Cambuur – Heerenveen 2:1 (kon.) | Utrecht – Dordrecht 6:1 (kon.) | Zwolle – GA Eagles 0:1 (kon.)
Ajax – Twente 4:2 (kon.)
PEC Zwolle
0:1 (0:1)
Go Ahead Eagles
Neděle 15.02.2015, 14:30 • IJsseldelta Stadion - Zwolle • Nizozemská Eredivisie

To je z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Eredivisie na počtenou. (16:25:36)

Je dobojováno! Zwolle prohrává derby na svém hřiště v poměru 1:0 díky brance Jeffreyho Rijsdijka z 24. minuty. Své si v šatně zřejmě vyslechne Stefan Nijland, který neudržel nervy na uzdě a nechal se v 52. minutě zbytečně vyloučit. GA Eagles díky třem bodům poskočili na průběžné 15. místo, Zwolle zůstává stále páté.

90+3

90+3
    Tři hráči Eagles se řítili na Hahnovu branku, ale Lambooij pokazil finální přihrávku a tím i celou akci.

90+2
    Obránce Lam se dostal za obranu a vystřelil, trefil však pouze boční síť van der Hartovy svatyně.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty! Podaří se domácím alespoň vyrovnat?

89
    Aktivní křídelník Lukoki se odhodlal ke střele z dálky, ale van der Hart znovu stál na správném místě a balon v poklidu zneškodnil.

88
    Lukoki výborně přešel přes dva protihráče, ale jeho centr byl nepřesný.

86
    Domácí trenér evidentně nebyl spokojen s výroky hlavního rozhodčího a zřejmě si neodpustil pár vulgárních slov. Rozhodčí Makkelie si to však nenechal líbit a manažera Janse vykázal na tribunu.

85
    Zwolle se znovu tlačilo do zakončení, ale ani tentokrát se nedokázalo prosadit přes připravenou obranu Eagles.

82
    Po velice povedeném pase Bramy zakončoval Babalj, ale brankář van der Hart byl připraven.

81
    Poslední střídání na straně Go Ahead Eagles. Duitse nahradil Lambooij.
    Kolderova tutovka

80
    Marnix Kolder mohl okamžitě po svém příchodu skórovat, ale vylámal si zuby na připraveném Hahnovi!

79
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Glynor Plet, přichází Marnix Kolder.

78
    Snahu domácím hráčům opravdu upřít nemůžeme, ale jejich finální fáze je prachbídná.