Vladivostok – Ufa 6:2 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Toljatti 1:2 (kon.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 5:2 (kon.) | Viťaz – Soči 1:5 (kon.)

Martin Růžička (Čeljabinsk) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:00

Jan Bulis (Čeljabinsk) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:53 (17:25:38)

Do prodloužení vlétli domácí hráči jako uragán a hned za dvaasedmdesát vteřin rozhodl o bodu navíc pro Magnitogorsk povedenou tečí Batyršin. S konstatováním, že Magnitogorsk doma poráží Čeljabinsk 2:1 po prodloužení, se s Vámi loučím.

Rafael BATYRŠIN - 2:1

61:12
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Od modré čáry vystřelil Zaripov, jehož ránu krásně tečoval RAFAEL BATYRŠIN. Garnett byl bez šance. Asistence: Danis Zaripov, Chris Lee.

60:26
    Antipin našel u pravé tyče Mozjakina, který ve velké šanci nenasměroval kotouč do branky.

60:01

Dvě branky, které padly na konci první třetiny byly jediné. V následujících dvou třetinách nám branka nepadla a tak se tedy půjde do pětiminutového prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:19
    Hraje se již poslední minuta třetí třetiny a vše nasvědčuje tomu, že dnes uvidíme prodloužení.

58:38
    Do šance se hnal Popov, ale v poslední chvíli mu utekl kotouč z čepele.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Po jemné teči ve středním pásmu končí kotouč mezi diváky.

56:52
    Chabarov drží kotouč za svou brankou a čeká, až si někdo z jeho spoluhráčů najede na přihrávku.

56:04
    Nepřesná přihrávka hostujícího mužstva končí pouze na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Garnettem.

55:17
    Petrov je zpět na ledě a ihned se zapojuje do hry.

54:40
    Mozjakin hledal spoluhráče před brankou, ke kterému se kotouč nedostal. Nicméně domácí zůstávají u kotouče.

54:15
    Traktor vyhodil kotouč ven z pásma, ale domácí se nastěhovali zpět před Garnetta.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 19. Platonov (Junkov), 62. Batyršin (Zaripov, Lee) – 20. Čistov

Metallurg Magnitogorsk: Kosečkin (Murygin) – Birjukov, Antipin, Batyršin, Tereščenko, Lee, Chabarov, Ibragimov – Zaripov, Kovář, Mozjakin "C" – Platonov, Stapleton, Potechin – Kaletnik, Brent, Timkin – Jakuceňa, Junkov, Kameněv – Osala
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Piganovič, Borodkin, Kondratěv, Davydov, Aťjušov, Martynov, Petrov – Čistov "C", Bulis, Pare – Popov, Pestunov, Glinkin – Růžička, Osnovin, Panov – Kokujov, Penkovskij, Gubarev – Veličkin

Rozhodčí: Gofman, Rogačjov – Gorděnko, Sysujev