Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:1 (kon.) | Detva – Trnava 4:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 13.02.2015, 17:00 • Enel aréna • 1. liga play-off (SR)

O všetkom rozhodla posledná tretina a dva góly domáceho útočníka Petra Bartíka. Hostia reagovali v 53. minúte, no domáci už drámu nepripustili. (19:09:47)

Je dobojované, po výsledku 2:1 sa z postupu tešia hráči Liptovského Mikuláša!

59:00
    Do konca tretej tretiny nám zostáva minúta.

58:04
    Trochta z pravej strany našiel Števuliaka, ten sa ale k zakončeniu nedostal.

57:34
    Linetove zakončenie nebolo presné.

56:00
    Hriňovu strelu Fedor kryje.

54:49
    Uhrík to skúsil strelou z pravej strany, no tesne minul.

53:21
    Hollý kryl Šechného strelecký pokus.

52:15
    Dukla dala gól!
    Michalovce bleskovo využívajú presilovku. Pred bránkou sa puk dostal k FILIPOVI PODSEDLÉMU, ktorý znižuje na 2:1.

52:05
    Domáci budú hrať v oslabení, na ľade ich bolo priveľa.

51:10
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Bartíkovu strelu najskôr brankár vyrazil, no na druhý pokus sa už PETER BARTÍK nemýlil a dáva svoj druhý gól v stretnutí.

50:27
    Roháč sám v nájazde míňa bránku!

50:00
    Podsedlý trafil najskôr Mezovského, jeho druhý pokus míňal bránku.

48:44
    Strelec zatiaľ jediného gólu Bartík inkasuje trest za seknutie.

46:47
    Devečka nabil Hriňovi, jeho strela míňa bránku.

46:33
    Michalovce inkasujú trest za veľa hráčov na ľade.

Michal Paška

Branky a nahrávky: 43. Bartík (Macík), 52. Bartík (Macík) – 53. Podsedlý (Halás)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Nitriansky, Kadlubiak, Hriňa, Mezovský, Janči, Školiak – M. Sukeľ, Macík, Bartík, Trochta, Števuliak, Roháč, Piatka, Kuric, Uhrík, Poliaček.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Šterbák, Boboš, Kubát, Bednár, Dvořák, Tkáč, Šeliga, Buraľ – Šechný, Drotár, Čížek, Linet, Halás, Podsedlý, Huňady, Majerník, Méry, Kubiš.

Rozhodčí: Orolin – Bednár, Gavalier.

Diváci: 2100.