Novokuzněck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 4:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavl – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | N.Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:6 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 11.02.2015, 15:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (17:28:36)

Na výhře Magnitogorsku měl velkou zásluhu Jan Kovář, který si připsal tři asistence a v čase 59:51 vstřelil vítěznou branku!

Po naprosto strhujícím závěru nakonec slaví domácí Metallurg! Magnitogorsk se dlouho marně snažil o vyrovnání, které nakonec přišlo až v čase 59:37. Nezůstalo však jen u toho! O pouhých 14 sekund později vstřelil vítěznou branku zápasu český útočník Jan Kovář a Magnitogorsk díky parádnímu závěru nakonec získává všechny tři body.

60:00
    Jan KOVÁŘ - 4:3

59:51
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Ještě půl minuty před koncem hosté vedli, ale nakonec si z Magnitogorsku neodvezou ani bod! Metallurg vyhrál vhazování, Mozjakin zavezl puk do útočného pásma, kde parádní přihrávkou našel JANA KOVÁŘE, který zblízka překonává Kolppanena! Asistence: Sergej Mozjakin, Viktor Antipin.
    Tim BRENT - 3:3

59:37
    Je vyrovnáno! Domácí těží ze hry 6 na 4, při níž si vytvořili tlak v útočném pásmu. Kovář dostal přihrávku před odkrytou branku, jenže trefil pouze Kolppanena, od něhož se puk odrazil před brankovou čáru, za níž ho nakonec doklepl TIM BRENT. Asistence: Jan Kovář.

58:54
    Murygin zůstává na střídačce. Metallurg to zkusí v šesti proti čtyřem!

58:54
    Hostující Kosmačev dostává dvě minuty za hákování a domácí lavička reaguje oddechovým časem!

57:40
    Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu a čas neúprosně utíká.

56:41
    Na druhé straně střílel rovněž z úhlu Milovzorov, ale Murygin byl taktéž na svém místě.

56:12
    Jakucenja to zkoušel z úhlu, ale Kolppanen byl pozorný.

54:21
    Metallurg se po ubráněné přesilovce tlačí do útoku. Domácí hráči jsou nyní s pukem v útočném pásmu.

53:29
    Batyršin je zpátky na ledě. Metallurg má šest a půl minuty na vyrovnání.

53:04
    Hosté hrají přesilovku velmi dobře. Tentokrát pálil Milovzorov, který však minul branku.

52:30
    Hosté jsou v přesilovce hodně nebezpeční a Murygin teď dvěma fantastickými zákroky zachránil svůj tým od inkasování!

51:29
    Jenže je tu další komplikace pro Metallurg. Na trestnou jde tentokrát Rafael Batyršin, který si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

50:02
    Kovář je zpátky na ledě. Metallurg se ubránil.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 8. Antipin (Zaripov, Kovář), 37. Mozjakin (Kovář), 60. Brent (Kovář), 60. Kovář (Mozjakin, Antipin) – 2. Anderson (Sexton), 33. Polygalov (Eronen, Milovzorov), 42. Rybin (Nikulin, Bryncev)

Metallurg Magnitogorsk: Murygin (Košečkin) – Antipin, Birjukov, Těreščenko, Batyršin, Chabarov, Lee, Ibragimov – Mozjakin,Kovář, Zaripov – Stapleton, Potěchin, Platonov – Timkin, Brent, Kaletnik – Osala, Junkov, Jakucenja
    Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Jevsejenkov, Bryncev, Rjasenskij, Berezin, Pujacs, Eronen, Kosmačev – J. Alševskij, S. Alševskij, Kulikov – Ivanov, Polygalov, Milovzorov – Sexton, Anderson, Grigorenko – Žukov, Rybin, Nikulin

Rozhodčí: Vladimír Bukin, Roma Ščeňjov – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin