Česko – Kazachstán 1:2 (kon.) | Slovensko – Japonsko 8:3 (kon.)
Česko
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Kazachstán
Pátek 13.02.2015, 20:30 • Granada Sport Palace • Zimní univerziáda

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (22:50:25)

Ve finále se Kazachstán utká s Ruskem. Český výběr si zahraje o třetí místo s Kanadou.

Je dobojováno! Češi přestříleli Kazachstán poměrem 41:13, ale z vítězství se přesto raduje soupeř, který těží z výborné produktivity a výhrou 2:1 si zajišťuje postup do finále.

60:00

59:21
    Polívka je na střídačce a Češi zkouší hru bez brankáře!

59:05
    Tak tohle je nepříjemné! Češi jdou v poslední minutě třetí třetiny opět do oslabení. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jde odsedět Daniel Arnošt.

56:19
    Komplikace pro český tým. Petr Školoud si odsedí dvě minuty za podražení.

51:18
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PETR ŠKOLOUD. Asistence: Filip Matějka.

46:22
    Filip Švaříček (CZE) – 2 minuty za podražení.

41:33
    Dominik Šteiner (CZE) – 2 minuty za faul kolenem.

40:01

Střely na branku po druhé třetině: 27:7 (!!)

40:00

37:50
    Michal Gutwald (CZE) – 2 minuty za faul kolenem.

37:16
    Alexandr Kuršuk (KAZ) – 2 minuty za vysokou hůl.

35:36
    Nursultan Belgibajev (KAZ) – 2 minuty za zdržování hry.

34:38
    Alexandr Kuršuk (KAZ) – 2 minuty za faul kolenem.

29:53
    Alexandr Kuršuk (KAZ) – 2 minuty za hákování.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 52. Školoud (Matějka) – 13. Anciferov, 29. Zjatkov (Kachulin, Guljakov)

Česko: Polívka (Sláma) – Dalecký, Šteiner, Gutwald, Muller, Zachar, Kolda, Švaříček, Brzobohatý, Vrána, Peslar, Škvor, Matějka, Školoud, Valášek, Zbořil, Štastný, Novák, Hučko, Arnošt
    Kazachstán: Smolnikov (Kudrjavcev) – Guljakov, Kuršuk, Zjatkov, Kachulin, Kovzalov, Išmametjev, Achmetov, Nesterov, Safin, Jelakov, Grebenčšikov, Kenbajev, Popovič, Anciferov, Belgibajev, Gorožaninov, Ivašin, Vologodskij, Fedosšenko