Porto – Guimarães 1:0 (kon.)
FC Porto
1:0 (1:0)
Vitória SC Guimarães
Pátek 13.02.2015, 21:30 • Estádio Do Dragão (Kapacita: 50 431) • Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný páteční pozdní večer a někdy příště opět na shledanou. (23:24:17)

Domácí dnes nakonec vyhrávají hubeným výsledkem 1:0. Domácí v prvním poločase zcela přehrávali svého soupeře a také se dostali ve 32. minutě do vedení 1:0, když se přesně trefil Brahimi. Nikdo však ale nedoufal že tímto výsledkem také zápas skončí. Do druhého poločasu přišli hosté jako vyměnění a s domácími drželi po celý druhý poločas krok a navíc se dostali k pár zajímavým šancím. FC Porto však výsledek 1:0 udržel a připisuje si do tabulky další 3 body.

Držení míče: 59% – 41%
    Střely celkem: 11 – 4
    Střely na branku: 5 – 2

90+3

90+3
    Rozhodčí za malou chvíli ukončí tento zápas.

90+2
    Hernanimu se nyní vůbec nepovedl centr do vápna a míč končí v zámezí. Druhého gólu se nejspíše už nedočkáme v podání domácích.
    Guieho střela Fabiana nepřekvapila.

90+1
    Gui se dostal ke střele z hranice vápna, jeho střela byla však velmi slabá a tak nenadělala Fabianovi větší problémy.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Tello se snažil poslat přízemní centr na Hernaniho, míč však letěl velmi pomalu a tak si pro něj došel Assis.
    Hernani prověřil pozornost Assise.

89
    Hernani se na zadní tyči vyšplhal do vzduchu a Assis předvedl proti jeho hlavičce skvělý zákrok!

88
    Torres nedosáhl na vysokou přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů a hosté budou vhazovat zhruba z poloviny hřiště.

87
    Domácí budou střídat. Hřiště opouští Quaresma a místo něj nastupuje Hernani.

86
    Tomané však namířil centr z přímého kopu přímo do rukavic brankáře Fabiana.

85
    Danilo fauloval Mensaha a od rozhodčího také uvidí žlutou kartu.

84
    Quaresma poslal zajímavou přihrávku na pravou stranu vápna k Martínezovi a ten svou střelu namířil na bližší tyč kde byl ale i Assis a jeho střelu vyráží.
    Byla to opravdu malá domů?

83
    Jeden z hostujících obránců zahrál malou domů a domácí budou zahrávat nepřímý volný kop.