEJ MARTINÍK propálil Vojtka prudkou střelou zápěstím, která zapadla přesně k pravé tyči přerovské klece. Asistence: David Varga.

56:23
    Bobři budou mít v závěru utkání výhodu přesilové hry. David Kudělka (PŘE) 2 minuty za podražení.

54:37
    Zubři opět obléhají branku Bobrů, Smolka si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže.

53:40
    Gulda si svůj trest odpykal a hosté hrají opět v plném počtu.

52:07
    Tvrdší střela z čepele obránce Poláka našla volné místečko v lapačce Smolky.

51:38
    Petr Gulda (VAL) je potrestán na dvě minutky za zdržování hry.

50:35
    Vojtek si připisuje do kolonky zákroků další z kategorie úspěšných a bude se vhazovat po jeho levé ruce.

48:50
    Bobrům se nedaří vůbec zachytávat protiútoky domácích, kteří si pohodlně udržují čtyřbrankové vedení.

48:21
    Čtvrtou trefu do sítě Bobrů přidává dnes dvougólový střelec ZDENĚK SEDLÁK. Útočník Zubrů na nic nečekal a poskakující kotouč dopravil za Smolkova záda. Asistence: Jiří Goiš, Šimon Kratochvíl.

48:06
    Po delší odmlce je tu přerušení a přesilovku budou hrát tentokrát domácí. Daniel Matušenko (VAL) 2 minuty za krosček.

45:30
    Bobři se v přesilové hře příliš nepředvedli a Zubři již hrají v plném počtu.

44:19
    David Varga se snažil střelou z velikého úhlu překvapit Vojtka, ale to se mu nepodařilo.

43:23
    Radek Procházka (PŘE) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 22. Kolář (Janota), 27. Málek (Vlček), 38. Sedlák (Goiš, Sakrajda), 49. Sedlák (Goiš, Š.Kratochvíl), 58. Š. Kratochvíl (Goiš, Osina) – 58. Martiník (Varga)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Kudělka, Polák, Vlček, Janota, R. Šťastný – Goiš, Sedlák, Sakrajda – Šebek, Procházka, Dostálek – Málek, Kolář, Blinka – M. Kratochvíl, Helešic, Š. Kratochvíl.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (40. Smolka) – Gulda, Finkes, Valentík, Adamík, Kovář, Jedlička, Matušenko – Cink, Baroš, Kuchta – , Varga, Martiník, Studený – Slovák, Škumát, Varga.

Rozhodčí: Škach – Goňa, Vožda