Vladivostok – Ufa 6:2 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Toljatti 1:2 (kon.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 5:2 (kon.) | Viťaz – Soči 1:5 (kon.)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 4:3 (kon.)
CSKA Moskva
5:2 (0:2, 4:0, 1:0)
Medveščak Záhřeb
Pátek 13.02.2015, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Utkání skončilo a tři body nakonec bere domácí CSKA, které po famózním obratu vítězí 5:2. Ve třetí třetině už si zápas v pohodě pohlídalo. Děkuji Vám za pozornost a na počtenou! (19:20:55)

60:00

59:01
    Startuje poslední minuta třetí třetiny.

58:27
    Owuya předvedl dobrý zákrok proti Neumenkově střele od modré.

58:23
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Ještě jeden gól do hostující sítě přidává STEFAN DA COSTA! Asistence: Igor Grigorenko a Nikita Zajcev.

57:16
    V závěru zápasu ještě jedno vyloučení na hostující straně, tohle už asi domácí zvládnou...

55:34
    Teď už mají domácí zase kotouč ve své moci...

55:02
    Nakonec se po dlouhé pauze dokázal Záhřeb osvobodit.

54:36
    Nyní navíc Moskevští drží svého soupeře uvnitř jeho obranného pásma, přijde další gól?

53:17
    Už to vypadá, že utkání má vítěze. V posledních chvílích totiž domácí celek, zdá se, bez problémů kontroluje hru. I když, pořád zbývá více než šest minut do konce...

52:56
    Owuya teď předvedl fantastický zákrok proti Makarovovi, který byl sám před brankou!

51:33
    Telefinova rána od modré skončila na rameni hostujícího brankáře.

50:54
    Nyní už hosté hrají v plném počtu, velká šance Moskvy na vstřelení pátého gólu promarněna.

50:03
    Kritický moment Medveščak přežil, stále se ale brání ve čtyřech.

49:12
    Hosté dokázali vyhodit až ke druhé brance.

48:54
    Nyní vyloučen Martinovič a domácí si zahrají dlouhou dvojnásobnou přesilovku!

48:03
    Morrisson dostává dvě minuty za krosček a uvidíme přesilovku CSKA.

46:26
    Buly v pásmu hostí, to ale až po komerční přestávce.

45:48
    Děnisov se vydal na útočný výlet a prokličkoval se do dobré pozice a nakonec musel zasahovat až Owuya.

Tomáš Pavlík

Branky a nahrávky: 21. Da Costa (Radulov, Děnisov), 22. Ljubimov (Neumakov, Mamin), 24. Muršak (Engqvist, Bondarev), 32. Grigorenko (Da Costa), 59. Costa – 1. Pelletier, 5. Hedberg (Flood)

CSKA Moskva: Lalande (5. Sorokin) – Děnisov (C), Zajcev, Bondarev, Kiselevič, Panin, Jegoršev, Neumenkov – Grigorenko, Da Costa, Radulov (A) – Muršak, Engqvist, Volkov – Telegin, Ljubimov, Žafjarov – Korotkov, Mamin, Žarkov – Makarov.
    Medveščak Záhřeb: Owuya (Tomljenovič) – Popovič (A), Martinovič, Flood, Morrisonn, Kinrade, Hutchinson, Katič – Leino, Murray (C), Glumac – Perkovich, Wright, Segal – Bjorkstrand, Thomas (A), Hedberg – St. Pierre, Pelletrier.

Rozhodčí: Dejev, Sojn – Menšich, Nazarov